Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Bitna pobjeda za Milan...

    Evo citam da kada igraju skupa Murillo i Miranda (kao najbolji odbrambeni dvojac lige) Inter nije izgubio utakmicu i primili su samo 2 gola.Ludilo u ponedjeljak navece na San Paolu.
    Mnogo bitna, sad ide laksi raspored u narednih par kola tu bi moralo bar 7 ako ne i svih 9 bodova da se uzme...

    Nadam se da padaju pod Vezuvom

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Bitna pobjeda za Milan...

      Evo citam da kada igraju skupa Murillo i Miranda (kao najbolji odbrambeni dvojac lige) Inter nije izgubio utakmicu i primili su samo 2 gola.Ludilo u ponedjeljak navece na San Paolu.
      Unapred da kažem da su mnogo jači timovi cuclali cuculu pod Vezuvom, tako da Interu je tamo bod poduhvat.

      Comment


      • Samo da se javim i da kazem da se bas debelo nadam tom trecem mestu, mada je mozda realnije da prva 3 budu Napoli, Roma i Juventus.

        Usput, meni licno jedna od drazih slika u poslednje vreme mog mizernog zivota:

        Spoiler
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Milan ima lagan raspored sad i pokupice neke bodove, mozda dodju za trenutak i do 3. ili 4. mesta, taman dovoljno da zavara i da uprava proda pricu kako smo dobri i da to tabela pokazuje. Onda naravno nisu potrebna pojacanja posto smo vec tako jaki i tako ode zimski prelazni rok

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Taman da napisem kakav bunker Atalanta igra i dade ga Papu. Ono sto ja hocu da kazem bez obzira na ovaj mec je to da nikada nisam mirisao Garsiju i da je on dosta precenjen trener.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Rudi Garsija
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Genoa je najodvratnija ekipa u ligi ubedljivo! Pre 2 nedelje igram ih protiv Frosinonea neki kreten dobije crveni u prvom poluvremenu bude 2-2. Evo danas opet neka budala dobije crveni karton i sad gube od Carpija 1-2 kod kuce. U Seriju B smrdljivci!
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Roma 2 sezone zaredom pocinje fantasticno koliko me secanje sluzi, a nakon 3-4 mjeseca krece raspad totalni, evo isti slucaj ove sezone...

                  Comment


                  • I posle kad sam ja pricao da je Ljajic bolji od Iturbea neko od Interista i Romanista rekli da ne znam sta pricam.
                    Za Garsiju sam jos odavno rekao da nije trener za velika dela.Povrede mu se 2 igraca i odmah stizu porazi.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Roma 2 sezone zaredom pocinje fantasticno koliko me secanje sluzi, a nakon 3-4 mjeseca krece raspad totalni, evo isti slucaj ove sezone...
                      Prosle sezone se raspali posle poraza od Bajerna, pazi sad kad se raspadnu posle ovog od Barse

                      Samo da dodam da Roma mnogo rasterecenije igra na strani. Pozorisna atmosfera na Olimpicu gde kad nesto malo podje po zlu navijaci se odmah okrecu protiv svog tima, a igraci po automatizmu padnu. Nigde podrske samo zvizduci. A jos tu dodas da je Garsija uzasan motivator.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        I posle kad sam ja pricao da je Ljajic bolji od Iturbea neko od Interista i Romanista rekli da ne znam sta pricam.
                        Za Garsiju sam jos odavno rekao da nije trener za velika dela.Povrede mu se 2 igraca i odmah stizu porazi.
                        Gde je taj Ljajic? To onaj sto mu robot Bjabjani krade minute?

                        Comment


                        • Kako znaš kakav je neki trener motivator?
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zero View Post
                            Kako znaš kakav je neki trener motivator?
                            Kad ti izađu posle poluvremena svi mlintavi, niko nema želju da grize za tu pobedu na svom terenu (sem Radje i Florencija koji uvek daju sve od sebe), kad primis od Barse 6 golova. Ubedjen sam da Roma ima bolji tim od vecine spanskih prvoligasa a opet niko od tih prvoligasa nije prosao sa sesticom. Evo ti kako Atalanta ima ogranicem tim a opet se bore za svaku loptu ko za goli zivot protiv superiornijeg protivnika i to u gostima. Odmah se tu vidi pecat trenera kome igraci veruju i za koga ginu na terenu.
                            Last edited by HeadBurn3r; 29-11-15, 16:18.

                            Comment


                            • Nadam se da je ovo kraj za Garsiju,dok jos nije sve izgubljeno

                              Comment


                              • Originally posted by Radulov47 View Post
                                Nadam se da je ovo kraj za Garsiju,dok jos nije sve izgubljeno
                                Rado bih mu ja video leđa, al ne znam ko bi ga zamenio. Karlo se pominjao da bi u Italiji vodio samo Milan ili Romu. Eto njega bih bez razmisljanja prihvatio
                                Last edited by HeadBurn3r; 29-11-15, 17:27.

                                Comment

                                Working...
                                X