Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2015. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dokle dogura svetski tenis kad igraju Vinci i Peneta u finalu GS-a
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Uhvaćena kvota 6
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Roberta
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Kasni vam nešto strim.

          Comment


          • Čestitke Roberta. Neverovatna pobeda i zapanjen sam da nije poklekla. Naklon

            Serena....

            Comment


            • Predobar mec je odigrala, nisam vjerovao da ovo ima u sebi, ni posle onakvog drugog seta. Ali mi je zao Serene, to je nesnosan pritisak koji ljudi jednostavno ne razumiju. Nikad vise nece doci u ovu situaciju iako ce osvajati jos Gren Slem titula i postace rekorderka po broju Slem titula definitivno i samim tim najveca teniserka svih vremena. Ali to sto radi Serena u dubokim 30. je nesto nevjerovatno, ovo je sezona iz snova i po Borgovim standardima iz najboljih dana, kamoli za nekog ko ce da napuni 34 godine za 15 dana. Strasna Serena Vilijams.
              sigpic

              Comment


              • Cas tenisa, bravo Roberta

                Comment


                • е моји амери, па није ово ревија жеља...
                  sigpic

                  Comment


                  • Roberta za Serenu ispade kao Wavrinka za Noleta.

                    Comment


                    • Ovo je jedan od najvećih sportskih podviga u zadnjih 10 godina, mada ju je žreb do polufinala baš pogledao, kapa dole.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • AAAAAAAAAAAA TOOOO BREEEEEEEEEEEE

                        Smaracice, dovidjenja, prijatno
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Haahahahaha a napisao sam na drugu temu da ce pjeske Roberta 2-1.
                          OVAKO

                          Comment


                          • @Vladan, niko nije rekao da to nije za postovanje, nego samo da nam ponasanje Serene bode oci, ona to radi nevezano za to da li je prvo kolo ili polufinale, a najgore je sto 90 posto tih meceva dobije, a kao se prenemaze. To ne umanjuje njenu sportsku velicinu, bar u mojim ocima. Ali sta sad, treba da joj druge igracice daju Walkover, da bi ova dosla do kalendarskog slema?

                            Comment


                            • Verujem da bi Vinci ispala od Busar u 4. kolu ali opet svaka joj cast na naredna 2 meca koja je odigrala.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Toooo, prelepo, bravo za Robertu!

                                Comment

                                Working...
                                X