Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako samo voli Pipita da puni Lacio.

    Ko je ono pljuvao Insinjea ranije? Brat nastavlja onde gde je stao pre povrede.

    Comment


    • Ja ga uvijek pljujem jer je sebican,evo izlazi otac i majka ove igre

      Ovaj go sto je dao isto je nakon sto je Pipa prosao sve i promasio
      Last edited by AK47; 20-09-15, 21:12.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Slazem se sa Daletom u svemu sem u vezi sa Romom.Ja bih pre odigrao GG,Roma se bas muci sa Sasuolom i ja mislim da ce tu biti nereseno.
        Ne volim da citiram sebe,ali znao sam da ne moze do pobede Roma,jos je gol Toti postigao iz debelog ofsajda ali niko ne pominje to ovde,jbg,Juventusu gledaju sudije kroz prste.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Ne spominje to niko osim sto sam postavio sliku od dva metra
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by mark it zero View Post
            A Iturbe teška prevara, teška
            Uh uh nisam ovo video....a ljudi prodali Adema majstora te zadržali "malog Mesija", hvalio sam Sabatinija, sve u redu, ali mi se sve više čini da čovek samo presipa iz šupljeg u prazno, onde plati (čitaj plati napadača), a prodao na drugom mestu (čitaj krilo). Tako su jedne godine prodali štopera, a pretopili u vezu....i u krug.

            Zahvalan sam Svetom Iliji što se ovi iz Juvea ne zajebaše da plate 25 miliona za njega, prava politika, jednostavno ne vredi čovek toliko i nema šanse da keširamo.

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ja ga uvijek pljujem jer je sebican,evo izlazi otac i majka ove igre

              Ovaj go sto je dao isto je nakon sto je Pipa prosao sve i promasio
              Otac je Insinje, kakve on ludačke asistencije ima. Kako je majstorski asistirao Alanu malopre.

              Felipe Anderson cesto nestane, nema ga na terenu, dok mi je ovaj mali Keita Balde standardno dobar. Bice on bas dobar igrac cini mi se ako vec nije.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Ne spominje to niko osim sto sam postavio sliku od dva metra
                Sem tebe
                Vodi se ovde veca polemika kad tako Juve da gol

                Inace pricao sam vec za Iturbe-a,jednostavno je Adem za mene bolji igrac i morao je da igra pre njega.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Neka Adema oca vidim igra za Inter svaku,razvali sve
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Ne volim da citiram sebe,ali znao sam da ne moze do pobede Roma,jos je gol Toti postigao iz debelog ofsajda ali niko ne pominje to ovde,jbg,Juventusu gledaju sudije kroz prste.
                    Bio je ofsajd, nema tu šta, ali je sudija bio u baš nezgodnoj situaciji, nije ocekivao da ce lopta onako da pogodi Pjanica i odbije se od Totija. Sve se brzo odigralo, ne moze sve da primeti jbg. Cak nijedan igrac Sasuola nije podigao ruku i trazio ofsajd. Ali na kraju je pala komptenzacija, čist penal nad Rudigerom nije sviran, reklo bi se.

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Neka Adema oca vidim igra za Inter svaku,razvali sve
                      Ceka da se neko povredi,tada ce da zablista
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Ne volim da citiram sebe,ali znao sam da ne moze do pobede Roma,jos je gol Toti postigao iz debelog ofsajda ali niko ne pominje to ovde,jbg,Juventusu gledaju sudije kroz prste.

                        Svasta, Akan i ja danas 10 postova o tome pisali, jos on slike stavio.. Sta trebamo citav dan pisati o ofsajdu ?

                        Na kraju krajeva pred sami kraj je nad Rudigerom mogao i penal biti sviran, a to niko bukvalno nije spomenuo ..
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Neka Adema oca vidim igra za Inter svaku,razvali sve
                          Nema nikakve veze sa činjenicom da je za Falkea i Iturbea izmislio fudbal, pa ni druga dva pomenuta ne bi igrali ispred Perišića i Jovetića.

                          Comment


                          • Ma meni je Falque dobar ne bi ja mijenjao njega za Ljajica,Adem je dobar igrac ali za krila u ovoj formaciji nije i ne bi igrao nikad
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ma kakvi, ti uprkos najgorem startu Juventusa u istoriji istom bežiš samo 4 boda, ispašće na kraju da je Inter stvarno napravio posao, mada će i njih Juve stići za 10 kola.

                              Comment


                              • Danas je Garsija izgubio bodove, glavni krivac. Svaka čast Totiju, nema potrebe pričati o njemu, ali da on 70 minuta igra sa njim kao spicem pa meni je to besmisleno, par puta su probijali i nema nikoga u 16, toti na 25 metara od gola,da ne pričam o centarsutevima, možda bi on mogao da odigra nekog ss-a ali NIKA!KO sam u špicu.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X