Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Italiajni su uvek bili i uvek ce biti iznad Engleza. To je nekako presudjeno za sva vremena jos od antickog doba.
    Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

    Comment


    • Top pojačanja sezone



      i naravno flop

      Comment


      • Gledao Akan tu listu neki dan i dosta glupa moram reci
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Pretpostavljam zbog "Nikad nikom nisam reko da je stralc Edin Džeko" ?

          Ili možda Salah Mohamed....

          Comment


          • Dzeko ne igra dobro i neka ga na listi,ali sad da je bas u vrhu ne znam...Salah to je presmijesno covjek trpao i jos mjesec dana ligamenti.On sad tu kao Hernanes na istoj listi?...Kondogbia se ne moze okarakterisati kao flop jos uvijek za mene niti je na tragu toga

            Ima jos mana,ali eto za pocetak i Vladifiori covjek ne igra skoro nikad ne mozes ga okarakterisati tako
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Meni Bertolaci uopste nije za flop listu, bio je medju boljima vise puta u Milanu.
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Pa baš zato su i flop, dovedeni kao pojačanja, a ne igraju....

                Kada bi me pitao, evo ja bih ti rekao da sam od svakog nabrojanog igrača u tvom postu očekivao daleko više nego što su pružili u prvom delu sezonu.

                EDIT: Slažem se sa Mikom. Mada i od Bertolaćija se dosta više očekivalo nego što je pružio.

                Comment


                • Gdje je najbolji stoper lige Miranda
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • On je eto izostavljen u top.

                    Mada ova lista je bazirana kako sam ja izvalio na porastu/padu cene na tržištu....

                    EDIT: Iako se ne slažem da je Miranda najbolji štoper lige....

                    Comment


                    • Bertolaći je preplaćen u startu pa je i očekivano da je ovde iako nije toliko loš...

                      Po meni top pojačanja Sarri i komplet odbrana Intera, to je ono što pravi razliku u odnosu na ranije...

                      Edit: niko nije odredio da samo igraci kao pojedinci moraju biti okarakterisani kao pojacanja


                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment





                      • Kakav je ovo majstor, prosto mi neverovatno da je 93. a ima ovakvo razmisljanje...

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Na leto ode u Barsi koliko znam tako sam procitao, tako da ovo nema smisla sto kaze

                          Comment


                          • Ma dobro ovo je verovatno stara izjava ali u svakom slucaju respekt

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • A i to sto ide u Barsu, verujem da nije on trazio da ide, vec da su se menadzer i klubovi sve dogovorili jos prosle godine tako da je to reseno ja mislim.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Raiola izjavio u novogodišnjem izdanju Tuttosporta da se bliži dan kada će Pogba napustiti Juve, ali i na pitanje ko je favorit da ga dovede isto tako rekao "Juve".

                                Otići će on na leto 99%, veća poenta po Juve je da taj silni novac lepo reinvestira.

                                Comment

                                Working...
                                X