Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa sta je mogao da promeni? Od pocetka sezone se vrti 15-16 igraca koji su sposobni da igraju samo na jednom mestu u timu, povratkom Meneza, dovodjenjem Boatenga, sa Balotelijem se dobija nova dimenzija i tek onda je moguce napraviti neku promenu. Ali videcemo, ja sam ubedjen da je Mihajlovic pravi trener za Milan, samo ga treba pustiti da radi.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Pa na njegovo insistiranje su doveli Kučku smem glavu da dam, a taj Kučka, teško da se rečima može opisati koliko je limitiran.

      A i pomenuo si rezultate Mihine, čim je imao veći zadatak od opstanka u ligi uprskao je maksimalno, pri tom mislim na Violu i reprezentaciju Srbije.

      Kad se samo setim utakmice sa Hrvatskom u Zagrebu gde je počeo sa Ivanom Radovanović, Šćepovićem i Alenom Stevanovićem koji danas nema mesta u nikad lošijem Partizanu.

      Comment


      • Isto je to koji je trener na klupi, ja sam ubedjen da je Miha tu jer je treci trener na platnom spisku i previse bi bilo da placaju 4 istovremeno. Da se vratim na ovo, isto je potpuno da li sam ja na klupi ili SAF dok igraju losi igraci a traze se visoki dometi, to je nemoguce cak i da eksplodira par igraca istovremeno poput Faraona u onoj polusezoni ili Meneza prosle godine, nije to dovoljno kad imas toliko rupa u ekipi a trazis rezultat u ne tako zanemarljivoj konkurenciji

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Originally posted by Mr.M View Post
          Zasto je toliko bitno da ekipa igra lepo na oko? Bitan je rezultat, sta bi ti izabrao, leprsavu igru i 4:4 rezultat ili 1:0 pobedu autogolom?

          Ja podrzavam Mihajlovica pre svega jer je nas covek, moze se na prste jedne ruke izbrojati broj nasih trenera u top5 ligama u zadnjih 10 godina, a Mihajlovic trenira Milan koji je ipak jedan od najvecih klubova u Evropi. Ima harizmu, smek, dobar igrac je bio, igraci ga vole, imao rezultat skoro u svim klubovima gde radio...

          Ja sam pricao i na pocetku sezone, ovaj tim ce da raste do kraja sezone, oni u jednom momentu imaju ona 3 vezana meca sa autsajderima(Karpi,Bolonja,Verona cini mi se) i to pred kraj sezone, tih 9 eventualnih bodova mogu resiti stvar kada se bude lomilo. Ne treba smetnuti sa uma da Roma i Fiorentina igraju LE dok Milan ima samo jedan mec sedmicno, a to ce biti isto nezgodno kad se nastavi Evropa.

          Treba uzeti u obzir da Mihajlovic nikako nije imao citav tim na raspolaganju, dok se skroz oporavi Baloteli, vrati Menez, drugacije ce to izgledati. Odbrana je suplja, pogledaj ti ko igra Milanu u odbrani, bekovi ispodproseka ove sezone, veza neupotrebljiva, Bonaventura stvara sanse ali ne odaje utisak nekoga ko treba da vuce tim koji se bori za 3.mesto u Italiji. Meni se Bertolaci svidio na par meceva ali i on je nestao. Kucka i Honda su igraci za tim koji ganja 7-8 mesto.

          Ne moze Baka sam da vuce ekipu, sa KPB dobija se neka sirina, bice to dosta bolje, mora da se istrpi Mihajlovic, to je kljucno.
          Ja sam pricao da ce Milan na kraju da bude ispred Intera i verujem u to, ako ih dobiju u sledecem kolu to je -5.

          Spaleti ce doneti poboljsanje u igri Rome, ali upitnik je meni tu veliki, fanatik je Don Luciano ali da li moze doprineti?

          Mene je Napoli odusevio ove sezone, Sari je lik, kafa i cigare na treningu, ovo drugo i na mecevima, slika i prilika Napulja, kontraverzan lik, napadacki fudbal, trebao je takav Napoli ovoj ligi. Bice rvanje tesko do kraja sezone, drago mi je da je Seria A opet dobila taj neki smek i nadam se da ce ako ne ove, onda na kraju sledece da vrati koeficijent drzave na trece mesto i dobije cetvrtu poziciju u LS.
          Roma igra LS da si ti ziv i zdrav i te dve utakmice sto ce ih Real nabiti ih nece preterano omesti. Njima je cilj plasman u LS i preprodaja igraca i to ce verovatno na kraju i ostvariti a posle cemo videti kako ce Spaleti raditi transfere sa Sabatinijem.

          Miha je potrosio 86 miliona eura sto je vise nego mocno za trenutne uslove u Italiji i upgrade je krajnje minimalan, ekipa skoro ista kao i do sada sa milion rupa. Plasman u LE i da peva ako nece opet da guli u Kataniji ili kod Toleta. Smesan lik, seljak klasicni sto misli da je svu pamet popio.
          sigpic

          Comment


          • Meni nije jasno kako moze da igra Melo a da Kondogbija sedi na klupi? Mancini izgubio konce definitivno, sto ga je htelo na pocetku sezone sve mu se sada vraca, isto smo i mi primili gol u nadoknadi protiv Frosinone-a pocetkom sezone pa smo se od tog trenutka uozbiljili.
            A sto se tice Mihe, ne verujem da on moze u LS, njegovo mesto je 5-6, Napoli i Juve za titulu, Inter/Roma za 3. mesto Viola/Milan za 5.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ko zna sta taj Kondogbia pokazuje na treninzima, pretpostavljam da je ocajan, kad se setim kako mi je krivo bilo sto ga je Inter pokupio ispred nosa Milanu
              Inter je nerealno bio visoko plasiran, imali su dosta srece da dobijaju u serijama utakmice retultatom 1:0 i bez neke igre, Samir i odbrana u ludoj formi, sada to malo utihnulo i vidi se odmah

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Znate kako, on je menjao postavu i menjao i menjao i imao je te pobede od 1:0 i onda je umislio da on fantastično vara svog rivala stalnim promenama a naravno i mediji su ga uzdizali (ne zbog igre tima, nego eto zbog neke taktičke raznovrsnosti koja je donosila 3 po 3 b.). I danas kao ajde 4-4-2 možda i prvi put u sezoni (ne znam, pogubio sam se), pa ajde menjaj pola tima od pre neki dan...

                A tačno je da je Inter pukao €50m (Kondogbija i Perišić) na 2 igrača koja i nisu toliko zaslužna za ovaj 41 bod. Doduše sa pozajmicama se pogodilo...

                Da li fali neki igrač na sredini (spominje se Sorijano, samo da ode Guarin) ili Manćini jednostavno ne ume da uspostavi jaku napadačku igru?

                Verujem i dalje u 3. mesto pa nek postane selektor posle. Od Macarija je bolji, to stoji...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Samir je i dalje odličan, i danas je imao par dobrih intervencija i on je najzaslužniji što su i dalje tu na samom vrhu.

                  Comment


                  • Manćini je tek osebna priča. Kaže čovek treba mu bek, treba mu bek, hoće Montoju, insistira i isti mu na kraju ne igra. Kaže Manćo treba mi Kondogbija, treba mi Kondogbija dovedu mu istog i na kraju čovek ne igra. Kaže Manćini treba mi Jovetić, treba mi Jovetić, dođe Jovetić reši mu sam par utakmica i čovek više ne igra nego što igra, a i kad igra bude među boljima na terenu, jedini pretio Juventusu.

                    Jedino što gura ovog Perišića, a dečko je daleko iza Jovete i Kondogbije po tome koliko ume fudbala, klasičan igrač za ziheraške trenere koga jedino krasi to što kao ofanzivni krilni igrač hoće da se vrati da brani gol, iako je u ofanzivi limitiraniji od ostalih u klubu, možda samo može ispred Bianbianija.

                    Nikada ja ne bih voleo da Manćini vodi Juventus iako mi se čini da nam ta neka era ne gine u nekoj daljoj budućnosti.

                    Comment


                    • Slažem se Brajko, pritom i prošli januar ona komedija sa Šaćirijem i Podolskim, tad je došao i Santon kog nema više nigde. Samo menja i menja i menja... Produžio ugovor i Palasiju sad koji je realno dobro igrao prve 2 sezone i zahvalan je igrač ali brate dosta je, treba sveža krv...

                      Manćini jeste hvalio Juve u pojedinim intervjuima tako da i mene ne bi čudilo to. Kao što sam nekako i siguran da će Miha da vodi Inter kad tad a Konte možda bude mister Milana ili Intera. Ništa novo, uvek bila na čizmi ova vrteška i kod velikih timova...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Ma Manćini i navija za Juve ili je kao klinac navijao

                        http://www.uefa.com/uefachampionslea...iew/index.html

                        Milanu bi sevap bio da dovede Kontea da budemo iskreni.

                        Comment


                        • haha a eto, ne mora da smišlja govor na predstavljanju... xD

                          Konte supersonično vraća Milan na vrh, to potpisujem!
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Manćini traži napadača, sprda se kao traži od njegovog "druga" Sarija Iguaina. Ikardi kakav je emotivac neće dobro prihvatiti ove reči, Manćini napada svoje igrače... Katastrofa u najavi.
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Milo Brajku što sada sudija nije izvukao čist crveni za DDR-a apropo priče da sudije guraju Juve.

                              Stvarno cirkus šta uradi De Rosi.

                              Comment


                              • Roma 15 minuta nije presla centar, ubismo ih presingom.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X