Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjda odbrana Milana nije ocekivala od Guarina ovo pa nisu ni krenuli nesto da ga zaustave.

    Comment


    • Originally posted by conviction View Post
      Valjda odbrana Milana nije ocekivala od Guarina ovo pa nisu ni krenuli nesto da ga zaustave.
      Nije ni on jos svjestan sta je uradio.

      Ja i dalje ne vjerujem ko je dao gol.

      Comment


      • Pa zasto Bacca napolje brate moj

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Miha sve ti jebem za ovo zamjenu!

          Comment


          • Bacca napolje???

            Ne mogu da vjerujem
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Idemooo
              Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

              Comment


              • Kakav idiot Miha za sve u zivotu osim slobodnjaka.
                sigpic

                Comment


                • Balo odlicno izveo ove prekide, izgleda da je istinita ona prica kako vezba sa Mihom

                  Ali Baccu vadi covek, ja ne verujem i dalje...

                  Neko ce ovde crveni dobiti, bas nervozno u poslednjih par minuta

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Ubio mi je volju da nastavim da gledam utakmicu s ovom zamjenom.

                    Kakav idiot i dalje ne vjerujem sta je uradio.

                    Comment


                    • Ali da njemu Honda igra (ustvari ne igra) 70 minuta i da on ne konta da je najgori na terenu, ne znam gde gleda

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Poraz na kraju, totalno nezasluzen po meni, Milan bolji i sa inicijativom u vecem delu meca ali sta da se radi, ne pobedi uvek bolji tim.
                        Miha vrlo dobro postavio igru, neutralisao Interov vezni red koji je daleko skuplji i mozda na papiru jaci... Malo sa izmenama brljao mada mi je Baloteli super izgledao u igri a prekide izvodi cini mi se bolje nego ikad.

                        Sta je tu je, 3 boda iz 3 meca nije sjajno ali kad vidim da dominantni Juve ima 1 recimo i to sa laksim protivnicima, i nije tako lose... Nisam svakako previse ocekivao od ove sezone, novi trener, dosta novih igraca, treba tu vremena i strpljenja, nadam se samo da ce ga Berluskoni imati

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Dzaba Milanu napadaci kad nema veze Bonavantura, Kucka, Honda, Montolivo, Poli i ostali nikad nece povezati napadace, sve napadaci invidulno moraju.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Danas su odigrali solidno ova trojica u vezi, fali mnogo Menez iza napadaca, Honda bas los...
                            Generalno je tanko to u vezi mada veceras nije toliko lose izgledalo

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Gledam tekmu u selu Juve nije stvorio krsten napad dok nije pogodio stativu Hernanes i penal je cist nema dileme.
                              Buffon skinuo zicer gde je moglo biti 0-2.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment




                              • Comment

                                Working...
                                X