Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo lagano, desnom stranom..

    Last edited by Rossonero; 31-08-15, 13:32.

    Comment


    • Pominje se da smo se ukljcili u borbu sa Milanom za Soriana iz Sampdorije hahaha panic buy.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Danas je ludnica koja traje do 23:00.

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Danas je ludnica koja traje do 23:00.
          00:00 po centralno evropskom vremenu
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ja sam se zajebao, ne znam gdje gonim imam 50 stranica otvorenih.

            Comment


            • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

              Comment


              • Hernanes heading to Juve for 10/11 million euro, his agent will work on contract. Inter after Eder (via Di Marzio)
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Kreativac, ok pojacanje za Juve, bolji od Padoina svakako

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Hernanes bio zelja jos dok je bio u Laziu,ali je otisao u Inter u kom nije bas bio najbolji ali nije ni dobijao puno prilika.
                    Videcemo sada dovedena su 2 veznjaka u zadnjem danu....
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Fino se Juve zakrpio u vezi. Nije baš uzeo mete koje je želeo, ali Hernanes i Lemina su solidna pojačanja. Hernanes može da igra i iza dva napadača u ovoj formaciji koju Juve fura a može i u vezi. Lemina bi mogao da bude top igrač ako nastavi da se razvija kako treba i baš su ga za sitan novac uzeli. Ipak se stiče utisak da odlasci Vidala i Pirla neće biti popunjeni kako treba i da je ovo slabiji Juve od proške sezone.

                      Inter prošle sezone platio Hernanesa za 20, a sad ga prodao u pola cene.

                      Comment




                      • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                        Comment




                        • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                          Comment


                          • Zakardo otisao jednom za svagda ali Matri samo na pozajmicu tako da eto nam njega krajem sledece sezone da se opet Galijani cese po celi i razmislja kome da ga uvali u 5 do 12

                            na kraju ce Sorijana dovesti cini mi se, i to neka trampa sa ukljucenim Nocerinom u citav posao, osecam
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Milanovo najvece pojacanje ove sezone je to sto su otisli Zakardo i Bonera
                              Kod nas De Cigla i Isla otisli na pozajmicu u Marsej,nikad se necemo njih otarasiti...
                              Inace Roma dovela nekog Brazilca iz Dinamo Moskve,nisam cuo jos za njega.

                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Milanovo najvece pojacanje ove sezone je to sto su otisli Zakardo i Bonera
                                Kod nas De Cigla i Isla otisli na pozajmicu u Marsej,nikad se necemo njih otarasiti...
                                Inace Roma dovela nekog Brazilca iz Dinamo Moskve,nisam cuo jos za njega.

                                Gledao sam ga 3-4 puta jer SK prenosi i Rusku ligu, i svaki put je odigrao dobro, toliko znam za njega Verovatno dobar za rotaciju.

                                Comment

                                Working...
                                X