Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ne daj Zazu bre, opasan igrac je to, udje sa klupe i postigne gol.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • A mučni Siniša !?

      Spakova ga Đakmetak.

      Comment


      • Sanse nema da bi ovo bio gol da nema ove nove tehnologije.. fino

        Comment


        • E moj Sinisa, smesan raspored je imao i uspeo samo jednu pobedu da izvuce nekako, sad ga kuci bije Bolonja.
          Bitno da je L.Adriano na klupi a da igra Niang.

          @Brajko

          Imamo opasne napadace u timu, ne znas koga pre ubaciti u prvu postavu, Mandzuka izvuce gol kad se najmanje ocekuje od njega, Dybala je cementiran u startnoj, Zaza je dzoker sa klupe lai on mora da zaigra u prvoj postavi na nekim utakmica, a Morata je u najslabijoj formi od svih napadaca nasih ali ima znanje i ume da resi utakmicu. Mor Max da raspodeli minute lepo da svaki igrac bude zadovoljan i ne kontam zasto nije Rugani startovao od pocetka nego Kaseres.

          P.S. Evo ga Pepe usao sa klupe i dao gol Romi, luda utakmica.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by p4p1 View Post
            Sanse nema da bi ovo bio gol da nema ove nove tehnologije.. fino
            Msm da je Roma def kapija broj jedan zajedno sa Garsijom.

            Originally posted by bice View Post
            E moj Sinisa, smesan raspored je imao i uspeo samo jednu pobedu da izvuce nekako, sad ga kuci bije Bolonja.
            Bitno da je L.Adriano na klupi a da igra Niang.

            @Brajko

            Imamo opasne napadace u timu, ne znas koga pre ubaciti u prvu postavu, Mandzuka izvuce gol kad se najmanje ocekuje od njega, Dybala je cementiran u startnoj, Zaza je dzoker sa klupe lai on mora da zaigra u prvoj postavi na nekim utakmica, a Morata je u najslabijoj formi od svih napadaca nasih ali ima znanje i ume da resi utakmicu. Mor Max da raspodeli minute lepo da svaki igrac bude zadovoljan i ne kontam zasto nije Rugani startovao od pocetka nego Kaseres.

            P.S. Evo ga Pepe usao sa klupe i dao gol Romi, luda utakmica.
            Ma opet imamo najjači tim, da nije bilo onog gubljenja bodova od Frosinonea, Udina i tsl. na startu bili bi sada prvi sa +5 minimum bodova.

            Comment


            • Dobar je Milan, evo sad scenario, gazda ce da prsne posle poraza i da kritikuje i naravno zavrne slavinu za januarski rok, da kaze kako je razocaran jer je dao 100m letos itd.
              I to je to, zavrsetak sezone na sredini tabele

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Ja sam gledao Palermo-Fiorentina, fina utakmica, 4 vidjena gola, Ilicicevi golovi su bili lepi. Kalinic je promasio 2 dobre sanse, ali ok. Da nema ovoliko slabe Verone i Carpija mislim da bi Palermo i Genoa bili prvi kandidati za Seriju B, ocajni i jedni i drugi.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Ako ispadne Đenova kakva će radost da bude kod navijača Sampa ne smem da zmislim apropo onog veselja navijača Đenove kada je Samp pre par sezona ispao sa mrtvačkim kovčegom.

                  http://www.rts.rs/page/sport/sr/stor...og+rivala.html

                  Comment


                  • Comment


                    • Mauro Icardi za povratak na prvo mesto!
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • 1-0 FC
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Originally posted by Il Capitano View Post
                          1-0 FC
                          sigpic

                          Comment


                          • Auuuuu kakva golcina Insignea
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Bolesna akcija i golcina
                              sigpic

                              Comment


                              • Dobar go i Hamsika sada...onaj penal je meni vise nego upitan za Torino,ali hajde
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X