Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tenis View Post
    Doktorska igra Brozovica i Perisica, Ivan za 1:0.
    Prejaki smo, i Lovren rasturio protiv Uniteda.

    Pogledao sa Cuardada jucer, Ivan je za njega Cristiano iz najboljih dana.


    Hhahahhaa auu brate, jeste Kvadrado ogranicen igrac, i ja ga cesto kritikujem, ali reci nesto ovako je stvarno mnogo smesno.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ivan je doktor.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Hhahahhaa auu brate, jeste Kvadrado ogranicen igrac, i ja ga cesto kritikujem, ali reci nesto ovako je stvarno mnogo smesno.
        Pogledaj Ivana sinoc i tekme za Wolsburg i repku, kako se sprdao sa Cuardadom prosli tjedan i Cuardada zadnjih par partija i sve ce ti biti jasno.

        Comment


        • Originally posted by tenis View Post
          Pogledaj Ivana sinoc i tekme za Wolsburg i repku, kako se sprdao sa Cuardadom prosli tjedan i Cuardada zadnjih par partija i sve ce ti biti jasno.
          Pogledaj ti Kvardada u Fiorentini i Lećeu kad već iz tog ugla gledaš i shvatićeš da ono što je on radio Ivan ne može ni na PES-u.

          Npr.



          Ivan je prosek, neću da te lažem.

          Comment


          • To je daleka proslost. Perisic u repki je sadasnjost a i u Wolsburgu je igrao prije samo pola godine.
            Last edited by tenis; 13-03-16, 14:51.

            Comment


            • Originally posted by tenis View Post
              Pogledaj Ivana sinoc i tekme za Wolsburg i repku, kako se sprdao sa Cuardadom prosli tjedan i Cuardada zadnjih par partija i sve ce ti biti jasno.
              Ja bas gotivim Perisica, ali preterujes. Moze on i bolje, dozvolja dosta da ga citaju i ne ispoljava svoj sav potencijal.

              Cudrado i nije bas neko merilo za dobrog defanzivca, u fazi napada Cudrado prolazi igrace ko od sale, za razliku od Perisica koji sto rekoh bude dosta puta procitan i arogatno krece u dribling jer misli da moze da pretrci igraca iako defanzivac ima i po 2-3m prednosti i naravno sjebe sve zivo. Obojici fali zavrsni produkt, ali sve u svemu Cuadrado ume da bude mnogo korisniji.

              Comment


              • Covjek je bio drugi najbolje ocijenjeni igrac SP-a (racunajuci samo skupine), o cemu vise da pricamo.

                Kad zabije za bodove na gostovanju Belgiji, Italiji, predje pola terena na SP pa zabije u pobjedi, kad u sampionskoj sezoni svoga kluba u nekoj Ligi Petice zabije 10-ak golova (i to na proljece kad se odlucuje), kad u finalu Kupa takve lige asistira za pobjedu e onda mozemo pricati. Cuardado sve sto je osvojio je jedna sezona u Chelsiju gdje je bio rezerva, Perisic je sa 2 razlicita kluba uzimao trofeje. Iako je malo i mladji vise je osvojio, vise je zabio za reprezuentaciju i vise za klubove.



                Originally posted by Prototype View Post
                Ja bas gotivim Perisica, ali preterujes. Moze on i bolje, dozvolja dosta da ga citaju i ne ispoljava svoj sav potencijal.

                Cudrado i nije bas neko merilo za dobrog defanzivca, u fazi napada Cudrado prolazi igrace ko od sale, za razliku od Perisica koji sto rekoh bude dosta puta procitan i arogatno krece u dribling jer misli da moze da pretrci igraca iako defanzivac ima i po 2-3m prednosti i naravno sjebe sve zivo. Obojici fali zavrsni produkt, ali sve u svemu Cuadrado ume da bude mnogo korisniji.

                Ne bi se bas slozio. Ne znam da li si ga gledao samo u Interu, gdje je bio los kao i svaki igrac u tom klubu, ili i u Wolsburgu i repki. Ako si ga gledao tada kao i sinoc vidio si da lakocom prolazi obrambene 8sinoc je to napravio 10-ak puta). Cuardado je krilo a ne defenzivac, prije je to bio, a vidi se da je ocajan u obrani kad su ga onako izvrtili Ivan i prije Brozovic. Puno lakse ih Ivan prolazi. Jednostavno je puno bolji igrac.

                Comment


                • https://www.facebook.com/CALCIATORIB...1279516577148/

                  Sudija zaigrao kolo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by tenis View Post
                    Covjek je bio drugi najbolje ocijenjeni igrac SP-a (racunajuci samo skupine), o cemu vise da pricamo.

                    Kad zabije za bodove na gostovanju Belgiji, Italiji, predje pola terena na SP pa zabije u pobjedi, kad u sampionskoj sezoni svoga kluba u nekoj Ligi Petice zabije 10-ak golova (i to na proljece kad se odlucuje), kad u finalu Kupa takve lige asistira za pobjedu e onda mozemo pricati. Cuardado sve sto je osvojio je jedna sezona u Chelsiju gdje je bio rezerva, Perisic je sa 2 razlicita kluba uzimao trofeje. Iako je malo i mladji vise je osvojio, vise je zabio za reprezuentaciju i vise za klubove.






                    Ne bi se bas slozio. Ne znam da li si ga gledao samo u Interu, gdje je bio los kao i svaki igrac u tom klubu, ili i u Wolsburgu i repki. Ako si ga gledao tada kao i sinoc vidio si da lakocom prolazi obrambene 8sinoc je to napravio 10-ak puta). Cuardado je krilo a ne defenzivac, prije je to bio, a vidi se da je ocajan u obrani kad su ga onako izvrtili Ivan i prije Brozovic. Puno lakse ih Ivan prolazi. Jednostavno je puno bolji igrac.
                    Nemoj samo da lazes samog sebe, u redu je sto zelis i pokusavas da budes u pravu. Ali nemoj barem sebe lagati.

                    Comment


                    • Nista ja ne lazem, vidi se jako lijepo kako igra.

                      Comment


                      • Originally posted by tenis View Post
                        To je daleka proslost. Perisic u repki je sadasnjost a i u Wolsburgu je igrao prije samo pola godine.
                        Ono što je Kvardado uradio gore na okačenom videu Perišić nije nikada uradio, niti će ikada uraditi.

                        Što se Ivana tiče, ja sam njega zapazio kada je našu (srpksu) repku nagazio jednom sa dva gola mislim, gledao sam ga i u Klub Bružu, naravno Borusiji gde nije mogao meda, a i u Volfsburgu nije igrao nivo na kom je Kvardado bio u Fiorentini npr.

                        A i ako danas gledamo, mnogo više Kvardado donosi Juveu na terenu efektivno nego Ivan Interu. Sad da l ga je ovaj vrteo 1 na 1 ili nije i nije neko merilo.

                        Comment


                        • Zašto čoveka svi zovu Kvardado kada mu se ime izgovara Kvadrado?
                          To sam čuo i od par drugara ali mi bilo glupo da ih ispravljam

                          Sent from my D6503 using Tapatalk

                          Comment


                          • Znaš da ja do sada nisam izvalio to. Stalno mi bio Kvardado.

                            Comment


                            • Opušteno I pozdrav svima, nisam se pošteno ni predstavio,a nov sam na forumu.
                              Inače veliki navijač Intera od '98 , iz NS-a sam, što se vidi po nicku, ime mi jed Bogoljub i tako Pozdrav i nadam se lepom druženju

                              Sent from my D6503 using Tapatalk

                              Comment


                              • Kvadrado ja uvek pricao, kontao sam da se Brajko zeznuo u pisanju
                                Dobrodosao, i nadam se da ces biti aktivan u diskutovanju sa nama
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X