Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za vikend Verona zicer kec.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Malopre čitam da se Strootman uskoro konačno vraća na teren. Totalno sam zaboravio na tog lika. Koliko su njega uništile povrede...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by Miletić View Post
        U Milanu promasaj samo Bertolaci za sada, kazem za sada jer je placen dosta i nije opravdao novac sto ne znaci da nece u buducnosti... U Interu Kondogbia i Perisic, Santon i nije neki promasaj jer su ga platili nesto sitno... Onako na prvu iz glave mozda sam i zaboravio nesto

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        Ja ne bih gledao baš tako, on je doveden da igra, msm Santon, kao i Montoja, odamh ti je promašaj jer se nisi pojačao na tom mestu. Isto i Jovetić polako ide ka flopu iako je sjajno otvorio sezonu, mada Joveta meni uvek igra super i da nije bilo njega Inter bi imao još jedno bar 10 bodova manje, ali Manćini ga malo malo pa skloni.

        Mada to nije bilo u tom kontkesu koliko u činjenici da je Milan sa izgubljenim igračima u minut do 12, Kondogbijom i Džeksonom Martinezom, zapravo profitirao, jer obojica nemaju sjajnu sezonu iza sebe.

        Originally posted by z0La View Post
        Malopre čitam da se Strootman uskoro konačno vraća na teren. Totalno sam zaboravio na tog lika. Koliko su njega uništile povrede...
        Ma on se taman vrati, spoji tri meča i aut. Pri tom da i ta tri meča kad se vreti ne odigra bukvalno ništa, što je naravno i normalno s obzirom na odsustvo.

        Comment


        • Sve vise se pominje da ce Alegri postati na leto novi trener Celsija, jos uvek mi to ne deluje pouzdano ali pominje se cifra od 7 miliona godisnje, a znajuci Romana moze da se poveca i na vise.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • msm da bi Kondo dosta bolje prosao u Milanu, sigurno bi imao vise slobode i daleko manje konkurencije u timu, samim tim i manji pritisak.

            Comment


            • Da je Manćini pametan on ne bi smeo da ima ni konkurenciju u Interu, pogotovo ko sve igra na tim mestima (čitaj Medel i Melo). Ali eto, ne vidimo mi svi situaciju istim očima...

              Originally posted by bice View Post
              Sve vise se pominje da ce Alegri postati na leto novi trener Celsija, jos uvek mi to ne deluje pouzdano ali pominje se cifra od 7 miliona godisnje, a znajuci Romana moze da se poveca i na vise.
              Ma patka...

              Comment


              • Ja ne znam, ne mogu da zamislim taj trening Intera gde Melo i Medel prikazu vise od Kondogbie pa budu selektovani za sastav pre njega... Nije mi jasno
                Mada mi i bilo koji veznjak Milana pre De Jonga na dmf isto nije logicno kao i Cerci ispred Adriana, no dobro, zato ja kuckam ovde poruke i pravim formaciju koju hocu ali na fifa16

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Originally posted by Miletić View Post
                  Ja ne znam, ne mogu da zamislim taj trening Intera gde Melo i Medel prikazu vise od Kondogbie pa budu selektovani za sastav pre njega... Nije mi jasno
                  Mada mi i bilo koji veznjak Milana pre De Jonga na dmf isto nije logicno kao i Cerci ispred Adriana, no dobro, zato ja kuckam ovde poruke i pravim formaciju koju hocu ali na fifa16

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  Melo je ove sezone odličan. Extra pojačanje za Inter.

                  Comment


                  • Nisam ih mnogo pratio ove sezone ali ono sto sam video je bilo kriminalno lose, ne znam kako treba da odigra taj Kondogbia da bi bio losiji od Mela

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Ja ne bih gledao baš tako, on je doveden da igra, msm Santon, kao i Montoja, odamh ti je promašaj jer se nisi pojačao na tom mestu. Isto i Jovetić polako ide ka flopu iako je sjajno otvorio sezonu, mada Joveta meni uvek igra super i da nije bilo njega Inter bi imao još jedno bar 10 bodova manje, ali Manćini ga malo malo pa skloni.

                      Mada to nije bilo u tom kontkesu koliko u činjenici da je Milan sa izgubljenim igračima u minut do 12, Kondogbijom i Džeksonom Martinezom, zapravo profitirao, jer obojica nemaju sjajnu sezonu iza sebe.



                      Ma on se taman vrati, spoji tri meča i aut. Pri tom da i ta tri meča kad se vreti ne odigra bukvalno ništa, što je naravno i normalno s obzirom na odsustvo.
                      Samo se jednom vratio Strot i to još inao neki problem s kolenom pa morao odmah opet pod nož. Danas je igrao za Primaveru, skoro je pa da se potpuno oporavi, samo je pitanje da li će to biti isti igrač. Ako bude, odlično će to da bude pojačanje za Romu.

                      Comment


                      • Originally posted by Miletić View Post
                        Nisam ih mnogo pratio ove sezone ali ono sto sam video je bilo kriminalno lose, ne znam kako treba da odigra taj Kondogbia da bi bio losiji od Mela

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        Pardon, na Medela sam mislio.

                        Comment


                        • Medel ok, trci trudi se, limitiran je u pogledu tehnike ali nije mu to ni zadatak

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Originally posted by Miletić View Post
                            Medel ok, trci trudi se, limitiran je u pogledu tehnike ali nije mu to ni zadatak

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            Dobar je on tehničar, sasvim dobar paser. Uvek daje sigurne lopte a kad dodaš na to još da trči ko Pit bul 90 minuta, plus uzet za neku siću, ma da peva Inter.

                            Comment


                            • Originally posted by Mr.M View Post
                              Za vikend Verona zicer kec.
                              Pa ti igraj na Veronu.
                              Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                              Comment


                              • Igra Medel solidno, ali porediti ga sa Kondogbiom sa fudbalskim znanjem.....pa, nema smisla.

                                U ostalom mogu obojica unutra i treći Brozović i eto.

                                Comment

                                Working...
                                X