Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2015. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Sandu naravno. Ja sam sretniji od njega sto je ispao Nishikori ali je ova podloga pokvarila sve.
    Baš me interesuje od koga jedan Novakov navijač treba da se boji na ovakvoj podlozi. U četvrtfinalu, polufinalu ili finalu? Ko su ti igrači? Konkretna imena.
    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

    Comment


    • Originally posted by amnesiac View Post
      Baš me interesuje od koga jedan Novakov navijač treba da se boji na ovakvoj podlozi. U četvrtfinalu, polufinalu ili finalu? Ko su ti igrači? Konkretna imena.
      Bojim se "anonimusa" koji ima kvalitet za 250-icu ili 500-ticu i koji moze da odigra 1 mec u 360 dana!

      Comment


      • Originally posted by DejZ View Post
        Gledao sam ovog Souzu mnogo puta i upalo mi je u oci koliko samo puta tokom meca izbaci lopticu i do 5 metara u aut i to vrlo cesto iz lakih pozicija.On i Haider Maurer su apsolutni sampioni sto se toga tice a nedavno su i igrali jedan protiv drugog,fantastican mec je bio.
        Ne postoji gori teniser u top 100 od njega. Jedno vreme bio Keni de Siper, ali bar on ima simpaticne voleje, zna da odigra nesta. Sousa mislim da nije svestan kako je postao teniser, ovo je tuzno brate.
        OVAKO

        Comment


        • Ymer je veliki talenat al do mojega.

          Uzme 7 gejmova prosječnom schwartzmanu i to na hardu

          Comment


          • Zasto ne pocinje Serena?

            Sta je sa ovom servisom Diatcenko? Ovako ni ja ne serviram, a prilicno lose serviram. Ako nije neka povreda u pitanju ovo je presmijesno.
            Last edited by Stefan-kobe; 01-09-15, 01:02.
            OVAKO

            Comment


            • Slabo gledam tenis, ali ova Diatchenko je najveci smehotres sto sam gledao. Ne moze nista da vrati jbte. I ova je u top 100 na svetu? Jujujujuju

              Edit: Izgleda neka povreda, ali opet xD
              Last edited by colke995; 01-09-15, 01:10.
              sigpic

              Comment


              • Ritern ?
                OVAKO

                Comment


                • Ovaj mali Hrvat stvarno dobar potencijal. 1 neiznudjena greska u 6 gemova. Really nice.
                  sigpic

                  Comment


                  • Forhend na nivou, mogli bi mnogi oplakati.
                    1. Andrey Rublev
                    2. Thanasi Kokkinakis
                    3. Alexander Zverev
                    4. Ernesto Escobedo

                    Renesansa tenisa u 2016 godini.

                    Comment


                    • развали га Рафа....
                      sigpic

                      Comment


                      • Ima Rafa dosta toga da kaze na ovom turniru !

                        Comment


                        • Borna je spreman za velike stvari. Steta sto je zdrijeb dao Rafu u prvom, ali bit ce mislim neki upset do kraja sezone.
                          1. Andrey Rublev
                          2. Thanasi Kokkinakis
                          3. Alexander Zverev
                          4. Ernesto Escobedo

                          Renesansa tenisa u 2016 godini.

                          Comment


                          • Uze mali set. Nadal stvarno slab u 3. Setu. Sa ovakvom formom puca od Djoleta za sat i po.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ovo niko nije ocekivao. Borna se bori kao lav. Vecina igraca bi odustala u nakon 0:2 protiv Rafe, ali ne i Borna. A Nadal je jos jednom pokazao ono sto ga proganja citave sezone. Dve duple u gemu za ostanak u setu i ona forhend greska, to nije nesto sto se od njega ocekuje. Bukvalno je ischokerisao set. Dobija on ovo, ali ranije nikad nije nepotrebno produzavao sebi posao u vec dobijenim mecevima.

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Kontao sam da si rekao da ga neće nikad više dobiti

                                spremao si se na promjenu avatara pred W finale
                                Dobro pamtis. Rekao sam poslije Dubai.

                                Koji ce biti skor na kraju? 30:24 ili 21:21?

                                Originally posted by amnesiac View Post
                                Baš me interesuje od koga jedan Novakov navijač treba da se boji na ovakvoj podlozi. U četvrtfinalu, polufinalu ili finalu? Ko su ti igrači? Konkretna imena.
                                Do cetvrtfinala, Gofan moze da bude neugodan. U cetvrtfinalu Raonic i pogotovo Rafa bi bili prilicno neugodni. U polufinalu je Dimitrov jos neugodniji. Sve u svemu prilicno lak zrijeb do finala. U finalu je glavna opasnost Mari a potom Federer.
                                Last edited by NI; 01-09-15, 06:39.

                                Comment

                                Working...
                                X