Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Drago mi je samo da je Max skapirao da sa fucking Padoinom na mestu zadnjeg veznog sa ulogom registe ne može da uzme bod nikome u ligi, uopšte sa Padoinom u vezi ne može da uzme bod nikome. Jbt šta fucking Padoin da poveže, šta da osigura !? Baš se izdebilisao sa njim Max.
    Znači Padoin je direktan krivac za loš start Juventusa u Seriji A? Sve ostalo savršeno štima samo je taj Padoin kočio mašinu?

    Comment


    • Ma gde je Padoin kriv,decko realno igra lose on bolje nije ni mogao,tu ja ne bih krivio nikoga individualno,vec pre svega neuigranost igraca i trazenje prave formacije.Vremenom ce s stvari postaviti na svoje mesto cim se malo budu skontali igraci i oporavili svi.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
        Znači Padoin je direktan krivac za loš start Juventusa u Seriji A? Sve ostalo savršeno štima samo je taj Padoin kočio mašinu?
        Pa ako malo bolje pročitaš šta sam napisao skapiraćeš da je zapravo kriv Max, nije Padoin ništa kriv kao takav što ga je ovaj stavljao, odn. što nema kvaliteta za Juve, niti je on sam sebe tu doveo, niti je on sam sebe stavio u postavu na to mesto.

        Što se štimanja tiče, trebaće ovom Juveu malo više vremena da krene da igra kao npr. onaj prošlogodišnji, otišli bitni igrači došli mladi igrački koji tek treba da postanu bitni uz par starijih, tranzicija, kvalitet igrača uglavnom čini mi se da nije sporan, čeka se samo vreme da se slegnu pihtije.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Pa ako malo bolje pročitaš šta sam napisao skapiraćeš da je zapravo kriv Max, nije Padoin ništa kriv kao takav što ga je ovaj stavljao, odn. što nema kvaliteta za Juve, niti je on sam sebe tu doveo, niti je on sam sebe stavio u postavu na to mesto.

          Što se štimanja tiče, trebaće ovom Juveu malo više vremena da krene da igra kao npr. onaj prošlogodišnji, otišli bitni igrači došli mladi igrački koji tek treba da postanu bitni uz par starijih, tranzicija, kvalitet igrača uglavnom čini mi se da nije sporan, čeka se samo vreme da se slegnu pihtije.
          Pa to ti je to, druže. 2 i 2 su 4, i 3 i 1 su 4. Prosipamo iz šupljeg u prazno. Max mora nešto da kombinuje jer mu skoro cela sredina terena od prošle sezone nije na okupu (Pirlo, Vidal, i Markizio je sad povređen) a Padoin što to ne iskoristi je druga priča. Ima on svoje kvalitete, ali naravno da ne može on da radi ono što je Pirlo radio, niko ne može. I ne može biti samo on kriv za ovu lošu igru od početka sezone. Tu nešto ozbiljnije ne štima. Neće Juve videti opet polufinale Lige Šampiona malo duže po mom mišljenju kad si već to pomenuo ranije.

          Comment


          • Vreme ce pokazati svoje,ja sam za to da mi sacekamo bar do novembra pa da vidimo kako ce biti tada.
            Ja iskreno mislim da ce biti veliki uspeh za Juve ako budu stigli do cetvrtfinala LS,a sledece godine ako ostane ista ekipa(uz eventualni odlazak Pogbe ili Morate i dolazak Berardija) opet ne vidim neki veci napredak u LS ni ja,trebace jedno 2-3 sezone sigurno ako ne i malo duze da se ponovi uspe iz prosle sezone.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • U prvom meču je držao Sturara ceo meč na klupi, a u ostalom mogao je alternativu da traži kroz formaciju, zašto igrati sa tri u vezi kad si tu u deficitu, 4-4-2 pa polako.....mada lako je sada pametovati.

              Bilo kako bilo ja ne sumnjam da će i kod ovog tima, uz možda pojačanje u veznom redu, sve stvari doći na svoje mesto uz oporavak Markizijia, Kedire i Asaome, pre svih.

              Comment


              • Furao je Max i u Milanu 4-3-3 voli on tu formaciju,a sa Kvadradom i Dybalom na krilu to moze biti veoma dobra taktika.Mada on konstatno forsira Moratu na krilu sto nije njegova prava pozicija,i sada protiv Djenove ubacuje Pereyru a ne Dybalu na Moratino mesto.Procitah negde da ce protiv Frosinone-a od starta igrati Zaza posto su Morata i Mandzuka povredjeni a Lemina,Pogba i Sturaro u vezi.Voleo bih da pruzi sansu Ruganiju,verujem da ne bi trebalo biti nekih problema protiv "novajlija".
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Skroz ok Lemina bio u prvoj, mada čini mi se da je brat više neki box to box igrač, da ore sve redom. No ok ako bih birao između Marke i njega na btb uvek pre majstor Markizio, a Lemina nek bude osigurač.



                  Mada ja čekam ko ozeblo sunce povratak Samija brata Kedire, u tom grmu leži zec.

                  Comment


                  • Kad je u humskoj vec mrak, nadam se bar svitanju u Milanu ,ni za njega bas nisam ubedjen ,ali jedan od mozda ilustrujucih izdanja Milana u sezoni ce biti ovaj protiv Udinezea .

                    Comment


                    • BALO!
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Ne mogu da verujem da se ovo desava.

                        Kakav friz Bala

                        Comment


                        • Miha najveci trener u Italiji!
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Utisajte citav Friuli!!!

                            Bravo Mario!

                            Last edited by Rossonero; 22-09-15, 20:00.

                            Comment


                            • Budaloteli potvrdjuje svoju reputaciju

                              Crveni ce popiti do poluvremena.

                              Comment


                              • Adriao se zagrijava vadice Balu u 25minutu radi zutog xD
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X