Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je celavi navukao Interiste za Kondogbiju.
    sigpic

    Comment


    • Koji god italijanski tim bude treći, imaće problem da uđe u grupnu fazu.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Crni Đorđe View Post
        Koji god italijanski tim bude treći, imaće problem da uđe u grupnu fazu.
        nazalost

        @Vladan

        Da je bilo u kojem drugom klubu sigurno bi bio bolji.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Kako je celavi navukao Interiste za Kondogbiju.
          Sam Bog ga pogledao i tu i u situaciji oko Martinez/Bacca

          @Crni Djordje, nece biti lagano i rutinski ali ocekujem 3 predstavnika sigurno, najvise poteskoca moze da ima upravo trenutni treceplasirani...

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Originally posted by Miletić View Post
            Sam Bog ga pogledao i tu i u situaciji oko Martinez/Bacca

            @Crni Djordje, nece biti lagano i rutinski ali ocekujem 3 predstavnika sigurno, najvise poteskoca moze da ima upravo trenutni treceplasirani...

            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
            Dobar je Baka napadač, nema tu šta, ali nije ni Martinez balvan. Ne znam čemu diskreditovanje, Miletiću. Jednostavno nije odgovarao Čolovom sistemu. Čolo traži gore u vrh napada nekog brzog, agilnog da konstantno vrši presing, a odmah se videlo da Džekson to ne može da isprti na nivou na kom bi Čolo želeo.

            Možda je u nekom paralelnom univerzumu Martinez prvi strelac lige u crveno-crnom dresu.

            Comment


            • Ja smatram da bi zapravo Roma imala najveci problem da kroz kvalifikacije udje u grupe jer bi oni jedini iz ove cetvorke verovatno bili nepovlasteni na zrebu za PO jer imaju 44k koeficijent, sve zavisi ko ce u ostalim ligama igrati kvale za LS, od Engleza ce doci neko sa jakim koeficijentom, kod Nemaca i Francuza se bas nista ne zna dok Viljareal ima bolji samo od Rome od ove cetvorke.

              Mada po meni Fiorentina nema nikakve sanse u ovoj trci do kraja.
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Koje budale u upravi Lacija ako su odbili ovakvu ponudu.



                Jednu utakmicu odigra odlicno i onda sljedecih deset
                Spoiler
                boli me k.... za sve
                i tako u krug.

                Comment


                • Šteta je što će Napoli da bude među tri, jer mi je isti top3 favorita da uzme LE.

                  Imaju najboljeg napadača takmičenja i uz Dormtund najveću prednost domaćeg terena.

                  Tako da će Azuri opet ostati na tri, bar do one tamo godine.

                  Comment




                  • Nije valjda !?

                    Comment




                    • Komentator Napolija Auriema posle pogotka Zaze
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • ma dai ma dai

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Šteta je što će Napoli da bude među tri, jer mi je isti top3 favorita da uzme LE.

                          Imaju najboljeg napadača takmičenja i uz Dormtund najveću prednost domaćeg terena.

                          Tako da će Azuri opet ostati na tri, bar do one tamo godine.

                          Pa sad da li je u globalu bolje ili ne, ja mislim da nije. Da Napoli ne bude u top3 a uzme LE naredne godine bi iz Italije isla 4 u LS a samo 2 u LE, mozda je bolje da i sledece sezone Italija ima 3 sigurna tima u Ligi Evrope a bice 3 izuzetno kvalitetna i realno je da se sledece sezone svih 6 timova bori za prolece u Evropi sto bi znacilo zacementiranu 3.poziciju na rankingu u narednih 3-4 godine.

                          Razlog ovome je naravno sto u LE je lakse osvojiti vise bodova = vise bodova za koeficijent
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Spoiler


                            Komentator Napolija Auriema posle pogotka Zaze


                            Pogledaj ovo.

                            Originally posted by Mr.M View Post
                            Pa sad da li je u globalu bolje ili ne, ja mislim da nije. Da Napoli ne bude u top3 a uzme LE naredne godine bi iz Italije isla 4 u LS a samo 2 u LE, mozda je bolje da i sledece sezone Italija ima 3 sigurna tima u Ligi Evrope a bice 3 izuzetno kvalitetna i realno je da se sledece sezone svih 6 timova bori za prolece u Evropi sto bi znacilo zacementiranu 3.poziciju na rankingu u narednih 3-4 godine.

                            Razlog ovome je naravno sto u LE je lakse osvojiti vise bodova = vise bodova za koeficijent
                            Ma okreni obrni idu Italijani bar na kratko među tri po koeficijentu, pogotovo jer će Lester svi da guze u LŠ.

                            Teško će se tu održati jer para vrti gde burgija neće, Pep uzima Siti, Murinjo Junajted.....

                            Comment


                            • To je svakako cinjenica, Englezi ce morati da jednu sezonu izvuku preko 20,000 ako zele da se vrate u 3 nakon naredne sezone jer preti im debakl. Celzi nece igrati Evropu osim ako ne osvoje FA Cup ili LS kojim ludim slucajem.

                              Lester nece napraviti neki jak koeficijent, Totenhem mi je isto sumnjiv po pitanju LS, igrali su odlicno one sezone kad su igrali, sa Interom i Tventeom kad su bili, mislim da je to sezona kad je FKP igrao LS.
                              Jos ce tu u kvale za LE da upadne Vest Hem ili Sautempton najverovatnije i tu ce isto biti gubljenja bodova.

                              A Italija ce imati Juve,Napoli,Milan,Inter,Romu i Fiorentinu u Evropi. Naravno i Lacio ima sanse teoretski ako osvoji LE
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post


                                Pogledaj ovo.



                                Ma okreni obrni idu Italijani bar na kratko među tri po koeficijentu, pogotovo jer će Lester svi da guze u LŠ.

                                Teško će se tu održati jer para vrti gde burgija neće, Pep uzima Siti, Murinjo Junajted.....
                                Bilo bi idealno da Lester bude 4.
                                Rasprodace pola ekipe svakako pa se mozda i ne plasiraju

                                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X