Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam ni sumnjao da ce da uvali gol Laciu standardno makar i na srecu. 23/23 jebote, ovo nije u Kalcu vidjeno od Vierija koji je tad mogao do 40 bez povreda.
    sigpic

    Comment


    • Mauro, Mauro

      Comment


      • Ne pratim toliko Seria A od kada nemam Arenu, ali sam video da gosa iz Milana ima 16.,godina!
        Jel to novi Buffon, kakav je ?

        Comment


        • Nikad dosadniji meč Juvea.

          Lazanja se navadio.

          @Scouser, odlučan je mali, ima potencijal, videćemo kako će se razvijati, samo da ne prođe kao Skufet nakon slične sezone.

          Comment


          • Preumorno smo delovali, plus je Gasperini dobro spremio ekipu. Steta sto je Zaza dobio crveni karton, nece sada moci Alegri da odmori Dybalu koji je veceras delovao iscrpljeno.

            Ko zna u kakvom cemo stanju doci na megdan protiv Napolia. Vec delujemo umorno.

            Comment


            • Viola u poslednjoj minuti do pobede. Majstor meni uvek bio taj Zarate, ne znam kako se još nije skućio u nekom solidnom klubu.

              Laziovi navijači baš odvratni, pevaju rasističke pesme a u timu imaju par crnaca.

              Comment


              • Nekad Juan, dok je igrao u Romi, danas Koulibaly .

                Sve najgore tom odvratnom Laziu, da Bog da se skroz raspali i nikad se ne vratili. Kakvi bijednici ja ne mogu da vjerujem. Do danas su mi bili 3. najmrzi klub, ali s ovim danas vjerovatno skacu na prvo mjesto za sva vremena . Fuj fuj
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Fasisti sta da ocekujes od njih Mada Italijani su bas rasisti, ovo uopste ne cudi.

                  Comment


                  • Milan upalio masinu, sve sto trebaju do kraja sezone je da ostanu na -3 iza Rome pre poslednjeg kola.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Proslog leta odbio Milan jer je zeleo da igra Ligu Sampiona... Hvala mu na tome
                      Sada ce igrati LS, Azijsku


                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Samo Bog jedan zna koliko je dobio para da ode tamo, nije on otisao tamo zbog fudbala to je barem sigurno.

                        Comment


                        • Jasno je to, samo je dvolicno, licemerno i meni smesno sto se pozivas na fudbalske razloge a onda posle par meseci odes u Kinu
                          Da je rekao letos necu da igram u Milanu za 3 ili 3.5 miliona po sezoni,hocu vecu platu bilo bi sve ok... Ovako imamo Baku koji je pokazao da je bolji, sreca pa je letos ovako ispalo kako je sad

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Što se tiče te letnje transfer sage, kako se smao Inter sjebao nestvarno, dok sa druge strane kako vreme odmiče sve više liči da su Mihini odradili bolji posao na tom polju....ipak se po jutri dan ne poznaje....izgleda....

                            Tek sada provalih da je mondo ovoliko prostora posvetio temi.



                            Mondo definitivno dominira na prostorima RS, nema greške iako sam mišljenja da im se taj sportski deo slabo ažurira ili možda vrše neku selekciju....nebitno, uvek bolje kvalitet nego kvantite.

                            Comment


                            • U Milanu promasaj samo Bertolaci za sada, kazem za sada jer je placen dosta i nije opravdao novac sto ne znaci da nece u buducnosti... U Interu Kondogbia i Perisic, Santon i nije neki promasaj jer su ga platili nesto sitno... Onako na prvu iz glave mozda sam i zaboravio nesto

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Lacio kažnjen zbog rasističkih ispada navijača

                                Comment

                                Working...
                                X