Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O tome ce moci samo da sanja u nedelju, stavice ovoga Light u dzep.
    Last edited by Nebojsa; 20-01-12, 18:24.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment



    • Mislim da znam sta Brady sanja ovih dana...jako, jako ruzne snove!

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        O tome ce moci samo da sanja u nedelju, stavice ga Light u dzep.
        Drago mi je jako bilo kad sam video da su i pored onako ocajne igre u napadu, Ravens-i dobili utakmicu, a skoro sam siguran da ce bas zbog toga Flacco u ovoj biti sjajan! A tu su Ray&Ray - Double Trouble! Jedva cekam da istrce na teren u nedelju...

        Comment


        • Dzaba to, Tom kada je on a mission kao protiv Denvera nema tu spasa. Pa nije odbrana Denvera mnogo slabija od Baltimorove.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Dzaba to, Tom kada je on a mission kao protiv Denvera nema tu spasa. Pa nije odbrana Denvera mnogo slabija od Baltimorove.

            Ima da osakate manekena.
            Attached Files
            Last edited by Nebojsa; 20-01-12, 18:40.

            Comment


            • Ravens-i imaju dobar front seven i protiv njih nema trcanja sto NE nece ni pokusavati mnogo,a CB su im busni da ne moze dalje malo se previse uzdaju u Ed Reed-a ne moze on da pokrije sve njihove greske tako da ce Brady da ih pocasti sa 3,4 TD.
              GO PATS

              Comment


              • I mi konja (konjinu) za bitku imamo

                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Zvanicno je potvrdjeno da ce duel izmedju NE i Sent Luis Remsa da se odigra na Vembliju.

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Zvanicno je potvrdjeno da ce duel izmedju NE i Sent Luis Remsa da se odigra na Vembliju.
                    Procitao. Maricu, nikada nam Patriote nece biti blize, da krenemo da pravimo kombinacije za London
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Kojih 3,4 pass rush ce biti toliko mocan da ce se ciniti da Tom ispred sebe ima grupu izvidjaca pre nego ofanzivnu liniju. Sa druge strane odbrana patsa je dovoljno tuzna da ce Baltimor ispati cak i jak napad. Bottom line na Ziletu ce Tomina guzica biti obrijana

                      Comment


                      • Imaju Ravens-i odlican pass rush nema spora,ali da vidimo kako ce da zaustave tandem Hernandez i Gronkowski.Ako se usresrede na njih dvojicu onda im ostaje Welker tako kako god okrenu bice im tesko da zaustave napad NE.Denver je probao da igra zonu veci deo meca pa vidimo kako se zavrsilo ne znam koju taktiku ce da primeni Baltimor,sve u svemu bice odlican mec.
                        Moje predvidjanje za Super Bowl je SF-NE,sta vi ocekujete?

                        Comment


                        • Light i Solder mogu da zadrzu bilo koji outside blitz tako da nece biti lako toj ludackoj LB liniji, a unutra vec sta Bog da. Ja se najvise bojim Ngate, on ce praviti mnogo problema bull rushom unutra. Ako se on zadrzi bice to ok. Ne treba zaboraviti da ce Patsi igrati vecinu snapova sa oba TE, pa ce oni svakako vezati dva LB ostavljajuci dva da idu na blitz. Ako puste bilo koga od TE, dobice prvi down ili TD.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Jedva sam cekao danasnji dan...opet sam se navukao na NFL i to opasno

                            Arena prenosi obe tekme

                            Ako u prvoj pobedi NEP,onda u drugoj navijam za NYG...a ako pobedi BAL,onda navijam za SF

                            Mada prizeljkujem duel izmedju Tome i Ilije

                            Comment


                            • Ljubi bolje gledaj na ESPNu, ne moze se porediti po strucnosti.

                              Ja jedva cekam, odavno Patsi nisu igrali za SB. Jedino se bojim Tomove povrede levog ramena zbog kojeg je propustio trening u sredu, bice mnogo oprezniji i bezace na prvo rusenje dzepa. A onda kada dobije neki jaci udarac nece moci da lepo zatvori to rame kod pasa zbog bolova, pa cemo big play moci da iskljucimo i iz tog razloga (ne samo sto je Ocho neprilagodjeno tele), a pasce mu i procenat onih paseva na srednju distancu Welkeru, Gronku i Aronu.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Ljubi bolje gledaj na ESPNu, ne moze se porediti po strucnosti.

                                Ja jedva cekam, odavno Patsi nisu igrali za SB. Jedino se bojim Tomove povrede levog ramena zbog kojeg je propustio trening u sredu, bice mnogo oprezniji i bezace na prvo rusenje dzepa. A onda kada dobije neki jaci udarac nece moci da lepo zatvori to rame kod pasa zbog bolova, pa cemo big play moci da iskljucimo i iz tog razloga (ne samo sto je Ocho neprilagodjeno tele), a pasce mu i procenat onih paseva na srednju distancu Welkeru, Gronku i Aronu.

                                Je l' nam ti to insinuiras da igramo dvojku na Baltimore?
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X