Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kaze najveci ikad da je odusevljen igrama ljubimca Napulja

    Spoiler
    Za njega je Pipa broj 1 spic domovine
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Cist gol ponistise Bologni, igra se na jbnom bazenu

      Comment


      • Bolno dosadan derbi.

        Pobeda se broji i eto nas gore.

        Ernaneš u šta se pretvorio taj čovek, unazadio čovek sebe za 20 godina kako igra.

        Nema jednog gospodina da prokomentariše suđenje na meču Bolonja-Roma. Ah da nije Juve učestvovao u tom meču....

        Comment


        • Kad nisam umro od dosade.

          Hernanes i Mandzukic kao da su zaboravili da igraju fudbal. Posebno ovaj prvi, strasno koliko je los.

          Ne kontas ti Brajki, gleda se Juve a ne Roma, ceka se greska sudije

          Comment


          • Drugo poluvreme je bilo nesto bolje, ja Hernanesa i zaboravio da je igrao dok nisam procitao da ga kritikujete, toliko je bio neprimetan. Lep gol je postigao Dybala.

            Meni je npr. dosadniji mec bio danas Watford-Man Utd nego ovaj. A danas kisni slobodan dan pa sam se bas nagledao utakmica.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Mandžukić odrađuje svoje, da s vremna na vreme neki gol, dobija duele u skoku, dobro se zagradi zadrži, sad jbg što mi lažemo sami sebe i očekujemo da on vuče tim, nikad to Mandžo nije radio, krvav radnik, bori se, gura, skače, kida i s vremna na vreme utera po neki kada mu to tim servira naravno, egzekutor klasičan....sad druga je stvar što nam je vezni red jednodimenzionalan, a nemamo 10-ku, tj. imamo bogalja Ernaneša sa biciklicom u mestu, ili nemamo levog ofanzivnog, pa da probamo preko krila.

              Tužno je što smo mi najkompaktniji u mrtvoj 3-5-2, šta je zaključak - OČAJAN PRELAZNI ROK !!!! Dosta para smo bacili i dozvolili sebi da nam fale dva igrača gore. I u tom ludilu doveli smo DIBALU oca, Aleks Sandro je dobar isto evo danas servirao gol i Mandžukiću šansu na kraju kada je ovaj izvalio m2 zemlje.

              Da priđemo na 4-5 bodova deficita do zime, pa uz jednog igrača kao pojačanje na poziciji 10 ili 11 da probamo i da zajebemo "sirotinju" opet

              Comment


              • Originally posted by Topdzija View Post
                Drugo poluvreme je bilo nesto bolje, ja Hernanesa i zaboravio da je igrao dok nisam procitao da ga kritikujete, toliko je bio neprimetan. Lep gol je postigao Dybala.

                Meni je npr. dosadniji mec bio danas Watford-Man Utd nego ovaj. A danas kisni slobodan dan pa sam se bas nagledao utakmica.
                Slično igramo mi i Junajted, dosta dodavanja a da se ne ide ka napred, plus bez ideje u poslednjoj trećini terena, ond. malo ideja preciznije rečeno i onda pobede na suvi kvalitet ili evenutalno nekvalitet protivnika.

                Comment


                • Nedorecena je ova ekipa Juvea, tranziciona godina, hteli mi to ili ne. I prosle godine nam je falio AMF, ali ove godine jos vise.

                  Ma bila smor tekma, kakva li je tek bila Watford-Man Utd

                  Comment


                  • Napoli se prosetao Bentegodijem.

                    Insigne i Pipita za rutinsku pobjedu.



                    Comment


                    • Kaze Sarri da je Higuain pri kraju snaga bio i da mora dobiti odmor.Iscrpljen se vratio sa utakmica reprezentacije.Napoli danas odlican i bas su izdominirali igrom kao i vecinu protivnika ove sezone...treci najbolji napad i druga najbolja odbrana lige za barem trenutno celo tabele

                      Najbolji strijelac lige
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • 2 komada
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Svi su trpali ovaj Frosinone samo smo se mi izblamirali i igrali nereseno kod kuce
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • 9. clean sheet Handanovića u 13 kola!

                            4 komada, napokon!
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Nije los Milan, da ne ureknem

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Bitna pobjeda za Milan...

                                Evo citam da kada igraju skupa Murillo i Miranda (kao najbolji odbrambeni dvojac lige) Inter nije izgubio utakmicu i primili su samo 2 gola.Ludilo u ponedjeljak navece na San Paolu.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X