Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dovoljno sam video, sada mogu da gledam Dark Najt na b92.

    Milan ce ovde pobediti sem ako se ne desi cudo.I vise nego zasluzeno vodjstvo, jalovi napadi Udinezea.Odigrali su ocajno poluvreme.

    Comment


    • Nadam se da je ovaj gol Zapate tacka na ovu utakmicu.

      Nisam ocekivao ovakav Udinese, bezopasni su, nemaju ni jedan sut na gol u prvom poluvremenu.

      Milan odlican, u drugom poluvremenu ocekujem jos koju loptu u mrezi Karnezisa.

      Comment


      • Izbaksuzirao sam ih.

        Neuspesna ofsajd zamka kod drugog gola i zicer za kosarkasa Zapatu.

        Comment


        • Brat moj kosarkas ga zabio
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ne moze bez drame kada Milan igra da ga jebes..

            Spoiler
            Vracam se na stream.

            Comment


            • Kako se okrenu utakakmica, jedva se obranise.

              Kako Balo cuva loptu, kako iskusno trpi udarce i faulove, Miha cega rehabilitovati u igraca kakav treba da bude.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Ja i dalje ne vidim sta strucnjak vidi u Hondi pa mu svaku utakmicu starta?!?

                Nadam se da ce Mario ovako da nastavi.

                U vecerasnjoj utakmici se vidilo da se dosta smirio i ako su ga dobro udarali, a on je imao od 15-te minute zuti karton i utakmicu je zavrsio na terenu.


                A za gol koji je zabio, samo jedna rijec klasa.
                Last edited by Rossonero; 22-09-15, 21:57.

                Comment


                • Rekoh vam ja, Mihi treba vremena, dovesce on Milan tamo gde mu je mesto, cak mozda i borba za titulu ove sezone iako je to naucna fantastika za neke. Ubedjen sam da ce na kraju biti bolji od Intera.
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Ziheraski drugo poluvreme, na kraju rezultatski dobro ali ne bi smelo da se ponovi posle onakvog rasturanja u prvom delu...

                    Nista borba za titulu mada ne blistaju ni Juve ni Roma koji su glavni predsezonski konkurenti, ocekujem da Juve podigne nivo igre drasticno sa Markizijom i Kedirom dok Romi fali malo cojones a malo i onoga sto Milan ima trenutno a to je sreca... Inter mi je misterija, mislim i nadam se da ne mogu dobijati na nacin na koji su dobijali tokom cotave sezone

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment




                    • Opet bez Dybale,ne znam zbog cega ga i dalje drzi na klupi.Mozda ce ga ubaciti za vikend...
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Surovo je kaznjena Verona.

                        Video sam loptu u golu, kad ono precka...

                        Inter ispunio kvotu za kolo, drugi gol ce da daju samo ako Verona izjednaci.

                        Comment


                        • Ugasi se fudbale sad odmah.

                          Comment


                          • Inter na +10 u odnosu na Juve i +7 u odnosu na Romu, nije mala stvar.
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Odlicna sezona u Italiji u najavi,ko bi predvideo ovakav pocetak.

                              Comment


                              • Bravo za Juventus koji brani 1-0 protiv Frosinone-a
                                Gorko cemo zaliti ove prosute bodove na kraju sezone...Ti sutnes 34 puta na gol a oni 5-6 i 1-1 je rezultat.Prvi sut u okvir gola i odmah gol,a nasi mrse neki klinac,3 precke,2 stative ma hajde.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X