Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko bi rekao da ce Pitt i Baltimore spiciti ovoliko poena za cetvrtinu i po.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • To je ono sto sam ti rekao, izgleda da su odbrane nespremne, pogledaj druge rezultate. Prvih mesec i po dana sezone moze biti kljucno, bice moguca iznenadjenja.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Kansas City



        Za sada se St Louis odlicno drzi protiv Eagles-a, samo hrabro do kraja momci!
        Jos jedan los drive Steelers-a, bas se muce...
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Colt McCoy bacio prvi TD ove godine. Kako mi je drag taj covek od kad je igrao za Texas Longhornse u NCAA.

          Texansi tresu Coltse 34:0 u prvom poluvremenu Ne mogu oni bez Manninga ni do PO a ne nesto vise.
          Last edited by Nebojsa; 11-09-11, 19:31.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Coltsi su bez manninga totalni raspad.
            A ravensi ubijaju pitsburg.

            Comment


            • Ja tek odnedavno omam totaltv pa samim tim i sportklub - zar se više ne prenosi nfl?Znam da ima na espn,mislio sam da i sk prenosi?

              Comment


              • Dobrodosao na forum. Vec neko vreme nema prenosa na sk.

                Ravens - Steelers 35 - 7
                Bears - Falcons 30 - 12
                Browns - Bengals 17 - 27
                Texans - Colts 34 - 7
                Jaguars - Titans 16 - 14
                Chiefs - Bills 7 - 41
                Rams - Eagles 13 - 31
                Buccaneers - Lions 20 - 27
                Last edited by Nebojsa; 11-09-11, 21:32.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Šone, gledaj ovu moju bagru da mi prepricas sta je bilo do poluvremena, idem malo da se istrcim, pa cu stici na drugo.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Kakva je zver ovaj Bryant

                    Nije mi trebalo da se ponovo navucem na NFL

                    Comment


                    • Auuuu kakva tekma

                      Kauboji su imali 24-17 i loptu na 3 metra od end zone,ali Romo fambluje Zatim u sledecem napadu za Jetse Sancez fambluje I onda Kauboji imaju jako los napad i prinudjeni su na punt,koji biva blokiran,a nakon kojeg Jetsi izjednacuju na 24-24.

                      Inace ovaj punter koji je izblokiran je valjda najbolji u ligi

                      Ostalo jos 5 minuta

                      EDIT : Romo interceptovan na 50 sekundi do kraja!

                      EDIT 2 : Jetsi iskoriscavaju FG na 50 YD Kauboji ce probati da preokrenu u poslednjihg dvadesetak sekundi.

                      KRAJ-Dobise Jetsi

                      Nadam se da cete shvatiti ovaj moj "prenos"...jbg,zardjao sam i sa izrazima,a pogotovo sa igracima
                      Last edited by Ljuba90; 12-09-11, 04:42.

                      Comment


                      • Sve ti je oprosteno Ljubo, ni ja ne stojim nista bolje od tebe.
                        Veceras igraju Patsi i ocekujem pobedu, bila ona lagana ili ne, u Majamiju.
                        Za mene je najvece iznenadjenje veceri to sto je Detroit dobio nekog kao gost i to jos mladu ekipu Tampa Bej.

                        Comment


                        • A prvi pik sa drafta Newton je izjednacio rekord po broju bacenih jardi na debiju jednog rukija...bacio je 422 cini mi se,2 TD pasa. Predvidjaju mu bolesnu karijeru

                          Comment


                          • @Maric

                            Detroit ove godine ide u PO imaju ludog Suha u odbrani i ove godine su draftovali Nicka Fairleya, sa Auburna je kao Newton. Bice najbolji odbrambeni par u ligi, mozda i svih vremena ako ostanu dugo zajedno. Odavno dva tako dobra odbrambena igraca nisu izasla sa koledza. Napad im je sasvim solidan, ja cu biti jako iznenadjen ako promase PO ove godine.

                            @ Ljuba

                            Nije izjednacio vec je poveo, najblizi ima 56 jardi manje od njega ;) Bice strasan igrac, jos kada se bude malo ohrabrio da trci (drzi NCAA rekorde za QBa), bice veselja. Jako kvalitetna rookie klasa ove godine.

                            @T-Mac

                            Video si rezultat na kraju, bolje da ti ne prepricavam...
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Hvala na ispravci Sone

                              Jel gleda neko Patse veceras? Ja moram da vidim kakav je sad Brejdi...u "moje vreme" je bio najbolji

                              Comment


                              • Naravno ja gledam Patse. Tom je uvek najbolji, sad jos ima ludog Ochocincoa.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X