Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Ako Manćini ovakvu postavu izvede, da sam navijač Intera pucao bih u njega, milione baciše na krila letos i onda ih gospodin sve spakuje na klupu u Derbiju Italije

    Inače, Juve, najjači sastav u datom momentu, fali samo bratić Klaudio koji je blago povređen. Mada i da je zdrav po pokazanom protiv Bajerna ja bih Samija na fosnu, Markizija na njegovo mesto a Ernaneša tu da balansira u sredini.

    Comment


    • Gonzalo Higuain’s entourage reportedly told Napoli he won’t sign a contract renewal, alerting PSG, Chelsea, Liverpool and Arsenal.

      Comment


      • Viđeno bilo. Ja sam cenio da će i ranije da ih napusti.

        Comment


        • Auuuuuuuuuuuuuuuuu, El Shaarawy doktore !
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Kakav majstor.

            Comment


            • Strasan gol Faraona,na vreme je povela Roma,sad jos jedan do poluvremena i da se zavrsava utakmica

              Comment


              • Miha nastavio da dominira, deveti vezani mec u A bez poraza, mislim da ni najzagrizeniji navijaci Milana ne pamte kada su imali zadnji put ovako dug niz. U poslednjih 18 kola Serie A samo 2 poraza i to ocekivani od Juventusa i kiks kuci sa Bolonjom.
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Manćini sa 3 u vezi, jedina zamena mladi Gnokuri. Mora menja formaciju ukoliko se nešto desi spomenutoj trojci... Bitno da ima 7 napadača i da je hteo još jednog (Edera), a pritom prodao jednog iz sredine a nije doveo zamenu. Ne računajući ovaj meč, gotovo da nije koristio 4-2-3-1 formaciju u poslednje vreme gde bi toliki napadači dobili šansu...

                  Srećom Ernaneš igra za Juve.

                  P.S. Sad kad da gol hahaha
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Sram ga bilo za 2 golmana na klupi, za ukupno 11 izmena a da ne povede neko dete iz podmlatka evo sram ga bilo. Da sam novinar posle meca na konferenciji pitao bih ga da mi objasni zasto nema 12 izmena i neko dete u izmeni nego 11 kakav slepac. Inace 2:0 za Juventus lagano sa pola gasa. Jedino ga mozda Ikardi utne jer je u ljubavi sa Bufonom <3
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Lihtštajner i Medel - dva kera puštena jedan na drugog.

                      Djani inace navijac Juventusa, sad kad izvuce neku pobedu u Minhenu i prolazak dalje
                      Da li je?

                      http://www.gazzetta.it/Calcio/26-02-...04290327.shtml
                      Last edited by Crni Đorđe; 28-02-16, 20:27.
                      sigpic

                      Comment


                      • Au glupog li gola.

                        Mada bilo je pitanje samo trenutka.

                        Comment


                        • Ako, ako, pa nek se i dalje dovode ovakvi...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Ovi komentatori sa Arene kad god se na ekranu po prvi put pojavi Sturaro pričaju o njegovoj intervenciji protiv Reala i uvek ista rečenica

                            Comment


                            • Originally posted by Condition23 View Post
                              Sram ga bilo za 2 golmana na klupi, za ukupno 11 izmena a da ne povede neko dete iz podmlatka evo sram ga bilo. Da sam novinar posle meca na konferenciji pitao bih ga da mi objasni zasto nema 12 izmena i neko dete u izmeni nego 11 kakav slepac. Inace 2:0 za Juventus lagano sa pola gasa. Jedino ga mozda Ikardi utne jer je u ljubavi sa Bufonom <3
                              Penal je bio cist kao suza, promasio Miranda loptu i u meso jbg. Vidjeno je ovo bilo, ajde makar od leta da imamo krstenog trenera posle duzeg perioda. Pozdrav mom bratu raspalom Brajkuli.
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Penal je bio cist kao suza, promasio Miranda loptu i u meso jbg. Vidjeno je ovo bilo, ajde makar od leta da imamo krstenog trenera posle duzeg perioda. Pozdrav mom bratu raspalom Brajkuli.
                                Gde li je samo onaj Akan sada sa pričom o najboljem štoperu lige !?

                                Ti si bratine belosvetska. Pade Brajkula danas samo Igokea manje od 143.5 za 27 konjića, jbg neće me da cara rak raka. Ali ne menja to ništa da si ti brat.

                                Comment

                                Working...
                                X