Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledao reprizu od pola 12, stvarno odlican fudbal igra Napoli, rekoh ja na pocetku da oni mogu biti hit sa Sarriem, a dobar prelazni rok su imali, doveli ono minimum sta im treba i zadrzali bogaoca igre u napadu, gde opet imaju finu sirinu, mora se pohvaliti i Insinge, samo da je malo manje sebican. Jos jednom, Allan steal prelaznog, kakva igracina je to, da je pameti Dunge da zove coveka u tim, a ne razne Eliase. Jako dobro inace deluje citava ta sredina sa Jorghinom i Hamsikom. Pa i ovaj Koulibaly covek ne lici vise na amatera, pa ni stoperi nisu vise ogroman problem kao pre. Jako lepo skockana ekipa, steta za onaj kiks protiv Carpia, ali poslednja cetiri meca, tri velika rivala, sve pobede.

    O Milanu ne znam sta reci, 100m potrosili, a maltene isti tim, nikakav napredak. Mislim da se i Bacca pita gde je dosao. Sinisa ima gori start od Pippa valjda, moze tu otkaz uskoro da padne, a onda verovatno ide juris na Carla, mada iskreno ne znam koliko i on moze sa ovom ekipom.

    Neverovatno konkurentna sezone, gde ocekujem polako i prikljucak Juvea, bar 6 timova konkurise za top3, a tu ne vidim Milan uopste. Viola hit sezone za sada.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Milan treba da dovede jos bar dva vezna odlicna igraca, bez toga tesko da mogu nesto posebno uraditi. Vidi se tu zelja igraca, motiv i sve ostalo ali potrebno je tu jos kvalitetnih igraca. Spominjao je ovaj komentator na Areni da su zainteresovani za Calhanoglua, to bi bilo vrhunsko pojacanje recimo.

      Napoli u odlicnoj formi logicno na osnovu ovih utakmica i rezultata. Insinje isto vrh talenat i igrac, otimace se klubovi za njega.

      Comment


      • Kako mi je drago za Fiorentinu. Sjajni golovi sinoc, pogotovo treci. Kakva lopta Kalinica i kakav gol ufff

        Comment


        • Originally posted by Freshman View Post
          Gledao reprizu od pola 12, stvarno odlican fudbal igra Napoli, rekoh ja na pocetku da oni mogu biti hit sa Sarriem, a dobar prelazni rok su imali, doveli ono minimum sta im treba i zadrzali bogaoca igre u napadu, gde opet imaju finu sirinu, mora se pohvaliti i Insinge, samo da je malo manje sebican. Jos jednom, Allan steal prelaznog, kakva igracina je to, da je pameti Dunge da zove coveka u tim, a ne razne Eliase. Jako dobro inace deluje citava ta sredina sa Jorghinom i Hamsikom. Pa i ovaj Koulibaly covek ne lici vise na amatera, pa ni stoperi nisu vise ogroman problem kao pre. Jako lepo skockana ekipa, steta za onaj kiks protiv Carpia, ali poslednja cetiri meca, tri velika rivala, sve pobede.

          O Milanu ne znam sta reci, 100m potrosili, a maltene isti tim, nikakav napredak. Mislim da se i Bacca pita gde je dosao. Sinisa ima gori start od Pippa valjda, moze tu otkaz uskoro da padne, a onda verovatno ide juris na Carla, mada iskreno ne znam koliko i on moze sa ovom ekipom.

          Neverovatno konkurentna sezone, gde ocekujem polako i prikljucak Juvea, bar 6 timova konkurise za top3, a tu ne vidim Milan uopste. Viola hit sezone za sada.
          Preciziraj odmah slobodno da Juve i Roma konkurišu za titulu, a Inter, Napoli i Viola za no3. Bilo kako bilo dosta će ove godine veliki potrošiti "sigurnih" bodova, već najavljeno u prvih 6 kola.

          Comment


          • Pa tako nekako i stoji situacija...kaze Miha Napoli bolja ekipa i da ih je unistio napad fanaticnih Napolitanaca

            Kako sinoc nabijes mu samo loptu primi je covjek kako hoces
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Pa tako nekako i stoji situacija...kaze Miha Napoli bolja ekipa i da ih je unistio napad fanaticnih Napolitanaca

              Kako sinoc nabijes mu samo loptu primi je covjek kako hoces
              A znaš šta kaže Tuttosport na naslovnoj velikim slovima ? Kaže "Morata dottor" !!!

              Spoiler
              Last edited by Brajkula; 05-10-15, 16:20.

              Comment


              • ......

                Roma: Szczesny; Torosidis, Manolas, Castan, Digne, Florenzi, Pjanic, De Rossi, Iago Falque, Gervinho, Salah.

                Empoli: Skorupski, Zambelli, Tonelli, Barba, Mario Rui, Paredes, Diousse, Buchel, Krunic, Maccarone, Pucciarelli.

                Comment


                • Igra Miralem jebi ti to,samo golovi,samo asistencije...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Igra Miralem jebi ti to,samo golovi,samo asistencije...
                    Objasnjava Miha, Torino sutnuo nije
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Sutnuo Torino i izjednacio

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Igra Miralem jebi ti to,samo golovi,samo asistencije...
                        Neverovatan je ove sezone. Baš prerastao ekipu. Daleko najbolji igrač Rome.

                        Comment


                        • Salah opasan igrac,a Miralem majstor za ove slobodnjake.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Odmah iza Miralema ide majstor Mohamed. Pazi ovo ubrzanje.

                            [VINE]e9AXt9VODwU[/VINE]

                            Comment


                            • INTER (4-4-2): Handanovic; Santon, Miranda, Murillo, Juan Jesus; Guarin, Felipe Melo, Medel, Perisic; Icardi, Jovetic.

                              JUVENTUS (3-5-2): Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Cuadrado, Khedira, Marchisio, Pogba, Evra; Morata, Dybala.
                              Navodno, Inter prvi put u sezoni sa ovom formacijom a Juve se vraća staroj.

                              Ovaj Juve stvarno zastrašujuće deluje, moram priznati.

                              Kakav će to FAIL biti ako Manćini stvarno ne ubaci Kondogbiju. Još nije ni igrao za reprezentaciju sad... Guarin nažalost nedodirljiv posle gola Milanu.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Kakav gol Pelisier
                                Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                                Comment

                                Working...
                                X