Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ne brinem se ja...cekam samo da Alegri nadje gde je zaturio muda od prosle sezone
    sigpic

    Comment




    • Comment


      • Ni prosle sezone nije islo sve glatko na pocetku sezone, u LS nismo bili bas nesto uverljivi u grupnoj fazi. Ali izvlacili smo maksimum u Serie A, peglali smo ove manje ekipe jer ekipa bila cela na okupu.

        Comment


        • Comment


          • a tačno napisao jedan lik da će karpi biti *****an samo da ih prođe trema u seriji a i evo odma zamalo do boda, realno mogu da opstanu
            što se tiče manćinija i intera samo se čekaju kiksevi a biće ih, čak je za inter loše što imaju pauzu a misle da su najjači jer imaju sve pobede
            milan sumnjam da bi mogao da uključi trku za titulu ali evropa je tu
            juve lacio roma u top tri opet, samo ćemo videti kojim redosledom

            napoli razočarenje za mene, očekivao sam da budu još bolji nego prošle sezone

            Comment


            • Garsija je taman tolika neznalica koliko su kvalitetni Salah i Dzeko... Strasan pogodak sa pojacanjima i po prikazanom prvi favorit za Skudeto, ali toliko su ukomponovana ekipa da bi i Serge Cosmi bio favorit za titulu sa njima. Iskreno nisam ocekivao da ce se odmah uklopiti. Ali i favoriti ostali su maximalno podbacili na startu, ali svi do jednoga osim Intera.

              Milan ce rasti tokom sezone, oni i Inter opet nisu mnogo pokazali ali Milan mi nekako ima vise prostora za napredak... Sturaro i Padoin Lacio

              Kijevo i Torino
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Mr.M View Post
                Garsija je taman tolika neznalica koliko su kvalitetni Salah i Dzeko... Strasan pogodak sa pojacanjima i po prikazanom prvi favorit za Skudeto, ali toliko su ukomponovana ekipa da bi i Serge Cosmi bio favorit za titulu sa njima. Iskreno nisam ocekivao da ce se odmah uklopiti. Ali i favoriti ostali su maximalno podbacili na startu, ali svi do jednoga osim Intera.

                Milan ce rasti tokom sezone, oni i Inter opet nisu mnogo pokazali ali Milan mi nekako ima vise prostora za napredak... Sturaro i Padoin Lacio

                Kijevo i Torino
                Tek je drugo kolo tebra, ima oni da prikazuju mnogo toga pre nego sto budu tagovani kao glavni pretendenti za titilu.

                Comment


                • Originally posted by Freshman View Post
                  Joveta i Inter do titule.
                  Kondicija je uhvatila hiperprodukcija(u transu je nakon pobede Intera) i napisao preko 20 tvitova o tome.

                  Comment


                  • 12 sati..

                    http://www.timeanddate.com/countdown...ab&csz=1&swk=1
                    Last edited by Rossonero; 31-08-15, 09:37.

                    Comment


                    • Comment


                      • tesko cemo do Vicela jer se nazalost ne pita samo on i njegova zena vec se ponesto pitaju i Rusi... Milan nudi 3 miliona za pozajmicu + 22 otkup a alternativa je Sandro iz QPR kog ovi gledaju da oteraju, da ga se rese

                        Axel Witsel ima na stolu ponudu Tottenham-a po kojoj bi zaradjivao vise nego u Zenitu.Stavio je na cekanje, jer ceka ponudu Milana u kojem ce izvesno je manje zaradjivati nego u Londonu.

                        ‪#‎calciomercatonews‬ prenosi da je Hachim Mastour u Malagi na lekarskim pregledima i da će uskoro staviti potpis na ugovor sa Andalužanima. Prvobitno je objavljen da je u pitanju kupovina vredna 5 miliona evra, ali je Gianluca Di Marzio, veoma dobro upućen u dešavanja u italijanskom fudbalu to demantovao i naglasio da je u pitanju pozajmica na dve godine vredna 5 miliona evra, bez prava otkupa ugovora.

                        @bice, Nasri igracina, bio bi full pojacanje, sada nema mesta kako je dosao De Brujne u City ali inace mi je bio jaci od Navasa, kad god ga zameni uradi nesto konkretno
                        Last edited by Miletić; 31-08-15, 13:01.
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Sto se tice Mastoura sve jasno kao dan.

                          Comment


                          • Tesko mi je da poverujem da bi neko dao 5 miliona za 2-godisnju pozajmicu deteta od 17 godina... ima verovatno neka opcija kupovine nakon te 2 sezone, sad videcemo kako ce i koliko igrati i koliko ce se razviti tamo, nije problem odbiti to i vratiti ga ako se pokaze
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Dvije godine pozajmica, bez prava na otkup ugovora.

                              Comment


                              • to je odlican posao, samo da dobije prostora tamo da igra, Spanija je ok liga za razvoj, nema toliko mesara, nije tako gruba igra tako da moze i da se sacuva igrac od povreda...
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X