Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Istina je da Inter igra bez igre ali skoro svaku dobiju i rijetko prime gol. Bit ce oni bolji samo da im igra ova balkanska cetvorka.
    Perisic lagano djeluje ko strano tijelo ali problem je sto njemu bas ne pase ovaj sistem, ali uskoro ce se naviknuti.
    Decko je od Brazila (uz Modrica) nas najbolji igrac, momak kida kako igra (ne racunajuci Inter ali u Interu svi izgledaju lose vec 20 godina).

    Da Inter ima momcad koja ce stisnuti protivnika onda bi njegovi proboji po krilu dosli do izrazaja. Ili da igraju na kontre.
    Ima zasluge i kod gola, presjekao je tesku loptu.
    Brozovic je najkompletniji hrvatski veznjak.
    Last edited by tenis; 28-10-15, 08:52.

    Comment


    • Originally posted by tenis View Post
      Brozovic je najkompletniji hrvatski veznjak.
      Svasta. Gledao sam ovaj Inter i njega par puta, i prosle sezone, i jedino sto sam primetio je ogromnu borbu kod doticnog igraca, i eto taj neki sut. Inace poprilicno limitiran igrac, koji kada je kompletnost igre u pitanju, ne moze uci u istu recenicu sa dvojcem iz Reala, te Rakiticem.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Lani ga nisam gledao ali jesam u Dinamu i repki. Po meni je najkompletniji. Uzima lopte, daje, sutira, puno trci...sve radi vrhunski. Rakitic jedino daje i sutira dobro, Kovacic dobro dodaje i trci (iako cesto trci "u prazno"). Modric solidno trci i oduzima, dobro dodaje. Modric je za sve njih naravno vanzemaljac ali on nema trkacku ni fizicku moc Brozovica, niti bas moze uzeti loptu u duelu. On illi presjece pas ili je uzmeu duelu ba nacin da utrci do lopte prije igraca.
        Brozovic je velika igracina, vjeruj mi. Gust je gledati tog majstora. Da si ga samo pozorno sinoc gledao vidio bi da je tata za sve iz Interove veze.
        Uostalom i sinoc sa ovim pasom i proslo kolo protiv Juvea sa onom preckom i onim driblingom je imao najbolje poteze. Iako on nije igrac poteza niti ima kreaciju recimo najboljih hr playmakera ali momak ima svega puno.
        Ovako odobno najvise bi bolio da je Kovacic najbolji, to je super decko. Znao sam to cim sam ga prvi put vidio i prije nego sto sam ga upoznao. Jedan sjajan momak.
        Ali moram biti realan.
        Last edited by tenis; 28-10-15, 09:21.

        Comment


        • Polako Akisa, vidicemo veceras Napolitance da li mogu nastaviti niz, ali imace paznju jedno 15minuta, a onda na Arene Mancester, ta dva termina ne idu jedan sa drugim.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Comment


            • Da je srećno vreme u Kalću kao što nije taj Brozović bi sada nosio dres jedne Sampdorije npr.

              Comment




              • Sturaro igra a Kedira i Markisio na klupi
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Tako je, Doria je '92 igrala finale LP-a.
                  Ne cudi me ovako komentiranje Brozovica. I ja sam pljuvao po njemu dok ga nisam gledao dovoljno. Pljuje ga i cijela Dalmacija, jer se za Hajduk navija.
                  Ne bi da budem bahat ali ja prilicno bolje osjetim kvalitetu u odnosu na druge.
                  Last edited by tenis; 28-10-15, 19:14.

                  Comment


                  • Italijani, veceras sam i ja uz vas, tacnije uz utakmicu Roma-Udinese. Nesto mi se ne gledaju Englezi i onaj kup veceras.

                    Mozes ti hvaliti Brozovica koliko hoces, ja ne mogu reci nista, malo sam ga gledao ove sezone, ali meni nije jasno kako doticni stoper Bologne moze onako naivno da reaguje?!
                    Last edited by Tobdzija; 28-10-15, 19:20.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by tenis View Post
                      Tako je, Doria je '92 igrala finale LP-a.
                      Ne cudi me ovako komentiranje Brozovica. I ja sam pljuvao po njemu dok ga nisam gledao dovoljno. Pljuje ga i cijela Dalmacija, jer se za Hajduk navija.
                      Ne bi da budem bahat ali ja prilicno bolje osjetim kvalitetu u odnosu na druge.
                      Upravo, za razliku od Intera koji je nekada to takmičenje i osvajao.

                      Comment


                      • E superiska

                        Protiv Udinesea je idealno brzo povesti, onda sve ide lagano, 5. za Pjanketa vec
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Bravo, doktore! Pohvale za Najngolana sto nije sutao onde, obicno tako usere akciju.

                          Comment


                          • Hohohoho, Douglas go i asistencija za 9 minuta
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Dzeko asistencija, moze, moze. Kako je lakse to sa target menom, sa nekim ko moze da se nosi sa ovim stoperima.

                              Comment


                              • Golčina.

                                Zasluženo vodi Sasuolo.

                                Comment

                                Working...
                                X