Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Instalirao Orion aplikaciju na tablet, priključio na tv, reko ajde malo da gledam italijane nisam ih gledao godinama, nemam Arene, a ne volim strimove, kad ono Kasano, nisam čuo za njega godinama, mislio sam da on više ne pika fucu. Baš mi je drago da se majstor i dalje drži.

    Comment


    • Vidi Gojkovica naseg sto na neki nacin priznaje da smo ga opet zainteresovali za fudbal i tacno se vidi da se probudio onaj zar u njemu za gledanjem utakmica i drugih liga mimo PL-a
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Mnogo mene nervira što ovaj Sorijano dade danas dva komada....hoće da namami "zrikavog" da ga uzme, gotovo....a ovamo se nadamo nekom Gindoganu i to. Jbg.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Mnogo mene nervira što ovaj Sorijano dade danas dva komada....hoće da namami "zrikavog" da ga uzme, gotovo....a ovamo se nadamo nekom Gindoganu i to. Jbg.
          Napoli ga umalo dogovorio isto...dosta njih se lozi na Soriana realno

          Stoji to da se zrikavi lozi na takve igrace,totalno mu se mozak pomuti na spomen istih
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Dobar je Soriano da bude neka uloga Fabricio Mikoli u sretna vremena.

            Za ozbiljnu priču mora da dođe Gindogan brat.

            Comment


            • Soriano za back up skroz zahvalan igrac...
              Ono mucko djubre Kasano 2 asistencije, zna jos

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Igraće Soriano na EP sigurno, videćemo kako će umeti tamo....nije on dalje video od Serije A i Luksemburga, Bugarske i ostalih krševa u kvalifikacijama za EP.

                Ali ume bratić, volim ja njega, ali više volim Juventus

                Lično bih pre doveo majstora Rikija Saponaru kada bih se lomio između Sorijana i Rikija.

                Comment


                • Saponara za Sorijana vanvasionski talenat, nikad prezaljeni Riki

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment




                  • Hahah....ovaj Tutto nije normalan. Fora je u sovama, donose nesreću, pa kao sve sove govore da je Juve favorit u nadi da će doneti lošu sreću.

                    Comment


                    • Konacno se budi Perica. To je momak koji je trebao postati bolji od Mandzukica ali je premlad otisao vani. Sad je dao 2 gola u zadnja 2 kola. Ova puta prva postava, oba puta pobijedili. Dao je i 1 prije mjesec dana.

                      Comment


                      • Daj ga Paolo, daj ga majstore.

                        Comment


                        • Kakav gol Dybale, svaka cast majstore.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Sta uradi Ilicic bivsim poslodavcima,dva lepa gola.

                            Comment


                            • Video sam prvi, obišao onog asa ko čunjić.

                              Dr je Josip, baš tuga što će mu max u karijeri biti Viola, ali melem je brat za oko okano.

                              Favoriti u 15h sigurni, osim Milana (ako je Milan uopšte i neki favorit).

                              Comment


                              • Zaslužuje ovaj mučni Zaza da igra više, to je sigurno.

                                Comment

                                Working...
                                X