Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Pa i Juve je prošle godine imao lak raspored, Dortmund koji se raspadao i relano slabiji Monako, tim koji su svi priželjkivali, i izbacio na kraju Real i eto ga.
    Ako se prođe Sparta, par mina će se očistiti pred žreb za 1/4 finala (Bilbao - Valensija; Dortmund - Totenhem; Viljareal - Leverkuzen) i opet mogle bi doći ekipe tipa Fener ili Braga, Šahtjor ili Anderleht. Problem bi mogli biti samo Španci, sa ostalima Lacio će moći igrati pošto je i sam više spravljen za evro-takmičenja nego za Seriju A.
    sigpic

    Comment


    • To oko Jovetica mi nikako nije jasno, onako dobre partije sa starta sezone i onda ga Mancini posle povrede zakucao na klupu. Nije mi jasno zasto ne proba sa 2 spica da igra, jbt sta ocekivati od ekipe kojoj Felipe Melo i Medel igraju na pozicijama zadnjih/centralnih veznih igraca. Jos tu je i Kondogbia koji je promasaj sezone. A i u odbrani skripi, pravo je cudo da su pobedjivali na startu sezone.

      Milan realno ima krs ekipu i odlican napad. U vezi je ove sezone jedino Bonaventura opravdao ocekivanja, Bertolaci je imao par dobrih partija ali uglavnom je bio na klupi i nije se isticao. Kucka i Honda razocarali mada obojica u zadnje vreme pruzaju bolje partije. Odbrana isto tanka, ako Mihajlovic zavrsi treci bice pravi podvig. Realno igraju dosta iznad mogucnosti ove ekipe, videcemo da li ce Menez nesto da donese ove sezone + Boatengov povratak je ocekivano donio poboljstanja mada i on uglavnom dobija poslednje minute na mecu.

      Fiorentina je svake sezone nedorecena, kad su imali vrhunski napad nedostajala je kreacija u veznom redu ili je odbrana bila tanka, sada sve osim napada vrhunski funkcionise, uvek im nesto nedostaje, Totenhem ih je sa kombinovanom postavom oducio od fudbala, nisu sanse stvorili.

      Roma vec ima odlicnu ekipu koja bi morala biti u 3 po kvaliteti ali to je Roma, sa njima nikad nisi na cisto. Juve u svakom slucaju dominira, Alegri je jos jednom pokazao da je najbolji italijanski trener, s pravom sam ga branio kad je bio u Milanu a svi mu ovde pakovali otkaz 2-3 meseca koji je na kraju i dobio
      Po meni mnogo bolji trener od Kontea koji je previse "hypeovan" od strane Juventusovih navijaca. Ne ocekujem da u Celziju nesto napravi. Reprezentacija vec nije merilo, tu su veliki treneri pravili lose rezultate a slabiji bolje i obrnuto, jednostavno prvenstvo od mesec dana, malo tu trener moze da utice pozitivno, uglavnom vise zaseru. Videcemo sta ce Konte napraviti.

      Napoli ce biti zanimljivo ispratiti i videti koliko su njihovi dometi na kraju sezone. Mogu nastaviti da se bore za titulu ali realnije je da budu u borbi za 2 i 3 mesto.

      Za kraj Lacio, Lotito je ove sezone imao zicer da udje u LiguSampiona, zaradi para i stabilizuje se u top5 u Italiji u narednih par godina a on nimalo nije ulozio, zato Lacio nije ozbiljna ekipa. Pioli cak radi solidan posao, rekao bih i vrlo dobar. Nezdrava sredina je Lacio.
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Za kraj Lacio, Lotito je ove sezone imao zicer da udje u LiguSampiona, zaradi para i stabilizuje se u top5 u Italiji u narednih par godina a on nimalo nije ulozio, zato Lacio nije ozbiljna ekipa. Pioli cak radi solidan posao, rekao bih i vrlo dobar. Nezdrava sredina je Lacio.
        Strategija je omašena na leto, pošto niko nije prodat. Prvenstvena greška. Bilja, Kandreva i Anderson su mogli biti prodati i bila je javna tajna da su stigle bogate ponude koje su mogle isfinansirati merkato. Lotito i Tare (Pioli) su odlučili da ih zadrže, napravili su grešku. Niti jedan od njih nije kalibar ekipe koja igra LŠ.
        sigpic

        Comment


        • I tako, ko je igrao na Lacio pare je bacio.


          Biševac i Maurisio su kriminal. K-r-i-m-i-n-a-l !!!

          Comment


          • Ali Alonso od sjaja do očaja za samo jedan minut... Prvo daje jedan lep gol glavom, a minut kasnije namesti Gonzalu gol...

            Nije imala sreće Fiorentina....2 prečke za 45 minuta..
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Najbolji rezultat za Juventus definitivno.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Tako navijam da Napoli uzme titulu ali bas su pali u formi u zadnje vreme kriza igre..nadam se da ce se povratiti ,ali u kakoj je samo seriji Juve..
                GIFSoup

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Gde li je samo onaj Akan sada sa pričom o najboljem štoperu lige !?

                  Ti si bratine belosvetska. Pade Brajkula danas samo Igokea manje od 143.5 za 27 konjića, jbg neće me da cara rak raka. Ali ne menja to ništa da si ti brat.
                  Ekstra je Miranda, Muriljo je isto majstor, steta sto ova ekipa nema trenera bili bi lagano treci. A sto se tice kladze, nemoj da si vepar, ajde kreni da igras isto sto i Faustino i ja, eno ga puna fioka para.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Comment


                    • Ocekujem da ce Roma-Fiorentina danas biti jako dobra utakmica, i ocekujem pobedu Rome.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by Topdzija View Post
                        Ocekujem da ce Roma-Fiorentina danas biti jako dobra utakmica, i ocekujem pobedu Rome.
                        Ja se nadam pobedi Rome Nisam neki prognozer,ali ocekujem rezultat tipa 3:2.

                        Comment


                        • Bice golova, tipujem na X, 1:1 2:2
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • 1X, kvota 1.31 u Soccer-u i pevušiš lagano.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              1X, kvota 1.31 u Soccer-u i pevušiš lagano.
                              U Socceru ja radim, nisam primetio kvotu...

                              Ja sam ove sezone opet poceo da pratim Seriju A redovnije, ranije nisam propustao utakmice Serije A(dok nije bila afera Calciopoli). Sada mi je opet donekle zanimljivo.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Sad si je primetio, stavi celu dnevnicu.

                                Viola je u kanal formi poslednje vreme, očajno igraju, nisu mogli da prepumpaju Đenovu na gostovanju sigurno neće 4x kvalitetniju Romu koja se polako podiže iz bule.

                                Dvojka mi je vanserijsko iznenađenje.

                                Comment

                                Working...
                                X