Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Morace da prestane sa ovolikom rotacijom, znaci preteruje. Uopste nema uigranosti, ne mozes ni za jednog igraca reci da je u dobroj formi. Dybala najgoru utakmicu veceras odigrao, vidi se nema dovoljno minuta u nogama, jbt Zaza da te jbo Zaza.

    Nek se uigra jedna jbna formacija i nek se ustali startnih 11 vec jednom, iako su dva potencijalna startera povredjena, Marcha i Khedira, mora da ima startnih 11. Ovo ovako ne ide. Nije sto nema rezultata, vec sto nema nikakve igre

    Comment


    • Hernanes je bas kriminalan,nevjerovatno los covjek...Zaza i Dybala meni nikad ne bi skupa igrali

      Max igrao tri formacije,a nije ni oktobar mjesec jos tako da vrlo je jebeno ovo.Marchisio,Sami i zdrav Morata su potrebni da se ovo dovede u red

      Napoli fantastican u duel igri i mogla se vidjeti bas ogromna zelja da dodju do svake lopte cime sam ja uvijek fasciniran.S druge strane onako amaterski primiti go je nemoguce
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Alan pojeo Pogbu i smotanog Hernanesa,Kulibali stavio Zazu u dzep.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Nije prob izgubiti u Napulju, bilo je toga i ranije. Ali igra je neverovatno losa, znaci totalno nedefinisana. Tezak raspored, povrede, neuigranost... mnogo vise negativnih nego li pozitivnih stvari nam se desava u ovom trenu.

          Comment


          • Padoin kriv sve.

            Comment


            • Ma jok do Manolasa je.

              Comment


              • Samo lagano..

                Comment


                • Ja bih krivio svemirce.Svemirci su krivi za sve!

                  Comment


                  • A evo ga i Rosso, rupa iskopana. Al bices jos ti u njoj samo polako...

                    Comment


                    • Mnogo me prozivas zadnjih par dana, nedostajem ti?

                      Vjeruj mi da je Padoin kriv za sve!

                      Comment


                      • Cak ni najmanje, ali valja podsetiti kakva si licimercina. Gledaj malo vise ono ruglo od tima za koje navijas, nego li nas. Juve ionako ne volis, cak stavise prezires.

                        Comment


                        • I opet ti kazem Padoin je kriv za sve!

                          I za ovo je Padoin kriv!!!

                          Last edited by Rossonero; 26-09-15, 23:21.

                          Comment


                          • Roma rutinski, moglo je lagano biti i 8 ili 9 komada u mrezi Carpia, ali nebitno

                            Juventini, kad se vraca Khedira otprilike ?
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post
                              Roma rutinski, moglo je lagano biti i 8 ili 9 komada u mrezi Carpia, ali nebitno

                              Juventini, kad se vraca Khedira otprilike ?
                              Sredinom oktobra bi trebao da se vrati na terenu.

                              Comment


                              • Originally posted by Prototype View Post
                                Ma jok do Manolasa je.
                                Ma Simeone fakin Padoin je kriv.

                                Samo da Max shvati da on nije za zadnjeg veznog, da se dovede neki WC veznjak, da Dibala izraste u zver za dve-tri godine i opet se stiže do finala LŠ-a, parafraziram jednog tvog kolegu navijača.

                                Šalu na stranu, izgleda da je Pobesnelog Maksa uhvatilo ono ludilo iz Milana. Podmladili ste ekipu, period tranzicije, mora to da se oseti u igri ekipe. Ali sve su to vrhunski talenti, treba malo vremena da se razviju.

                                Comment

                                Working...
                                X