Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva polusezona jebem ti zivot...18 komada dao covjek i najefikasniji je sto se tice ovih najjacih liga.Da se to igra u nekoj ofanzivnijoj,takticki nedisciplinovanoj ligi pa ja bi i rekao,ali Kalco jbt

    Das mu loptu,sve ih prodje i golmana i da go.Pa tacno kako i dolikuje da se zavrsi ova polusezona na neki nacin
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment




    • Jako lep gol Pogbe, a prvenstveno prvoklasni krijem grudima! Inace gde gledate Arenu preko neta? Meni zabada malo slika na onom sport-x...
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Meni ovaj TV nesto baguje, jbni philips pola ekrana ok, druga strana baguje, tj tamnija slika. Ubija mi svaku zelju za gledanjem tv-a. Pa gledam na sopcast, evo link sop://broker.sopcast.com:3912/259407

        Comment


        • Nisam gledao, ali.....

          Comment


          • Samo otac fudbala,samo klasa neupitna

            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Shaqiri on Inter:

              "One time I was injured and I needed to be ready for a game. They told me that there was a miraculous healer who lived in the mountains. I drove for half an hour in a car to have been manipulated by an old man, but he did not help me at all. This is also why Stoke City was the best choice: here there are seven physiotherapists, who will examine me everyday: hips, feet, legs. Everything in a professional manner."

              Nadam se da ovo nije tacno

              Comment


              • Hahahahaha samo alternativna medicina pa ovo nema kod nas na livadama ove nase lige da salju igrace kod baba i deda da ih “namestaju”

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Ma mora da je izmislio ili su ga zajebavali

                  Inace

                  Comment


                  • Sad ja ovo isto video za Shaqiria, objavio jedan od urednika Guardiana na twitteru, i dalje mi to nerealno.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Hahahaha zamisli, pa to nema u nasim betonskim ligama.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by Miletić View Post
                        Hahahahaha samo alternativna medicina pa ovo nema kod nas na livadama ove nase lige da salju igrace kod baba i deda da ih “namestaju”

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        Originally posted by Freshman View Post
                        Sad ja ovo isto video za Shaqiria, objavio jedan od urednika Guardiana na twitteru, i dalje mi to nerealno.
                        Ja verujem da postoji ta alternativna medicina biljkama, prirodnim resursima.

                        Msm da vi mešate alternativnu medicinu i nadrilekartsvo koje je čista nebuloza, odn. pametan izum pametnog čoveka da glupom čoveku uzima ozbiljnu lovu na zajebanciju.

                        Sad koliko je realno da se u pro sportu u ozibljnom klubu igrač vodi na "izlečenje" kod nekog ovakvog lekara je osma tema....

                        Comment


                        • Mijenja ih Zamparini ko carape.

                          President Maurizio Zamparini confirms Guillermo Barros Schelotto will take over as Palermo Coach.
                          http://www.football-italia.net/78219...tto-palermo’

                          Comment


                          • Samo 1 igrac iz Serie A u World XI (Pogba). Cak 8 Spanije (tacnije Barsa i Real), 1 Nemacka, 1 Francuska, i 0 Engleska liga.
                            Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                            Comment


                            • Samo bi valjalo da Sarri malo vise isforsira Manolita to mi je jedina zelja ove polusezone mnogo sam zagotivio tog igraca



                              I onako cisto usput kad ih tata sve povalja na nos

                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Spalletti flies to Miami for Roma
                                By Football Italia staff


                                Luciano Spalletti is reportedly flying to Miami to meet Roma President James Pallotta.

                                The former Giallorossi boss is the favourite to succeed Rudi Garcia, whose sacking is believed to be imminent.

                                Sky Italia have reported that Spalletti is travelling to Paris, where he will connect to a flight to the USA and meet Pallotta to discuss taking the job.

                                However, the same source says that Garcia is running a training session as usual this morning.

                                The report says that sporting director Walter Sabatini has recently arrived at the training centre and will have a face to face meeting with the Frenchman after training has concluded.

                                Comment

                                Working...
                                X