Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Roma je veceras odlicno odigrala, Maicon igrac utakmice, odigrao je tekmu kao u doba kad je bio na vrhuncu karijere.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Miralem Pjanic i Gonzalo Higuain,dva burazera obiljezila ligu za sada...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Prvi na tabeli,a Mr Mikasev Miha zvani kandidat za skudeto jedva s igracem vise izborio pobjedu


        Bice Mihajlovic u maju ispred Garsije.
        Roma svake godine krene na turbo pogon pa cim malo zahladni, pocnu kisa i sneg, Roma se istopi. Tako ce biti i ove godine, samo sada imaju malo vise konkurenata oko sebe nego ranijih sezona, nece ni u 3 biti na kraju.

        Juventus je kao sto sam pisao bas promasio sa pojacanjima, znalo se da je ocajno odradjen prelazni rok ali ovo je bas bruka. Mandzukic vecna prevara od igraca, ako nema oko sebe kreatore, nema ni golova. Dibala se trudi ali po meni greska Alegrija sto nije u prvoj postavi stalno, meni je Zaza recimo skroz korektan i mozda bi ga trebalo forsirati pre Mandzukica. Morata je klasa, ali dzaba kad nema madjionicara u vezi, Kvadrado je dobar igrac ali jos se trazi. Alegri igra sa 3 vezna gde su sva trojica vise defanzivno nego ofanzivno orijentisani a Pogba daleko ispod ocekivanog nivoa. Ali svejedno, oni ce se izdignuti kako sezona bude rasla i treba da bude sramota navijace Juventusa koji kude Alegrija, covek prosle godine uzeo duplu krunu i igrao finale LS, moze neko da prica da je to Konteova ekipa ali on sa njima nista nije u Evropi napravio. I ubedjen sam da ne bi ni prosle sezone.

        Napoli je stvarno osvezenje, uzivanje je gledati njihov fudbal, Sari je isto osvezenje, bez obzira sto je tu bio i lani, nije isto voditi Empoli i Napoli, mislim da ce Pipita i ekipa da uzmu Skudeto ove sezone. A i bila bi fora da covek koji je rodjen u Napulju donese titulu Napolitancima.

        Fiorentina igra bolje nego prethodnih sezona ali tek je 10 kola proslo, ne verujem da mogu ozbiljnije da se ukljuce u borbu za LS, Lacio promenljiva forma, kuci odlicni a na strani potop. Sasuolo strasno igra kao i Atalanta, dosta iznad ocekivanja.

        Inter ce da se provlaci ove sezone, utakmice na malo golova igraju, verujem da ce biti kadri da igraju tvrdo sa svim konkurentima, neke ce dobiti, negde bod, nesto i izgubiti, zlatna sredina, njima je bitno da dobijaju ekipe koje nisu top 10, tu se sticu bodovi za LS.

        Verona mi je najvece razocarenje sezone, ekipa koju bas gotivim ali tamo nista ne stima ove sezone.

        I za kraj Milan Mihajlovic odolio pritisku, izvukao bod u Torinu, dobio Sasuolo i Kijevo koje nisu nimalo naivne ekipe, pogotovo ovi prvi koji su dobili Napoli,Lacio i Juventus a igrali na Olimpiku sa Romom nereseno a i Kijevo je tvrda ekipa.
        Opet sam misljenja da se Mihajlovicu previse zamera od strane novina iako rezultatski ovo uopste nije toliko lose. 5 pobeda iz 10 meceva, kuci dobili sve sto su trebali, dobili Udineze na strani, porazi od Fiorentine i Djenove gde su igrali sa 10 igraca, derbi Milana je u oba smera mogao otici, sa Napolijem je vec debakl bio ali cinjenica je da dosta igraca promenjeno u ekipi, napad je novi, Bertolaci i Kucka novi igraci, Romanjoli i Antoneli isto, gurnuo je i Donarumu na gol sto je bas hrabar potez, 16 godina momak ima a on ga stavi na gol pored Lopeza i Abijatija u 2 meca koja odlucuju njegovu sudbinu na klupi...
        Videcemo, ja i dalje mislim da ce da zavrse u top 3, tj. da ce uvezati niz od 10ak meceva bez poraza tamo nakon Nove godine. Samo treba istrpiti Mihajlovica, mada mislim da vise tolikog pritiska nece biti bez obzira na ishod u nedelju na Olimpiku.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Eto opet Mikasa cim je Miha dvije dobio,neka te sto bjezis sampione
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Nema smisla da stalno pisem, pisacu nakon nekog preseka, 10 kola je proslo pa je idealno vreme
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Đe su nam Juventiiiiini?!

              Comment


              • Higuain,Mertens i Insigne stative pogodili...

                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Mali Donaruma je najmladji golman u istoriji Serie A koji je uspeo da sacuva svoju mrezu.



                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Originally posted by hallucinogen12 View Post
                    Đe su nam Juventiiiiini?!
                    sta ti treba ?

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      Roma je veceras odlicno odigrala, Maicon igrac utakmice, odigrao je tekmu kao u doba kad je bio na vrhuncu karijere.
                      Sta ti izvodis sa tim potpisom? Ovdje sam 2 posta pustio i to to stavljas? Nije uredu.
                      Last edited by tenis; 29-10-15, 09:19.

                      Comment


                      • Originally posted by hallucinogen12 View Post
                        Đe su nam Juventiiiiini?!
                        Tu sam,izvoli?
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Gledao sam Milan ponovo, blagi uzas igra, nema nikakvog napredka niti cega biti sa ovim kadrom, samo pozitivno tri boda.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Ako Pjanić izvuče sezonu bez povrede biće Roma negde u prva 3
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by tenis View Post
                              Sta ti izvodis sa tim potpisom? Ovdje sam 2 posta pustio i to to stavljas? Nije uredu.
                              Skinuo sam. Bilo mi je smesno jer si od Brozovica napravio najboljeg veznjaka ikada rodjenog, a po meni je prosecan igrac skroz. Cak su mi i Guarin i Kondogbia bolji igraci od njega.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Ok.
                                Vidit ces da je Brozovic odlican igrac ;)

                                Comment

                                Working...
                                X