Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 22/22

    Igra se fudbala Lorenco ovih dana.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Casiraghi View Post
      22/22
      Vala ono bih i ja dao kad ga je Lorenco majstor Insinje pogodio u glavu pravo.

      Evo sad i gol. Doktor je Insinje, mogu samo da mu se sagnu redom.

      Comment


      • Trgao ga Sarri, bas se igra fudbala. Dobro je ovo i za repku, nemas klase od ovih mladjih osim Veratija.
        sigpic

        Comment


        • Pa naravno da će da ga trgne, trgao bi ga bilo ko posle Beniteza ubice fudbala.

          Kako očajnu tekmi igra Viola, cenio sam da će lagano da preskoče Đenovu.

          Comment


          • Izginuse Srbi u Udinama

            Comment


            • Gospodinu Montel i želim sve najgore
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Smesan penal sviran za Inter,lepo se bacio Ikardi

                Comment


                • Pravda zadovoljena, bacio se Ikardi kao pokosen, promasio penal

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Ide Miha ka Evropi, a Mancini je pogubio konce definitivno.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • I onda Bacca za 2:0 pa Niang za 3:0 velika pobeda

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Sinisa-Mihajlovic-Official-Website.jpg
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Posle pobede nad Fiorentinom i nad Interom jos mi je teze kad se setim one muke i remija protiv Verone ili Frosinonea...

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Jebe Sini, pa ne vadi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Miletić View Post
                              Posle pobede nad Fiorentinom i nad Interom jos mi je teze kad se setim one muke i remija protiv Verone ili Frosinonea...

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              Nema šta da žališ, to ti je Milan trenutno. Biće još prosipanja bodova protiv timova sličnog ranga.

                              Ja bih samo voleo da pitam brata tenisera šta je razlog ovako sramne partije najboljih igrača na svetu na svojim pozicijama Brozovica i Perisica? Ono je bruka sto su oni veceras igrali.

                              Bonaventura gura ovaj tim Milana koliko ja vidim, glavna je tu karika na sredini.

                              Comment


                              • Do kraja sezone je realno da Juve i Napoli vode borbu za titulu a Milan i Roma za trecu poziciju, eventualno Inter tu da bude ali ocekujem da oni nastave sa slobodnim padom. Zanimljivo je da se poslednje kolo sezone igra na San Siru i to bas Milan-Roma i moze direktno da odluci putnika u kvale za LS.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X