Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2015. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Italija

    Inace, secate se da su rekli da su se karte za zensko finale ekspresno rasprodale? Sada vrlo povoljno mogu da se kupe preko interneta

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Na 4:3 sam bio uvjeren da Serena dobija, ali na 5:4 nisam, Vinci je bila prezivjela dvije krize. Promaseni laki volej na 15:30 za nju u 7 gemu (Serenin servis) i kompletan 8 gem.

      Na 5:4 je bilo jasno da Serena ne moze da dobije agresivnom igrom, previse je promasivala, s druge strane u prebacivanju je Vinci, zahvaljujuci BH slajzu, kretanju, dubini i igri na mrezi, bila bolja.

      Zasto je Vinci bila tako mirna? Znala je da je Serena nervoznija od nje.
      Bio si ubedjen na 5:4 da ce Vinci da odservira onakav gem, da Serena ni poen nece uzeti?
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Bio si ubedjen na 5:4 da ce Vinci da odservira onakav gem, da Serena ni poen nece uzeti?
        Nisam bio ubijedjen da ce Vinci pobijediti. Mislio sam da je favorit. Recimo 70:30. Ali na 4:3 sam bio "100%" uvjeren da Serena dobija. U 10-tom gemu Serena je imala prlike i nije ih iskoristila. Nije ih iskoristila jer je Vinici kontrolisala igru. Jedini nacin da Serena to razbije su bili agresivni vineri. A njih je promasivala. Prvi poen u zadnjem gemu ti je odlican primjer.

        Ima jedna velika slicnost sa mecom Novak Vavrinka. Rano u 4. setu je imao brejk prednosti i izgubio ga je. Izgubio ga je jer je bio nadigran tj nije imao cime da ga sacuva. Isto se Sereni danas desilo u 3. setu.

        Ima i razlika, Vavrinka je na trenutak posumnjao u sebe. Vinci nije.
        Last edited by NI; 11-09-15, 20:40.

        Comment


        • Nije mi je zao niti malo. Kada igras onako kako je ona igrala jednostavno ne zasluzujes. Pa cak cu biti slobodan i reci cu da je i RG i W uzela najvise zahvaljujuci sampionskom mentalitetu i slaboj koncentraciji i "padu" protivnica. Zasluzeno je ispala i hvala lepo dovidjenja.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Nije mi je zao niti malo. Kada igras onako kako je ona igrala jednostavno ne zasluzujes. Pa cak cu biti slobodan i reci cu da je i RG i W uzela najvise zahvaljujuci sampionskom mentalitetu i slaboj koncentraciji i "padu" protivnica. Zasluzeno je ispala i hvala lepo dovidjenja.
            Malo pretjerujes.

            Serenu je jako tesko pobijediti igrajuci ofanzivnije od nje kako Azarenke pokusava. Serana se pobjedjuje dubokim loptama, pravodobnom igrom na mrezi, dobrom defanzivom i slajzom. Strasno je tesko napadati duboki a mekani slajz. Serena je danas nadigrana. Protiv Azarenke, Matek-Sands ili Muguruze ona nije bila nadigrana.

            I kako je vrijem odmicalo Vinci je posjala sve samouvjerenije i samouvjerenija da danasnja Serena nema odgovor na njenu taktiku i na perfektnu ekzekuciju te taktike. To Azarenka nema protiv Serene, ona uvijek zna da Serena moze da odgovori na ono sto ona pruza.

            Comment




            • Ben Rothenberg ‏@BenRothenberg 46s47 seconds ago Queens, NY
              Tickets to #USOpen women's final, which averaged $1,500+ in price when Serena had a shot at history, can now be found for as low as $62.
              a prvo je rasprodato zensko finale pa tek onda musko
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Kako mi je zao onih scalpera koji su pokupovali karte rano u nadi da ce ih danas rasprodati po mnogo vecoj ceni... not

                Comment


                • Zenski tenis nece postojati kad se Serena povuce.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Zenski tenis nece postojati kad se Serena povuce.
                    I Nikulesku.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Aooo više i ove priče..zasluženo-nezasluženo.. kako vam to ima smisla uopše? Zasluženo je onom/onoj ko pobedi na kraju, molim lepo.
                      Nije Serena kriva što je konkurencija slaba i nijedna ne može da se meri sa njom, ni približno, i ovo je izgubila jer nije bila na svom nivou, a ko zna kada će opet iskočiti ovakva šampionka.
                      A simpatije i lični animoziteti su nešto sasvim drugo, kada to prevaziđete i realno sagledate stvari bez onog na početku rečenice nabrojanog, onda možda i pročita čovek nešto ovde osim ružnih epiteta upućenih nekoj teniserki koja nije po vašim merilima, a bilo je ovih dana.
                      Serena kao pripadnica crne rase sa povećim viškom kilograma, normalno da će da se vuče po terenu, mrcvari i sebe i druge i sigurna sam da je takva generalno. Jel može neko da je zamisli da skakuće kao Ana ili Maša ono pre servisa? Ne može naravno.
                      A na šta li će to da liči kada se ona povuče, majko moja.

                      Nego, jel može neko da mi kaže kada počinje Novak?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        I Nikulesku.

                        Comment


                        • Novak u 23h

                          Comment


                          • Bas me interesuje hoce li Role i Martina igrati OI u mixu
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Kakav mec Hingis i Paes, nova GS titula, kakvi su to sampioni
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Kakav mec Hingis i Paes, nova GS titula, kakvi su to sampioni
                                HIngis i Paes imajo skupa skoro 80 godina. Šampioni penzioneri. Toliko su dominantni u misk dublovima, da bi mogli da dobiju još najmanje 10 GS titula.

                                Comment

                                Working...
                                X