Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rekoh ja u novembru kad je bilo -12,13 da ce Milan stici i prestici Inter, vec za 2 kola ce se obistiniti
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Ne znam zasto Mancio drzi Ljajica na klupi.
      Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

      Comment


      • U pravo vreme ubodem Bonućija za fantazi.
        sigpic

        Comment


        • Ako se zadovolje na kraju Manćinijevim 6. mestom, nek ugase klub...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by b64Milos View Post
            Ne znam zasto Mancio drzi Ljajica na klupi.
            Zato što je klasični onaj Žabar ziheraš, testis ko gugutkino jaje.

            Comment


            • Originally posted by Il Capitano View Post
              Ako se zadovolje na kraju Manćinijevim 6. mestom, nek ugase klub...
              Ako završe šesti i izduvaju i za LE, biće rasprodaje epskih razmera u Apijano Đentileu ovog leta, samo da pokriju (deo) gubitaka.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                Lihtštajner i Medel - dva kera puštena jedan na drugog.



                Da li je?

                http://www.gazzetta.it/Calcio/26-02-...04290327.shtml
                Negde sam citao da navija za Juventus, ili ona riba voditeljka navija za Juve eto vidis bacio si me u dilemu hahah

                Okrenulo mu se kolo srece, a Miha grabi ka Evropi laganim koracima.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ne kontam vam pricu, sesto mesto donosi kvalifikacije za Ligu Evrope s obzirom da ce finale kupa igrati Juventus-Milan. Jedino da Alesandrija osvoji takmicenje pa da onda samo prvih 5 ide iz Italije u Evropu.


                  Jasno je vec sada da ce Juventus,Roma,Napoli,Inter,Milan i Fiorentina predstavljati Italiju u Evropi naredne sezone, realno 6 najboljih klubova unazad godinama u Italiji. Lacio sedmi.
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Lacio ti je sutra kec protiv Sasuola, plus Lacio će vrlo verovano ove sezone ostaviti najbolji utisak u Evropi od svih Italijana, uključujući i prvaka Juventus.

                    Comment


                    • Originally posted by Mr.M View Post

                      Jasno je vec sada da ce Juventus,Roma,Napoli,Inter,Milan i Fiorentina predstavljati Italiju u Evropi naredne sezone, realno 6 najboljih klubova unazad godinama u Italiji. Lacio sedmi.
                      Inter i Milan ne mogu u tu družinu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Milan da dovede nekog krstenog igraca u sredini i 2 kvalitetna stopera na leto i moze da se nada necemu, a Miha i sa ovim timom fino gura za sad.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Ne menja to cinjenicu da su sedmi klub po kvaliteti u Italiji u globalu unazad godinama. Mada pogledao ih je i zreb, prvo Galatasaraj koji se raspada pa onda i najlaksi moguci rival na zrebu Sparta Prag.
                          Bilo bi lepo da osvoje i omoguce Italiji 7 timova u Evropi naredne sezone ali totalno je nerealno.

                          Ja verujem da ce Juventus da izbaci Bajern. Napoli bi mogao od borbe za titulu da dodje u borbu za 3.poziciju, recimo ako sutra izgube od Fiorentine, eto Viole na -2 a Rome na -4. Sreca pa su ispali iz Evrope pa imaju samo jedan mec sedmicno ali kako sezona bude odmicala kraju verujem da ce sve vise da se pise o tome gde Higuain igrati naredne sezone i slicne stvari. Mada Roma je trenutno na vrhuncu, oni ce krenuti postepeno da padaju. Spaleti je fino poslozio stvari i tek se sada vidi koji je Garsija nesposobnjakovic.

                          Fiorentini nista ne verujem, mada sutra ako dobiju imaju lepu situaciju ispred sebe. Inter se ukanalio, realno je da budu sesti na tabeli na kraju sampionata.

                          Steta za Veronu, da su danas dobili mogli su ostati u igri za opstanak. Atalanta bi mogla kroz 5 kola da upadne u problem, nisu 2-3 meseca nikoga pobedili a i ne vidim da hoce u blizoj buducnosti. Da ih je Karpi danas otresao...
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                            Inter i Milan ne mogu u tu družinu.
                            Milan moze, oni imaju samo 2 sezone slabije, Inter je van 5 na tabeli vec koliko, 3 ili 4 sezone? Mada igrali su Ligu Evrope u 2 navrata u tom periodu. Ne vidim koji drugi klub moze reci da je napravio nesto vise od "prvih 6" u zadnjih 5 sezona? Jedino su Udineze i Torino uz Lacio igrali grupnu fazu u Evropi, s tim da je Torino dogurao do 1/8(Inter je prosle sezone napravio bolji rezultat od Torina u LE) a Udineze se uglavnom brukao.

                            Realna slika zadnjih 5 sezona u globalu:

                            1) Juventus
                            2) Napoli
                            3) Milan(ipak ako se gleda 5 sezona lepi rezultati u LS)
                            4) Fiorentina
                            5) Roma(nista nisu napravili u Evropi)
                            6) Inter
                            7) Lacio
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Lacio je igrao 1/4 finala LE, na primer.

                              Problem u oceni kvaliteta Serije A je taj što je Juventus mnogo iznad ostalih ekipa, a onda imaš šest ekipa koje mogu da se rasporede od drugog do sedmog mesta u zavisnosti od raznih činjenica (da li drugi timovi iz te grupe igraju u Evropi, te imaju višak mečeva; ko je napustio klubove i ko im je došao tokom pauze; da li im je trener Benitez ili Manćini koji pokušava imitirati Beniteza, ali neuspešno, itd). Protekle sezone pokazuju samo jednu činjenicu - Juventus je dosta bolji od svih.

                              Ostalo je nemoguće oceniti egzaktno, zato što se menja.

                              Inter i Milan izdvajaju nenormalne količine novca za održavanje svojih timova dok (Fiorentina i Lacio) izdvajaju mnogo manje i opet su timovi koji uspevaju više.
                              Last edited by Crni Đorđe; 28-02-16, 22:44.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa i Juve je prošle godine imao lak raspored, Dortmund koji se raspadao i relano slabiji Monako, tim koji su svi priželjkivali, i izbacio na kraju Real i eto ga.

                                Što se Rome tiče, oni su, po mom mišljenju, svoje najgore ove sezone prebrodili to je onaj period pred smeni Garsije i par mečeva nakon toga. Sad pristojno đuskaju, dobijaju.

                                Fiorentina i Napoli je meni sutra viđen neki nerešen rezultat i u tom slučaju jedini Juve profitira. Kad smo kod Fiorentine ona je i ove godine nedorečena. Fali im mnogo špic neki koji garantuje golove jer mi Kalinić od starta nije bio taj kalibar za ekipu koja juri top3. Npr. nešto mi se crta da će oni dogodine da vrate Jovetu u Firencu, jer u Interu iako je daleko na startu sezone bio najbolji igrač više ne dobija prostor ni na slamku, te ako se to dogodi cenim da će se potez ispostaviti kao pun pogodak, lakih od 15 do 18 golova po sezoni ako ga obiđu povrede.

                                Comment

                                Working...
                                X