Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Ima je i ove godine Palmer tekme od 400+ jari,ali nije to to

    Inace Bengalsi imaju dva pika u prvoj rundi. Tim sa nenormalnim potencijalom. Ako Trent nekim cudom padne do njih,verujem da nece mnogo razmisljati.

    Uz Karolinu su najperspektivniji tim u ligi.
    Detroit je najperspektivniji tim u ligi

    Comment


    • Ciji pick imaju Bengalsi sem svog?
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Ciji pick imaju Bengalsi sem svog?
        Pise da je od Raidersa...Imaju 17. i 21.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Pise da je od Raidersa...Imaju 17. i 21.
          Idiot, pre dva posta se prica o tome Mozda im padne LaMichael James koji je meni bolji od Trenta, mada vec imaju Bensona, tako da im ne gori za RB. Mozda im vise treba odbrambenih, neki od onih linijasa Bame bi im legli kao budali samar.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Meni je Benson rupa,sta znam

            I ja mislim da ce oba pika potrositi na odbranu,kada imas Greena koji je nevidjen potencijal,atletsku zver Simpsona,onako pokretljivog TE-a kao sto je Gresham i oldboy-a Daltona onda i ne moras mnogo da ulazes u napad

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Meni je Benson rupa,sta znam

              I ja mislim da ce oba pika potrositi na odbranu,kada imas Greena koji je nevidjen potencijal,atletsku zver Simpsona,onako pokretljivog TE-a kao sto je Gresham i oldboy-a Daltona onda i ne moras mnogo da ulazes u napad
              Nije Benson top klasa, ali je power runner, u njihovom napadu on obavlja prljav posao, veci deo napredovanja je na Daltona. Najveca korist od nekog bas dobrog RB je sto se vise moze igrati play action, a Dalton je doktor mid-range pasa, Gresham i Simpson bi postali jos opasniji.
              A kazem ovi Alabamini linijasi i Hightower su dobre prilike, tu je i CB Clairbrone iz LSU. Bice tu dobrih prilika u odbrani.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Luck je po svim informacijama siguran kao prvi pik. Jebem li ga...

                Comment


                • Originally posted by Monta Ellis #8
                  Mene zanima gde ce otici RGIII,svi su izgledi da ce da zavrsi kod Browns-a,mada bi ja njega uzeo da sam na mestu Colts-a po meni ima ruku bolju o Luck-a i jos moze da trci ko nenormalan
                  Brownsi imaju Colta McCoya, nece ga pustiti niz vodu posle dve godine. Favoriti su izgleda Dolphinsi, oni su spremni da se odreknu mnogo toga da bi dosli vise u Draftu da uzmu RGIII. Nije iskljuceno i da ode sa drugog, treceg mesta, zavisi koji tim bude spreman za trade. Recimo Ramsima trebaju iskusni igraci, mozda prihvate nekog iz odbrane Delfina za drugo mesto i Griffina. A mozda SL uzmu Kallila sa drugog mesta. Bice tu loma.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Jos nesto, sta mislite o Peytonu u Jetsima. Kruze price ovih dana...
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Jos nesto, sta mislite o Peytonu u Jetsima. Kruze price ovih dana...
                      I wanna see more Sanchez!
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Jos nesto, sta mislite o Peytonu u Jetsima. Kruze price ovih dana...
                        To mi je gadno na toliko razlicitih nivoa da ne mogu da ti opisem

                        Taj klub ne mogu ocima da vidim i bilo bi mi krivo da jedna ikona ode tamo...Bolje da on uci Luck-a u prvoj sezoni zanatu i da onda ode na Maldive da bleji sa Stanojem

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Brownsi imaju Colta McCoya, nece ga pustiti niz vodu posle dve godine. Favoriti su izgleda Dolphinsi, oni su spremni da se odreknu mnogo toga da bi dosli vise u Draftu da uzmu RGIII. Nije iskljuceno i da ode sa drugog, treceg mesta, zavisi koji tim bude spreman za trade. Recimo Ramsima trebaju iskusni igraci, mozda prihvate nekog iz odbrane Delfina za drugo mesto i Griffina. A mozda SL uzmu Kallila sa drugog mesta. Bice tu loma.
                          Ma kakav McCoy covek nemoze da baci pas duzi od 10 yds nije on resenje za franchise QB,slusao sam izjavu trenera Browns-a on deluje porilicno zainteresovan sa RGIII,moguce je i Miami da se ukljuci u trku za njega ali prvo da nadju trenera mozda bude Fisher a on je imao lose iskustvo sa VY u Titans-ima a RGIII malo podseca na njega,videcemo...

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            To mi je gadno na toliko razlicitih nivoa da ne mogu da ti opisem

                            Taj klub ne mogu ocima da vidim i bilo bi mi krivo da jedna ikona ode tamo...Bolje da on uci Luck-a u prvoj sezoni zanatu i da onda ode na Maldive da bleji sa Stanojem
                            Najbolji igrac svih vremena? Pa recimo da ce sa njim zdravim Jets-i u ovakvom AFC-u sa sve Santonia igrati SB do godine.

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Jos nesto, sta mislite o Peytonu u Jetsima. Kruze price ovih dana...
                              To moguce ali ako je Manning zdrav nece njega dati Colts-i tako lako,i ako ga budu trejdovali trebali bi u NFC a ne da Jets-ima naprave uslugu pa ovi odmah da osvoje Super Bowl

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Najbolji igrac svih vremena? Pa recimo da ce sa njim zdravim Jets-i u ovakvom AFC-u sa sve Santonia igrati SB do godine.
                                Pa samo kazem da bi mi bilo krivo da ode u meni odvratan tim...Neka ide u u jebeni Jeksonvil,samo da ne ode u Jetse

                                Comment

                                Working...
                                X