Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Nisi ti bas pratio Juve ove sezone

    Evra igra dobro i jeste da Sandro ne dobija mnogo sansi,ali generalno nije meni to cudno uopste jer radi Evra solidan posao.Sandro je dobar igrac,ali nije lako izgurati Evru uopste(neki se mozda ne sloze,ali ja znam sta gledam).Barzagli igra beka i igra ga moram priznati dosta dobro kad igraju sa 4 pozadi,majstor je Andrea i na toj poziciji.Po meni upravo kad su igrali u ovakvoj formaciji odigrali su najbolji utakmicu i to protiv Bologne.Lichsteiner ima tu bolest i njega za sada nema.Vidjecemo kad se Caceres vrati vjerovatno ce njega da gura desno.Problem je sto Max i kada ima ove igrace na raspolaganju uleti tu s nekim svojim glupostima

    Sad je gurao nepotrebno limitiranog Sturara,a Khedira je spreman bio.Lemina meni generalno je dobar igrac i vrijedi ga forsirati...

    Tacno je da nisu dovedeni igraci koje je zelio i tacno je da ovaj tim ima propusta,ali Roma,Napoli i Inter ih imaju i vise pa nikome nista.Nema izgovora za ovaj Juventus,subjektivno i objektivno
    Pa ono, bas minimalno, kad uhvatim.
    Platili su dosta Sandra, pa me cudi sto vise ne igra, a znam da je kvalitetan. Ono sto sam gledao od Evre, i nije nesto specijalno, mozda sam vise pod utiskom kritika na njegov racun, a i njegovih godina, ako ti kazes da je korektan, onda ok. Ali malo igra Sandro ove sezone.

    O Lemini sam pricao kada se dovodio u pricu, da dodje, jako je talentovan, moderan box to box koji moze sve, samo je veliki problem nedisciplina kod njega.

    O tome da je Juve morao bolje, tu svakako nema pogovora.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Imam te arene,a i nesto mi gust ove sezone bas pratim Kalco posebno zbog najjaceg igraca lige

      Zajebancija stvarno je liga zanimljiva vrh ove sezone
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Lihstajner nece pre Nove godine na teren,Markizio ima i dalje problema sa povredom,Asamoa isto,ne mozemo kriviti povrede za ove lose rezultate.Jednostavno losa formacija i to je to.3-5-2 je vec izduvano to je taktika za ove timove koji igraju tvoren fudbal pa se ceka kontra.Sada furamo 4-3-3 zbog Kvadrada,koji jeste jedan od najboljih igraca nasih ove sezone ali dzabe kad nema rezultata.Hernanes je doveden kao panic-buy igrac,posto smo ga izduvali za ove ostale AMC.Procitah negde da zelimo onog Teixeiru iz Sahtjora na zimu za 25 miliona na poziciji AMC-a,sad videcemo sta ce biti,moramo bolje i bar do top3 da izguramo ove sezone ako nista drugo.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Neko je prvi na tabeli u ligi, plus nadigrao Bayern 2:0, a neko ne zna ni gdje je na tabeli, al eto pobjedili ljudi City u gostima koji inace briljira u LP.

          Nastavnik je nula. Upropastio fudbal.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Conte u LS prosjek svih prosjeka,Allegri Massimilliano se sprda za razliku od Contea i nastavnika tvog,ili nije vise tvoj ne mogu da te uhvatim vise,a i na ovoj temi te nema kako je Milan los

            Dybala je bio politicka kupovina nazovimo tako.Mlad,perspektivan i vrhunski igrac u najavi.Velemajstor ce da bude Paolo,ali nije to njegov igrac.Sandro isto jedna kupovina zrikavog,kao i Khedira.Ne kazem da su lose nego nisu njegove.On je trazio jednog 3/4 da je kvalitetan i nije dobio budimo realni.Mandzukic je bila opravdana donekle kupovina,ali je drvo covjek jbg...

            Neko ce ispasti od Dinama i nista osvojiti nece pa ce sezona biti uspjesna,a Max se sprda u najjacoj grupi LS i neuspjeh ce biti to i plasman u TOP 3
            Sprda se u LS Alegri, dok tim ne dovede na nivo da ne moze ni u ligu evrope, poput Milana njegovog, a bojim se da ce to zadesiti i Juventus sa takvim diletantom na klupi.

            Profesor sto se ove sezone tice vec uzeo komjuniti, a tvoja predvidjanja da ce neko ispasti iz grupe i ne uzeti vise nista su klasicne tvoje hipoteze koje kao takve nisu ni po jednom osnovu merodavne.

            Comment


            • Ovaj forum postaje toliko odvratan da je to strasno, pa dobro jel mora svaka diskusija da se zavrsi sa Vengerom i Arsenalom

              Inace, meni je Roma zrela za titulu, posle ko zna koliko sezona konacno su doveli napadaca, popunjeni su na svim pozicijama, mozda malo u odbrani skripi, ali igraju odlicno za sada. Neka moja prognoza za kraj: Roma-Napoli-Juve-Inter-Fiorentina, tim redosledom, ne verujem u Milan i mislim da je samo pitanje vremena u kom delu sezone ce Miha popiti otkaz.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by mark it zero View Post
                Ovaj forum postaje toliko odvratan da je to strasno, pa dobro jel mora svaka diskusija da se zavrsi sa Vengerom i Arsenalom
                Kad se pljuje Wenger na svim stranama mora se zavrsiti. Ovdje se poredi neki Max Alegri sa covjekom koji je 2 puta uzeo duplu krunu i ligu nepobjedjen. Ne znam sta se ocekuje. Da lik stvarno veze nema, al ovo je vec pretjerivanje na svim stranam se pljuje i lik i djelo Wengera, ko da lik nikad fudbalsku utakmicu nije dobio.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Manite me Wengera na ovoj temi,ti si poceo Princaro

                  Roma ce sigurno u TOP3 jer imaju odlican vezni red i jako dobar napad.Dzeko ne zabija toliko golova,ali radi ogroman posao za krila i u polju odlican.Pjanic igra sezonu karijere dok je Radja nesto sporije usao u sezonu,ali pali i on svoje masine lagano.DDR isto podigao nivo svojih igara u odnosu na ranije sezone.Totti im je bio velika kocnica volim ga ja,ali ne smije igrati osim u nekim opustenim varijantama.Odbrana Rome je nesto slabija u odnosu na ranije sezone i tu bi mogao biti problem.Sarri je sredio vezni red Napolija i odbrana se recimo malo konsolidovala,ali i dalje tu nije kvalitet.Zato gore otac svega razigrava,otima lopte,asistira i zabija i zbog toga borba za LS je vise nego izvjesna i to do kraja

                  "Postoji nekoliko vrhunskih igrača u Napoliju, ali Higuain je najbolji. On i Miralem Pjanić su najbolji igrači Serije A".
                  Dzeko!!!
                  Last edited by AK47; 30-10-15, 11:56.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Max najludji lik trenutno

                    Trebao je lijepo u Napoli na posudbu tamo bi bio zvijezda...

                    Allegri: "Rugani? The team needs to find certainty & slowly others will be included. We’re not working to integrate youngsters."
                    Sastav bas u njegovom stilu i u inat svima

                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zero View Post
                      Ovaj forum postaje toliko odvratan da je to strasno, pa dobro jel mora svaka diskusija da se zavrsi sa Vengerom i Arsenalom

                      Inace, meni je Roma zrela za titulu, posle ko zna koliko sezona konacno su doveli napadaca, popunjeni su na svim pozicijama, mozda malo u odbrani skripi, ali igraju odlicno za sada. Neka moja prognoza za kraj: Roma-Napoli-Juve-Inter-Fiorentina, tim redosledom, ne verujem u Milan i mislim da je samo pitanje vremena u kom delu sezone ce Miha popiti otkaz.
                      Slažem se oko svega, Big Lebowski. Samo bih ja Violu gurnuo još gore. Trenutno Roma, Napoli i Fiorentina igraju najbolji fudbal, i tesko da ce Inter da zavrsi ispred ove trojke. Rano je jos predvideti ko ce odneti Skudeto jer se cesto desava da timovi posle zimskog prelaznog roka promene formu uz neko pojacanje. Ali kako trenutno stvari stoje ova tri tima se ozbiljno nameću.

                      Sutra Inter-Roma, bice to fino nadmetanje. Malo golova ce biti, cenim.

                      Comment


                      • Fiorentina igra vrh organizovan fudbal i sve,ali nekako je meni to mentalitetom i karakterom ekipa koja ne moze do uspjeha
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Fiorentina igra vrh organizovan fudbal i sve,ali nekako je meni to mentalitetom i karakterom ekipa koja ne moze do uspjeha
                          I Roma je ista. Jaka je Fiorentina sad, mora nekako da iskoristi ovu situaciju da upadne bar u top3. Liga jos nema gazdu, to se mora iskoristiti. Bolju ekipu imaju Roma, Juve, Napoli i Inter kad se pogleda, ali dobar sistem ima Viola, bas atraktivno igraju i šamaraju ove manje ekipe bez poteškoća nesto sto Monteli nikako nije polazilo za rukom.

                          Comment


                          • Juve odradi sezonu konsolidacije i eto ih dogodine opet Skudeto. A i sad ce zavrsiti u TOP3 minimum. Roma i Napoli nisu nikakav beton koji ne moze da ispusti ovo(koliko god ja to zeleo), mada osecaj kaze da se Princ oprasta sa Skudetom. Pipa je isto tu da povuce ovaj vanplanetarni fudbal Zemanovog vanbracnog sina Sarija. Viola je gotiva kao i Napoli ali ih vidim na 4. mestu. U Milanu ako su pametni, zvace Spaletija u ponedeljak.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                              I Roma je ista. Jaka je Fiorentina sad, mora nekako da iskoristi ovu situaciju da upadne bar u top3. Liga jos nema gazdu, to se mora iskoristiti. Bolju ekipu imaju Roma, Juve, Napoli i Inter kad se pogleda, ali dobar sistem ima Viola, bas atraktivno igraju i šamaraju ove manje ekipe bez poteškoća nesto sto Monteli nikako nije polazilo za rukom.
                              Vidi Roma ima konstantu u vidu ove posljednje dvije sezone.Drugo mjesto nije sala dok Fiorentina uvijek pukne cim se zakuha.Meni se bas svidja kako igraju i trener im radi vrhunski posao,ali nekako LE domet...sto se tice Intera cekam ih na nekom jakom gostovanju pa cu da ih lijepo ocijenim ili cak sutra navece
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Roma ima dosta bolji tim nego prosle sezone. Odlicno su popunili te tri goruce pozicije: golaman, levi bek i napadac, a jos kad se doda tu Salah. Napad, ono sto je prosle godine lose funkcionisalo, ove godine radi odlicno. Odbrana je malo klimava, ali i to ce da se sredi kada se Kastan vrati i malo se skonta s Manolasom. Zato mislim da je Roma glavni favorit za skudeto ove sezone.

                                Provalio ja Inter. Ziheras veliki Mancini, bas precenjen trener. Ne moze Inter s njim daleko.

                                Comment

                                Working...
                                X