Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šmekerski presliša ove Miha.

    Comment


    • Boa

      Comment


      • Kaže Miha "Lipi ubaci u rikverc za Kinu"

        Comment


        • Nisam gledao Milan ali rezultat mi potpuno iznenadjujuci, narocito pobeda bez primljenog gola

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Originally posted by gokara
            Sad Lipi mora da čeka još nedelju dana.
            Pa pazi nije lako gostovanje Empoli, skoro ko Stouku

            Milo meni bilo kad se Pils lajt veselio kod gola Boatenga, a usralo ga nije ni on svestan koliko.

            Comment


            • Originally posted by edohz View Post
              Džeko nešto najgore što je Roma imala u zadnij min 20-tak godina bar što se napada tiče, gore od ovoga ne može
              Al si ga preterao sad, bratski. Roma odavno nije imama boljeg napadača od Džeka, još od vremena kad su tu bili Batistuta, Montela... Tu je bio sve suvi prosek posle njih.

              Neće Džeka gol, odavno nisam video onakav manjak samopouzdanja kod nekog igrača. Bori se on, izbori se za loptu, proigrava krila, odlično primi loptu ali je u završnici neverovatno anemičan. To odavno nisam video. Na početku je odlično igrao iako ga ni tad nisu hteli golovi, ali sam se nadao da će golovi doći kad tad. Posle toga je mašio neke zicere, silom pokušavao da daje golove, uništio sebi samopouzdanje i sad je tu gde je. Svaka završnica mu je preko one stvari, kao da on unapred zna da to neće ući. Ja i dalje verujem da će on da proradi. Izjavio Spaleti juče da su ga pitali kog bi napadača voleo on bi izabrao Džeka, eto bar se nadam da će on malo da ga podigne nekako.

              Comment


              • Steta sto je ona Rebiceva zavrsila na stativi, onako lijep sut se rijetko vidja, Henry stil...provukao izmedju dvojice, jos sa onako lijepim felsom

                Comment


                • Stari lisac je ADL.

                  Comment


                  • Palermitanski mediji navode da je Peđa Mijatović blizu pozicije potpredsednika i sportskog direktora Palerma.
                    sigpic

                    Comment


                    • Napoli are reportedly close to sealing a deal for Atalanta midfielder Alberto Grassi.
                      http://www.football-italia.net/78548...i-close-grassi

                      Comment


                      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                        Al si ga preterao sad, bratski. Roma odavno nije imama boljeg napadača od Džeka, još od vremena kad su tu bili Batistuta, Montela... Tu je bio sve suvi prosek posle njih.

                        Neće Džeka gol, odavno nisam video onakav manjak samopouzdanja kod nekog igrača. Bori se on, izbori se za loptu, proigrava krila, odlično primi loptu ali je u završnici neverovatno anemičan. To odavno nisam video. Na početku je odlično igrao iako ga ni tad nisu hteli golovi, ali sam se nadao da će golovi doći kad tad. Posle toga je mašio neke zicere, silom pokušavao da daje golove, uništio sebi samopouzdanje i sad je tu gde je. Svaka završnica mu je preko one stvari, kao da on unapred zna da to neće ući. Ja i dalje verujem da će on da proradi. Izjavio Spaleti juče da su ga pitali kog bi napadača voleo on bi izabrao Džeka, eto bar se nadam da će on malo da ga podigne nekako.
                        Ne znam kako klasifikuješ igrače, ali Mirko je sve sem proseka



                        ja ga opisujem korz jednu reč, MAJSTOR.

                        Comment


                        • Bratina i veliki majstor


                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Comment


                            • Marko Bakić na pozajmici u Belenensešu. (zvanično)

                              Lukas Evanđelista na pozajmici u Panatinaikosu.

                              Kristijan Teljo sutra dolazi u Firencu.

                              Torino pregovara sa Siriguom.
                              sigpic

                              Comment


                              • Alesio Ćerći prolazi medicinske preglede u Đenovi.

                                Juventus obezbedio potpis Rolanda Mandragore. Igrač ostaje u Peskari, do kraja sezone. (zvanično)

                                Očekuje se da sutra bude finalizovana pozajmica Dodoa u Doriju.

                                Berat Đimšiti je novi štoper Atalante. Dolazi iz Ciriha. (zvanično)

                                Vili Stendardo pred izlaznim vratima Atalante. Klub sa sedištem u Zingoniji pregovara sa Frosinoneom i Veronom, pošto je iskusni štoper van planova Edija Reje, dolaskom Đimšitija.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X