Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hahaha cuj Brozovic za Real,dobra majstore
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Je, uzasna reakcija ali i nezgodna lopta. Trebala je ta lopta biti brza i onda bi bio direktan pas ;)

      Comment


      • Dobro ajde Bicakcic je za Real.
        Pratim vec duze tvoje postove i znam koliko "volis" hrvatske sportase, majstore ;)
        Tako da mi molim te nemoj ni dolaziti sa tim pricama mi i vi. Prati nogomet, ako te ne zanima nemoj komentirati
        A Brozovic je bar jednu razinu ozbiljniji igrac od Kovacica, ato se vidjelo i u Interu i u repki a ovaj je vec u Realu
        Last edited by tenis; 27-10-15, 21:45.

        Comment


        • Koji refleks...bila bi totalna nepravda da su sad dobili gol

          Comment


          • Originally posted by tenis View Post
            Dobro ajde Bicakcic je za Real.
            Pratim vec duze tvoje postove i znam koliko "volis" hrvatske sportase, majstore ;)
            Tako da mi molim te nemoj ni dolaziti sa tim pricama mi i vi. Prati nogomet, ako te ne zanima nemoj komentirati
            A Brozovic je bar jednu razinu ozbiljniji igrac od Kovacica, ato se vidjelo i u Interu i u repki a ovaj je vec u Realu
            Odao se ajmooo konacno pa gdje si velicino...ja sam neki dan ishvalio Hrvate u fudbalu na opstim diskusijama vise nego ti i ban ti je realno
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • O cemu ti pricas? Kakav ajmoooo?

              Comment


              • Kakva odbrana Handuke u 94. minuti, nerealno !

                Ova Bologna je tako jadna, nema rijeci za to, oni od 60. minute igraju s igracem vise, prime go, a pritom do ove 94. minute ne stvore ni polusansu, a kamoli neku vrhunsku sansu.. Bas, bas jadna ekipa, daleko najgora u ligi, prema mom misljenju .
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Kakva prilika je data Bolonji u 95. minutu! Handa majstore, Destro hvala i tebi!

                  Kao protiv Palerma, igrač manje ali bolja igra u drugom delu.

                  Trio u napadu protiv Rome treba biti Ljajić-Ikardi-Jovetić. Na sredini Brozović-Medel-Kondogbija.
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by tenis View Post
                    O cemu ti pricas? Kakav ajmoooo?
                    Ima jedan takav koji je pricao istu pricu mada ja ne vidim gdje pljujem Hrvate,cak naprotiv...pokazi mi takav post
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Jbt. ovom tenisu svi hrvatski igrači treba da budu u Realu i Barsi. Vanzemaljci, kad su došli u Bg nisu iz 16 izašli, a igrali protiv ovih naših levata.

                      Comment


                      • Originally posted by gokara View Post
                        Jbt. ovom tenisu svi hrvatski igrači treba da budu u Realu i Barsi. Vanzemaljci, kad su došli u Bg nisu iz 16 izašli, a igrali protiv ovih naših levata.
                        E,a bas s tobom sam neki dan onako kulturno,fino,pristojno cavrljao o razvijanju fudbala na ovim prostorima i ispada da sam pljuvao Hrvate
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by Il Capitano View Post
                          Kakva prilika je data Bolonji u 95. minutu! Handa majstore, Destro hvala i tebi!

                          Kao protiv Palerma, igrač manje ali bolja igra u drugom delu.

                          Trio u napadu protiv Rome treba biti Ljajić-Ikardi-Jovetić. Na sredini Brozović-Medel-Kondogbija.
                          Trebali bi igrati 4-2-3-1
                          Brozovic, Melo ili Kondogbia - Perisic, Jovetic, Ljajic - Icardi

                          Perisic im mora igrati, zasnja dva gostovanja jedini zabijao a i danas samo cudom nije zabio onu sansu (on takve stvari ne promasuje).

                          Comment


                          • Ali covek da bira gde da sutne i on pravo u Samira koji je fantasticno odbranio.Melo ponovo onaj stari,i dalje ne kontam njegovo dovodjenje ali hajde Mancini je trener ne ja.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Dzaba Interu ova pobjeda kada su raspad sistema, ni jednu nisu do sada odigrali kao ljudi, sve povuci potegni, tim je sastavljen od igraca koji su silaznoj putanji.
                              Svidja mi se jedino ovaj Kondogbija covjek je zvijer na sredini.
                              Gore ovaj sto stavi Perisic da mora igrati, juce je kriminalan bio koju dirne sjebe, mizerni centarsutovi, ne znam sta je sa likom, a Brozovic po meni samo ima dobar sut, a za ostalo mora se jos dokazivati.
                              I jedno divljenje tehnickim sposobnostima Ranokije, miran je na lopti lik xD
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Kako moj mandusic ove sezone prati Seriju A to odmah mora da bude zanimljivo...

                                Kondogbia mora dosta bolje jer on i moze bolje objektivno.Perisic slozio bih se s mandusicem generalno u Interu vise nego prosjecne partije i sigurno se vise ocekuje...Ljajic bi mogao sve vise igrati

                                Kaze mi mandusic u povjerenju najdraze mu gledati leprsavi fudbal sa juga Italije i dominaciju istinskog spica ove igre
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X