Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije mu nista uradio, da bio je previse blizu sudije, ali jbg sudija je bio taj koji se Bonucci-u uneo u lice, pa je izgledalao kao headbutt

    Plus Udinese je ubio Napolia u igri, nista im nije ostalo nego da kukaju za penale, onaj prvi sam barem video i cist ko suza.

    Comment


    • Eh kakvo je to vrijeme bilo. Lista strijelaca Serije B 2003/2004. Ludnica.

      sigpic

      Comment


      • Tada je Serie A i Serie B imala bolje Italijanske igracke, masu boljih igraca, rasporedjenih u vise timova. Ova generacija Italijana nije ni blizu one pre 10 godina, nije ni cudo sto su pali bas ovoliko, ne moze se sve osljanjati na strance, posebno ne bez kapitala. Pogledaj Nemce, skoro pola Nemacke ima solidan tim upravo zbog odlicnog rada sa mladim igracima.

        Comment


        • Lukareli i Liverani u to vreme cepali u Livornu, Reginaldo tada igrao u Trevizu, masu dobrih igraca bilo, sada nema nijednog napadaca u top 5 strelaca serie A.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Last edited by Il Capitano; 09-04-16, 13:18.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment




            • Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Neverovatno da niko nije ispratio ovaj mec.
                Dobra utakmica po meni, dosta prilika i sa jedne i sa druge strane, na kraju mi bili konkretniji i dobili. A Baloteli pokusao da glumi Maradonu i na kraju dobio samo zuti karton...
                Ostaje nam jos po meni 1 teska utakmica i to gostovanje Fiorentini.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Igra Klose kao da mu je 25.

                  Trpaj Zamparinija u Serie B.

                  Comment


                  • Roma vesela lepo se izglupira večeras sa Bolonjom na Olimpiku, ljudi došli da odrade tekmu i uzeše im bod. Btw. Bolonja večeras bila bez Đakerinija, Taidera, Destra i Muniea, što je mnogo mnogo je.

                    Comment


                    • Sreca po Romu pa im pratioci ne blistaju isto pa je mogla da dozvoli ovaj luksuz, ali definitivno izgubljen prikljucak za 2. mesto, mada ima jos 6 kola do kraja.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Bila je to jedna smorna utakmica na Olimpicu.

                        Jedino mi je drago što sam imo priliku gledati Tottija čitavo poluvrijeme.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Ode Sinisa, pozdravio se i na twu. Broki ga mijenja. Ako je za stalno Milan nece mrdnuti sa mjesta.
                          sigpic

                          Comment


                          • Tek sada vidim post Vladanov. Lucareli, Proti, Ferante, Pinzi. Šmekerica na sve strane.
                            Samo sto je Ferante bio u torinu a ja ga dovodio na pesu 😂😂
                            Last edited by l1m4r; 12-04-16, 10:17.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Daj jebote jedva su docekali da ode Mihajlovic, sada Brochi

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ode Sinisa, pozdravio se i na twu. Broki ga mijenja. Ako je za stalno Milan nece mrdnuti sa mjesta.
                                Valjda je mazlum tu samo do kraja ove sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X