Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP- Octo British Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel ima negde snimak trke ?

    Comment


    • Originally posted by Misa Tumbas View Post
      Jel ima negde snimak trke ?
      Ima na torentu, ili na fejsu strana MotoGP fans tu par sati nakon trke izbace snimak.

      Comment


      • Originally posted by Misa Tumbas View Post
        Jel ima negde snimak trke ?
        Ima i na yt : ))


        P.S. Ostale forumase bih zamolila da prestanu da se prepiru kao deca. Mislim da se svi slazemo kako su svi ljudi u ovom sampionatu posebni na neki svoj nacin i da je vecina zasluzno tu. Doduse nekima je opala forma, pa rezultata nema, ali to ne znaci da oni ne znaju da voze i da zasluzuju bilo kakav komentar koji bi umanjio njihovo umece.

        Svi nesporazumi mogu slobodno da se rese i preko privatnih poruka.

        Bane je- sta reci za decka koji je satkan od manira, haha pa nista, mogao je lepo da joj saopsti sa se pomeri... Ne mogu da mu oprostim sto mi je mace gurnuo jednom prilikom : ))
        Jorge u akciji po drugi put https://31.media.tumblr.com/6af26889...x2l4o1_400.gif
        sigpic

        Comment


        • Vidi se da je to njegov stil

          Comment


          • Ehh da mi je jedna onakva da mi cijeli zivot smeta

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • vale.jpg



              Untitled.jpg

              i redari valetovi fanovi,neke se stvari ne mogu kupiti novcem
              Silverstone gp, sometimes the english rain is not a bad news!

              evo i snimak cijele trke 380p moze se gledati OK snimak
              http://www.dailymotion.com/video/x33opun
              Last edited by mirzacale; 01-09-15, 09:56.
              Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

              Comment


              • evo 720p snimci, imate sve 3 klase!

                http://motolink.website/index.htm
                If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                Comment


                • Originally posted by Valentino Rossi #46 View Post
                  Ne brini , nisam te potkacio A kakav si u argumentima volio bi da vidim i da mi objasnis sto je Lorenzo to sto si naveo, evo ja cu probat tebi da dokazem da nije.

                  1. Lorenzo je svjetski sampion (2x ) u eri Valentina Rossija,najviše pobjeda u sezoni (5x) to govori mnogo o njemu da li je dobar vozac ili los kao sto si naveo u ovom drugom postu
                  2.Ako je Petrucci zavrsio ispred Lorenza to ne znaci da je bolji od njeg niti da je Lorenzo pic** vec da nije imao pace za trku po mokrom.
                  3.Taj Ducati proslih godina je jedina pozitivna stvar bila na njemu sto je dobar po kiši i mokrom , sto se dokazalo opet, zavrsio ispred fabrickog dukatija ; da li to znaci da je sad petrucci bolji od Dovija,Iannonea,Pedrose,P.Esp-a? itd itd
                  4.Germany 2013 Cal obilazi Rossija za drugo mjesto i bjezi naprijed zavrsava ispred, da li to znaci da je on bolji od Rossija ili da je Rossi pic** zato sto je Cal zavrsio ispred njeg ( Rossi Fabricka Yamaha ) Cal Tech3
                  5.Ne treba da se diviš ako nećeš ( ali poštuj ) , ali ko si ti da sereš kako je on pi... , jedan obicni lik koji sjedi kuci i gleda kako on vozi jedan od najboljih motora
                  6.Što se mene tiće mozeš odma da odeš s foruma jer si teška neznalica vec napaljeni fan Rossija ( a takve mrzim najvise ) Iako i ja navijam za njeg ( poceo pratit motogp davno zbog njeg ) ;)

                  Volio bi da odgovoriš , interesuje me šta ćeš reći da dokazeš da je Lorenzo loš vozač i pi***
                  Druze, odgovoricu ti jos jednom i necu vise da raspravljam sa tobom oko ove teme. Ti imas svoje argumente i svoje vidjenje stvari, a ja svoje, tako da nema svrhe vise diskutovati o tome.

                  1. Lorenco jeste dva puta bio sampion u Rosijevoj eri, to stoji, ali u tim situacijama su mu okolnosti isli na ruku. Prvi put, doktor je imao prelom noge 2010 god i realno je ocekivati da u nastavku sezone ne moze da pruzi svoj maximum i parira Lorencu. Druga titula 2012, doktor vozi za nekonkurentan dukati, cak nije uspeo ni jednom da pobedi, a kamo li da se bori za naslov.

                  2. Ne kazem da je Petruci bolji vozac, a mozda bi i bio da vozi hondu ili yamahu, ali covek ima srce, ulazi u duel, pretice u onakvim uslovima. S' druge strane sta radi Lorenco, vozi kao penzioner, ceka da se ispred njega krljaju, nista nije pokazao, a uzeo pristojan broj poena. Ja to ne mogu da cenim, jer se pre svega radi o vozacu koji ide na titulu, a ako ti volis takav nacin borbe za titulu, onda mislim da si potpuno pogresio takmicenje koje pratis.

                  3. Germany 2013, pominjes trku nevezano za ovo, ali i na to ti mogu odgovoriti. Doktor se tada tek vratio u yamahu, imao pristojnu sezonu, ali se nije borio za titulu. Upravo se radi o tome, da ja cenim vozaca po tome kakav je smeker u voznji, kako se bori sa drugima u duelu na trci, kako osvaja pozicije kroz borbu, to mi dize adrenalin i drzi pored malih ekrana. A kad bi se svi kao Lorenco borili za titulu, nista me ne bi vezivalo za MotoGP. Takav je i Rozberg u F1, koji mi je isto odvratan jer nikad ne moze da parira Hamiltonu u duelu, ali to je vec druga tema i necu da sirim pricu.

                  4. Vezano za duele u trci, kad je Lorenco u bilo kojoj trci ove sezone u trci obisao Rosija ili Markeza?! Nijednom. Kad je doslo do neke borbe na stazi uvek su oni izlazili kao pobednici, dok je on uvek popustao, nema covek petlju za tako nesto. Jedino sto je pokazao je to kad startuje i probije se na 1 mesto, tako je pobedjivao, drugacije nikako. Gledaj Rosijeve pobede, sve su odradjene na drugaciji, tezi nacin, a ja to drugacije vrednujem od tebe.

                  5. Nemoj da mi govoris da "s..rem" jer ja iznosim samo argumente i nista sem toga. Budi covek i prihvati cinjenice.

                  Послато са GT-I9506

                  Comment


                  • I ko ce da sedne na kraju na REdingovu Hondu ? Tito mozda ?

                    Comment


                    • Da, to je maltene gotova stvar... A Morbidelli umesto Tita u Moto2 u Marc VDS ekipi...

                      Comment


                      • @zoki800, Petruci apsolutno nema sta da izgubi u toj situaciji dok je Lorenco u tom trenutku vodeci u sampionatu i mora da razmislja i o poenima i cuvanju istih... Bolje da vozi kako je vozio i uzme poene nego da zavrsi u sljunku kao MM koji je morao da ide na sve ili nista zbog bodovne razlike

                        Edit: da me neko ne shvati pogresno, ne branim Jorgovana, ali ne mozes uporedjivati voznju Petrucija i njegovu u toj situaciji jer su potpuno drugacije okolnosti za njih

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        Last edited by Miletić; 01-09-15, 16:37.
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Zaista mi fali ono cuveno njegovo "I'm very appy", ali je zato gestikulacija pri objasnjavanju za Marca i njegov pad genijalna, sve u fazonu jedan manje : ))

                          sigpic

                          Comment


                          • @Miletić
                            Razumem ja i taj nacin borbe, normalno je da postoje kalkulisanja u pojedinim situacijama. Ali, ja to u ovom sportu posebno ne cenim, mene taj nacin borbe ne odusevljava i to je to. Mogao je i Rosi tako da vozi, ali nije, on je spreman da u bilo kojim uslovima, pa i u ovim extremnim, pruzi svoj maximum. Zato je to sto jeste i zato ga ljudi dodatno cene i respektuju.



                            Послато са GT-I9506

                            Comment


                            • Lorenco mozda kao vozac od svih u karavanu motoGP-a, na skali od 1 do 10, zasluzuje nekako 5, ali zato kao covek apsolutno zasluzuje 0 (nula bre). Zamaglio mu vizir, ma ajde! Da li je nekada rekao da je Rossi bio bolji i brzi? Sve mu smeta! Muka mi je vise od njega. Dok Rossi i pored pobede izjavljuje da je slucano trka bila po suvom, tesko bi uhvatio Lor i Maq. Stvarno bih voleo da upoznam nekoga ko navija za Lorenca, a da to nisu clanovi njegove uze familije. Takvog ljigavca ni na filmu nisam video.
                              a, da, komentatori obozavaju Lorenca, po njima najbolja dva vozaca trenutno su Lor (on uvek prvi) i Markez (po tabelo Rossi).
                              Rossi mora da uzme titulu pre poslednje trke, DORNA je to, cas Bautista dobije zadatak.

                              Comment


                              • Ne znam koliko je takva beskompromisna voznja tacno donela Doktoru jer je tako nesto nemerljivo statisticki ali sa sigurnoscu znam da mu je oduzela 1 titulu, 2006. Trka u Valensiji.

                                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X