Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr.M View Post
    To je svakako cinjenica, Englezi ce morati da jednu sezonu izvuku preko 20,000 ako zele da se vrate u 3 nakon naredne sezone jer preti im debakl. Celzi nece igrati Evropu osim ako ne osvoje FA Cup ili LS kojim ludim slucajem.

    Lester nece napraviti neki jak koeficijent, Totenhem mi je isto sumnjiv po pitanju LS, igrali su odlicno one sezone kad su igrali, sa Interom i Tventeom kad su bili, mislim da je to sezona kad je FKP igrao LS.
    Jos ce tu u kvale za LE da upadne Vest Hem ili Sautempton najverovatnije i tu ce isto biti gubljenja bodova.

    A Italija ce imati Juve,Napoli,Milan,Inter,Romu i Fiorentinu u Evropi. Naravno i Lacio ima sanse teoretski ako osvoji LE
    Igrali su one godine kada je Bejl silovao Maikona. Meni se čini da je taj Ttnhm bio bolji od ovog danas, ako ništa igrali su lepši fudbal.

    Originally posted by Miletić View Post
    Bilo bi idealno da Lester bude 4.
    Rasprodace pola ekipe svakako pa se mozda i ne plasiraju

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    Ma neće 4. tu je Junajted vrlo verovatno iz razloga što ih vodi babun tvrdoglavi, mada ima šansu i Klopara da ih prejebe. A Murinjo i Klop sigurno upadaju u grupnu fazu, tu nema greške.

    Comment


    • Nije mi jasno sad, kazes svi ce da guze Lester u LS a ocekujes da UTD bude 4. Ko ce onda od Gradjana, Arsenala i Totenhema biti 5.?

      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Prebrojao sam se, to zbog toga što pre ove godine nikada nisam ozbiljno shvatao Ttnhm kao kandidata za top4.

        Englezi, onda, može se reći, imaju sličan problem kao Italijani prethodnih godina, a to je taj što se među mesta koja vode u LŠ ugura tim koji nema potencijal da tamo ostvari neki zapažen uspeh.

        Comment




        • Hahhahah ali odakle ljudima inspiracije ovoliko
          Inace navijac Intera ovo napravio da ne bude zabune
          Last edited by bice; 16-02-16, 10:47.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Bas lose igramo, mora neko da povuce, potrebna je pobeda.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ne pitaj me ništa, mislim da za 70 minuta nismo šansu napravili.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Ne pitaj me ništa, mislim da za 70 minuta nismo šansu napravili.
                Imao je Evra onu jednu sansu ali je pucao preko gola, posle kornera ili sta je bilo.

                No i bilo je za ocekivati kiks ovde, ako se dobro secam Napoli je izgubio 3-2 ovde.

                Edit: E kakva scena, ovaj slobodnjak Dybala hteo izvesti, no Cuadrado ga ispalio...
                Last edited by Tobdzija; 19-02-16, 21:28.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Biju ovi igraci Bolonje pa ne prastaju, tako svaki put a sudija izgubljen celu utakmicu.

                  Hahhaha ofsajd, a covek na gol liniji
                  Last edited by bice; 19-02-16, 21:34.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Diawara i Donsah 18-19 godina, a kako zrelo igraju, svaka cast.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Moralo je ovo kad tad da se desi, mora negde i da se prospu bodovi posle sijaset tekmi.

                      Comment


                      • Prosuti bodovi, igraci umorni, bez ikakve sanse za gol, nesto pred kraj smo kao pokusavali, bas lose je ovo delovalo...Uzdamo se u Mihu svemocnog da moze otkinuti bod na najtezem gostovanju u ligi.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Ma opušteno bice, ne rešava se prvenstvo u ovom kolu, prosipaće se tu još bodova, kako mi, tako i Napoli.

                          Comment


                          • Odličan Dijavara. Znalo se da Juve neće lako do bodova ovde. Bolonja je pružila odličnu partiju, nadtrčala protivnika i baš su tvrdo igrali. Ni napred nisu bezazleni, imaju dobre kontre i brzo se transformišu. Dobro je poslagao Donadoni onu razbijenu bandu sa početka sezone.

                            Comment


                            • Ma nisam ni rekao da je sve izgubljeno nego bezveze prosuti bodovi, mada bitnija utakmica je u utorak protiv Bayerna tako da ko zna zasto je ovo dobro
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ljudi moji, 15 uzastupnih pobeda, morao se nekada prekinuti niz...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X