Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma pusti Brajkija vecitog optimistu. Kamo li lepe srece da je do Padoina.

    Mene nervira Pogba, kako se samo covek pogubio da to nije zdravo. Trajace ova tranzicija malo duze nego sto bi to trebalo, ako Alegri nastavi sa ovolikim rotiranjem i menjanjem formacije. Ne moze nista da se uigra, niti ijedan igrac da udje u pravu formu.

    Comment


    • A i ta odbrana Kijelini-Barzalji je dotrajala čini mi se, morace i to da se podmladi. Stižu njih godine polako. Nego, kako igra Alex Sandro, nisam skroz odgledao ove zadnje dve tekme gde je on igrao?

      Comment


      • Pa Chiellini i Bonucci su dobar tandem, 31 i 28 godina. Nije to bas nesto preterano dotrajalo, ali jbg nemaju pravu podrsku od veznog reda i zato su "izlozeniji".

        Alex Sandro je masina, samo mora da igra Evra je isto bas dobar, nece ni Alegri tek tako da preseli na klupu, pa zato i manje gledamo Alex Sandra u prvoj postavi.

        Lemina ce biti opak igrac, pazi sta sam ti reko.

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Pa Chiellini i Bonucci su dobar tandem, 31 i 28 godina. Nije to bas nesto preterano dotrajalo, ali jbg nemaju pravu podrsku od veznog reda i zato su "izlozeniji".

          Alex Sandro je masina, samo mora da igra Evra je isto bas dobar, nece ni Alegri tek tako da preseli na klupu, pa zato i manje gledamo Alex Sandra u prvoj postavi.

          Lemina ce biti opak igrac, pazi sta sam ti reko.
          Dobar su oni tandem. Ali za uspehe u prethodnom periodu je debelo zaslužan Barzalji koji je igrao nestvarno jedno vreme. A sad je vec odsvirao svoje. Kijelini je standardno dobar. Bonuci toplo-hladno. Uigravao bi ja onog malog Ruganija polako.

          Eto, nisam odgledao skroz poslednje dve utakmice Juventusa pa zato nisam formirao neko misljenje o Sandru i Lemini.

          A rece jedan covek ovde nedavno, Pol Pogba kao sporedna uloga uvek, kao glavni glumac nikad. Mora tu da ima neko da skida pritisak s njega.

          Comment


          • I pored svog talenta, u ovim godinama nije on spreman da bude glavni glumac. Previse se trudi oko nekih bezveznih stvari, oce u svakom trenu da uradi nesto spektakularno, da dribla, zadrzava loptu kada ne treba... Trenutno je nas najbolji veznjak, protivnici ga stalno udvajaju, nedaju mu da dise. Prosle godine je imao Pirla i Vidala, igraci koji su odvlacili paznju i igrace od njega. Znaci nije mogla protivnicka ekipa da udvaja Pogbu a da ostavlja Pirla i Vidala ne pokrivene. Mnogo manje prostora ima, plus mnogo veci pritisak i manjak dobrih tj WC igraca oko sebe.

            Comment


            • Verujte mi Padoin uz Leminu i Gigija najbolji veceras,bez zezanja pricam.
              Pogba se izgubio,sledece sezone ako ga prodamo za 50 miliona bice super,previse mrsi m..a da tako kazem
              Vezni red je los,jbg nije uigran,razumem ja to stalno rotiranje,i dalje se trazi prava formacija,ali nedopustivo je da je ono u cemu smo bili najbolji prethodne 4 sezone sada smo u tome najgori,a rec je o odbrani koja je ostala ista a ne mogu da ih prepoznam ove sezone,pogotovo Bonucija koji je totalno izgubljen.
              Dybala mora igrati od pocetka svaku tekmu,decko ima ogroman potencijal i ume s' loptom,Lemina ce iskidati sigurno ako ne ove sezone sledece sigurno,vidi se da je decko stvarno odlican na sredini.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                Ma Simeone fakin Padoin je kriv.

                Samo da Max shvati da on nije za zadnjeg veznog, da se dovede neki WC veznjak, da Dibala izraste u zver za dve-tri godine i opet se stiže do finala LŠ-a, parafraziram jednog tvog kolegu navijača.

                Šalu na stranu, izgleda da je Pobesnelog Maksa uhvatilo ono ludilo iz Milana. Podmladili ste ekipu, period tranzicije, mora to da se oseti u igri ekipe. Ali sve su to vrhunski talenti, treba malo vremena da se razviju.
                Jesi li primetio da kad god je fucking Padoin u ekipi ove sezone mi izgubimo meč ?

                Prsla je ovo sezona, ne možemo nijedan derbi da pobedimo, tj. nijedan derbi nismo u igri ni ravnopravni sa protivnikom, tako da bolje da se klub okrene ka gledanju da se ove godine obezbedi LŠ, msm da je titula sa -13 ukoliko Inter danas dobije baš baš daleko....

                Što se same ekipe tiče, ima potencijala, nije da nema i ono što fali je jedan top igrač u vezi (mada ima i do povreda bolje bi to vrlo verovatno stajalo sa Kedirom i Markizijom) i već se priča da će Juve na zimu svim silama krenuti na majstora iz Neverkuzena, Hakana Čahanoglua, videćemo, ako krenemo da stipsarimo tipa pozajmica sad pa da platimo dogodine milion, pa one tamo 12. nema od tog posla ništa jer sam uveren da ga Kuzen neće jeftino prodati, ali ne sumnjam isto tako i da neće ukoliko pošaljemo pravu ponudu, u ostalom taj Kuzen je vekovima prodavao svoje najbolje igrače bez pardona. Ernaneš je dečko izgublje i činimi se da su to svi na svetu shvatili.

                Odbrana- nije problem u odbrani, problem je u veznom redu, ne može odbrana da se brani 75 minuta koliko je lopta kod protivnika u nogama. Naš vezni red ne dominira, lopta je stalno kod protivnika, stalno oni nas napadaju i normalno je da će da se kiksne. Što se Bonućija tiče, danas naš najbolji štoper sigurno. A što se podmlađivanja odbrane tiče, imamo već Ruganija dakle i na to se mislio.

                Na kraju nema razloga za neko preveliko razočarenje, ovo se kad tad moralo desiti, pa majka mu stara nismo preplaćeni na prvo mesto, da gledamo mi da budemo među tri, da pojedini igrači koji su dovedeni ove godinu izrastu u očeve (pre svih mislim na Dibalu), da sledeće leto dovedemo gde fali, pa aj "Jovo na novo" po još četiri u nizu.

                FINO ALLA FINE !!!!

                P.S. Razlika između nas i ostalih jeste što mi navijamo za Juventus, a ne protiv ostalih, dok ostali navijaju protiv Juventusa, a ne za svoj klub (ne mislim na Head-a ovde da ne dođe do zabune)

                Comment


                • Ja mislim da je nas realni domet ovde 4. mesto,nadam se da gresim i voleo bih bar da izborimo i to 3. mesto ali to ce biti jedino ako konacno zaigramo fudbal.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Vratice se Juve, Markizio i Kedira dizu vezu na visi nivo svakako a ostalo ce doci na svoje... Meni je i dalje Juve favorit za titulu, Inter mi se nekako provlaci i dobija ali jedva, mora se ta sreca okrenuti jednom a Roma nema konstantnost, previse oscilacija i izgubljenih bodova protiv ekipa gde je rutina uzeti 3 boda. Ostali nemaju taj kvalitet da konkurisu.

                    Milan vec uspeo da primi gol, moracemo da cekamo neki Carpi ili Frosinone pa da dobijemo sa nulom, inace nam svi nadju put do mreze, ocajno.


                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Nista Lopez ovdje nije mogao uz dosta srece zabija Dzemaili..

                      Comment


                      • Bertolaci bas dobar, zna sa loptom

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Kakva pocetnicka greska Zapate, ide kontra 3 na 2 i Romanjoli rusi coveka da spreci gol... Crveni karton, sada pakleno tesko i do boda...

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Romagnoli crveni karton.

                            To je to sto se tice danasnje utakmice.

                            Comment


                            • Kako svaki avatar kad je Pipita na njemu ispadne ogroman tacno da se covjek zapita o cemu je tu rijec
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ocajna utakmica, 37 prekrsaja za 65 minuta A ovaj Montolivo je bas propao
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X