Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    Samo pogledaj finale Hamburga protiv Fabia koliko je servis bio smesan,a pogledaj sada....da li je mozda promenio hvat

    Ako ne zeli da pobegne od Novaka onda dobija Milosa 100%.
    To sam i sa Shimnkom tada komentarisao, on mi je rekao da i Rafa i Fabio nisu hteli da serviraju najsnaznije vjerovatno zbog vrucine, da se ne trose toliko na servis kad znaju da nece ostvariti neku preveliku prednost.

    Nema zasto da bjezi od Novaka, njemu je svaki poen bitan do kraja sezone, mora da obezbedi ucesce u Londonu.

    Feli nema sanse da ga dobije na GS turnir, oduvace ga.
    OVAKO

    Comment


    • Kakav Feli kakvi kurci, dajte uozbiljite se ... Verdasko je jedina prava "opasnost" po Nadala do Novaka.
      Uostalom videcete za koji dan igraju Milos i Fernando ....
      Naravno moze da se desi da se Mijamigo raspadne cak i pre Nadala pa mu samim tim jos vise olaksa lagani zreb, a moze da se desi i da pukne bas protiv Rafinja.
      A moguce je i da se povampiri pa pocisti sve ... a to bih ja najvise voleo ...
      Last edited by Sandugp; 01-09-15, 14:40.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Nije Rafa toliko dobro servirao, koliko je Borna loše reternirao iz bekenda, ništa nije mogao da pogodi

        Derat će i on Rafu redovno, baš mu ne leži

        Comment


        • Ne ne, servirao je dobro, na stranu lose riterniranje Borne. Ima snagu u servisu, ne gura lopticu u servis polju kao pre. Ja sam zadovoljan sa 1/4 finale ovde, trebalo bi to biti dovoljno za Londona uz jedan-dva dobra nastupa na Mastersima.
          OVAKO

          Comment


          • Ma nema ga kod od Londona odvojiti realno

            možda Dimitrov kad osvoji USO

            Comment


            • A joj, ja mislio da je 9ti.
              Ide sigurno u Londonu, 1600 poena prednost pred Isnera, dakle knjizimo titulu ovde.
              OVAKO

              Comment


              • Rafa je siguran u Londonu

                I jel se to neko pribojava Verdaska jadna ti majka
                1. Andrey Rublev
                2. Thanasi Kokkinakis
                3. Alexander Zverev
                4. Ernesto Escobedo

                Renesansa tenisa u 2016 godini.

                Comment


                • Nadal da na svakom turniru koji bude igrao do londona napravi samo po dve pobede on je London obezbedio ....
                  Smesno je pricati i strepeti za London, kada decko ne brani nista do kraja godine.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Za London nije bitno sta brani do kraja godine nego koliko je skupio u toku ove, a mislim da ce on dovoljno skupiti da ode kao 5. ili 6.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Za London nije bitno sta brani do kraja godine nego koliko je skupio u toku ove, a mislim da ce on dovoljno skupiti da ode kao 5. ili 6.
                      Nije bitno njemu, jer ne brani nista, tako da vrlo verovatno ostaje na poziciji na kojoj je trenutno ili napreduje jednu dve, ali bitno je drugima koji ce pogubiti bodove tipa Tomice Berdiha, Marina Cilica, ne secam se sta sve tacno brani David ... Onda ovi koji ga Jure nisu u nekoj idealnoj poziciji da ga prestignu i samim tim izbace jer i oni brane nesto...
                      Odlazi Nadal na zavrsni 100%, samo ako bude zdrav.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Mislio sam da Feli moze da dobije Milosa i Fernanda,a ne Rafu..
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Nije bitno njemu, jer ne brani nista, tako da vrlo verovatno ostaje na poziciji na kojoj je trenutno ili napreduje jednu dve, ali bitno je drugima koji ce pogubiti bodove tipa Tomice Berdiha, Marina Cilica, ne secam se sta sve tacno brani David ... Onda ovi koji ga Jure nisu u nekoj idealnoj poziciji da ga prestignu i samim tim izbace jer i oni brane nesto...
                          Odlazi Nadal na zavrsni 100%, samo ako bude zdrav.
                          Ma nema veze dali brani, on moze da brani i 6000 poena do kraja godine i da ne igra na niti jedan turnir a ipak da ide u Londonu. Za Londonu se racunaju poene osvojene samo tokom ove sezone.

                          Inace dok smo kod rang listi, Nisikori izgubice mnogo bodova, eto prilika za Nadala sa par dobrih rezultata u nastavak sezone da prestigne Keija, posto Ferera ce sigurno prestici, a mozda i Berdiha. Bar nek bude 4 mesto sledece sezone za sljakaste turnire, da se ne zajebava sa Novakom i Marejom pre 1/2 finala.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Rafa može i do treceg mjesta do kraja godine, ne brani bukvalno ništa.
                            1. Andrey Rublev
                            2. Thanasi Kokkinakis
                            3. Alexander Zverev
                            4. Ernesto Escobedo

                            Renesansa tenisa u 2016 godini.

                            Comment


                            • Nema sanse, treba da osvaja Sangaj i Pariz, a sa ovakvom formom i igrom to nije moguce, osim ako ne podivi kao u 2013 na Americku turneju.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Za to mu trebaju titule, a titula nema

                                Comment

                                Working...
                                X