Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mandusicu nastavljen je niz od 26.9. pa sve do sinoc samo pobjede
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Da su Capri uzeli, mogli su za 15. dana zaokruziti dva mjeseca.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by hallucinogen12 View Post
        Đe su nam Juventiiiiini?!
        Đe si ti zemljače četiri prethodne godine ?

        Comment


        • Alegri ista stvar kao u Milanu... U prvoj sezoni uzeo titulu na konto prejake ekipe, otisli neki kljucni igraci i raspad... I tacno znam kako se osecaju navijaci Juvea kada vide Padoina ili Sturara, isto tako sam se osecao sa Polijem, Birsom i naizbeznim Bonerom recimo

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Ja sam se toga najvise pribojavao prosle sezone,ali on me je razuverio i onda se ovo desi i opet se secam kako je to isto uradio u Milanu,mada su ga svi branili kako su mu ljudi iz uprave prodali sve "kljucne" igrace i kako on nije tu bio kriv.Na to ne moze da se vadi sad,doveo je 5-6 pojacanja ulozio silne novce na njih i opet nema nikakvog uspeha za sad....
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ono sto je on trazio nije mu dovedeno, a to je klasicna 10-ka. Sad se oslanjamo na Cuadrada i menjamo formaciju zbog njega, gde se pate Morata i Dybala.

              Comment


              • Jeste Hernanes samo sto je ocajan

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Onaj Hernanes iz Lazia bi odradio posao odlicno, ali trenutno covek nije za 10-ku, izgubio mobilnost.

                  Opet se Alegri nije previse pitao u vezi transfera, slicno kao u Milanu. Epilog i nije bas sjajan.

                  Comment


                  • Ma kod njega timska igra 0 covjek samo vidi go i nista vise...

                    Dvije stvari po meni kljucne za Juve da se ovo ne nastavi:

                    1. Ne pise nigdje da mora da igra Cuardado i ne mogu da vjerujem da se njemu prilagodjava cijelo vrijeme
                    2. 4312 Pogba,Marchisio,Khedira veza i ispred njih trkac Pereyra...naravno naprijed Dybala i Morata

                    Skoro pa garantovan uspjeh jebo ga posinak Mandzukic
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Pa on bi to mozda i igrao, da su Khedira i Marchisio bili zdravi ove sezone, a verovatno je i njihovim neigranjem uzrok toga sto Pogba ove sezone, nije kao onaj iz prosle. Hajd' jedino sto ne razumem malo slabije forsiranje Dybale zarad igranja Mandzukica, ili onog Zaze. Takodje Evra ispred Sandra je isto nesto sto i nema neke logike.

                      Ne znam kakva je situacija sa Lichtsteinerom, mozda ako on nije u protokolu, Max gura 3-5-2 da bi ugurao Cuadrada, jer ko je uopste druga opcija na beku u Juveu ?

                      Cinjenica da nisu doveli 10-ku, da su Vidal i Tevez kao velika okosnica tima otisli, i ovi problemi sa povredama, dosta se odrazava na ovu sezonu. I dalje ih vidim u top3, u ovoj konkurenciji.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Nisi ti bas pratio Juve ove sezone

                        Evra igra dobro i jeste da Sandro ne dobija mnogo sansi,ali generalno nije meni to cudno uopste jer radi Evra solidan posao.Sandro je dobar igrac,ali nije lako izgurati Evru uopste(neki se mozda ne sloze,ali ja znam sta gledam).Barzagli igra beka i igra ga moram priznati dosta dobro kad igraju sa 4 pozadi,majstor je Andrea i na toj poziciji.Po meni upravo kad su igrali u ovakvoj formaciji odigrali su najbolji utakmicu.Lichsteiner ima tu bolest i njega za sada nema.Vidjecemo kad se Caceres vrati vjerovatno ce njega da gura desno.Problem je sto Max i kada ima ove igrace na raspolaganju uleti tu s nekim svojim glupostima

                        Sad je gurao nepotrebno limitiranog Sturara,a Khedira je spreman bio.Lemina meni generalno je dobar igrac i vrijedi ga forsirati...

                        Tacno je da nisu dovedeni igraci koje je zelio i tacno je da ovaj tim ima propusta,ali Roma,Napoli i Inter ih imaju i vise pa nikome nista.Nema izgovora za ovaj Juventus,subjektivno i objektivno
                        Last edited by AK47; 30-10-15, 10:36.
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Kada se samo setim kako su pojedini licemeri pisali pred pocetak sezone kako je Alegri velicina u odnosu na Profesora, kakva je samo to obmana bila

                          Delovalo je da ce Juve imati odlican prelazni rok, i onda od imena Gece i Draxler, doveo se Hernanes, i sve pada u vodu. I jos dovedes Kvardada koji igra na poziciji koju nemas u formaciji koja te je dovela do finala LS.
                          Mandza je bio totalno nepotreban pored Ljorentea koji je hteo da ostane, posebno jer se pokazao mnogo ubojitijim tandem profila igraca kao sto su Tevez i Morata, nego li Tevez Ljorente, tako da se slazem sa Akanom da bi trebao da se gura Dibala Morata u napad.

                          Comment


                          • Nisam ja licemjer ja i dalje stojim iza toga nisam kad se zakuha prelivoda kao ti

                            Ima Max problema i donosi neke nerezonske odluke,ali doci ce on do TOP3(mozda i vise) i opet ce mu sezona biti okarakterisana kao neuspjesna jer to nije uspjeh uopste kao sto ga slave Topnici.Zamjenjeni su neki vrhunski igraci dosta mladim i neprovjerenim na ovoj sceni jos uvijek,a pri tome niko nije ocekivao skromnog Pogbu + Max nije dobio igrace koje je trazio

                            Suma sumarum Max > nastavnik tjelesnog i nikad zdravstvenog odgoja
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Nisam ja licemjer ja i dalje stojim iza toga nisam kad se zakuha prelivoda kao ti

                              Ima Max problema i donosi neke nerezonske odluke,ali doci ce on do TOP3(mozda i vise) i opet ce mu sezona biti okarakterisana kao neuspjesna jer to nije uspjeh uopste kao sto ga slave Topnici.Zamjenjeni su neki vrhunski igraci dosta mladim i neprovjerenim na ovoj sceni jos uvijek,a pri tome niko nije ocekivao skromnog Pogbu + Max nije dobio igrace koje je trazio

                              Suma sumarum Max > nastavnik tjelesnog i nikad zdravstvenog odgoja
                              Ne obmanjuj vise ovaj napaceni narod, nemas na to prava

                              Pa naravno da je neuspeh kada spucas onolike milione i budes tu gde je on sada. Konte sa minimalnim ulaganjima napravio visesezonske sampione, ovaj spucao kamion para i ne moze ni sistem da uspostavi koji ce imati smisla. Alegriju uvek drugi dovode igrace, ni za sta on nije kriv, cak i sa onakvim Milanom nije uzeo titulu.

                              Comment


                              • Conte u LS prosjek svih prosjeka,Allegri Massimilliano se sprda za razliku od Contea i nastavnika tvog,ili nije vise tvoj ne mogu da te uhvatim vise,a i na ovoj temi te nema kako je Milan los

                                Dybala je bio politicka kupovina nazovimo tako.Mlad,perspektivan i vrhunski igrac u najavi.Velemajstor ce da bude Paolo,ali nije to njegov igrac.Sandro isto jedna kupovina zrikavog,kao i Khedira.Ne kazem da su lose nego nisu njegove.On je trazio jednog 3/4 da je kvalitetan i nije dobio budimo realni.Mandzukic je bila opravdana donekle kupovina,ali je drvo covjek jbg...

                                Neko ce ispasti od Dinama i nista osvojiti nece pa ce sezona biti uspjesna,a Max se sprda u najjacoj grupi LS i neuspjeh ce biti to i plasman u TOP 3
                                Last edited by AK47; 30-10-15, 10:33.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X