Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj covek je bio anonimus pre par nedelja,a sada pretrca pola terena i odvede ove dalje

    Comment


    • Tim Tebow Idealan scenario za mene
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Treba obesiti OL Pitzburga. Ma ono je ruzno. Al dobro idemo na Balt vs NO finale

        Comment


        • Hahahahaha, a ja sam ladno prespavao mec i sanjao da Denver vodi.
          Dreams are coming true!

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Dreams are coming true!
            With Tebow they do



            315 jardi iz 10 kompletiranih pasova (31.5 po pasu) najboljoj odbrani u ligi.
            2 TD, 0 INT, BR 286 jardi, 1 TD, 1 INT.
            Thomas 4 hvatanja za 204 jarda, najduzi TD u istoriji PO.

            A sta bi tek bilo da TT zna da baca loptu ko zna.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              With Tebow they do



              315 jardi iz 10 kompletiranih pasova (31.5 po pasu) najboljoj odbrani u ligi.
              2 TD, 0 INT, BR 286 jardi, 1 TD, 1 INT.
              Thomas 4 hvatanja za 204 jarda, najduzi TD u istoriji PO.

              A sta bi tek bilo da TT zna da baca loptu ko zna.

              Get a room...


              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Ma ja vas malo nerviram, nisam ni ja njegov grupi fan. Ali sam tako srecan da Patsi ne idu na Steelerse da ne mogu da se suzdrzim
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Dzabe ti to kad ce Terel u finalu AFC-a da odgrize glavu Tom-u

                  Comment


                  • Ali taman je tu Flacco da upropasti sve u drugom smeru
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Hue Jackson dobi otkaz u Oakland-u a bio ih je malo doveo u red ali izgleda da je hteo vise da se pita oko svih stvari u ekipi a to kod ovog novog GM nece da moze
                      A dobro je zezno Raiders-e doveo Palmera za pika prve runde sto je po meni malo mnogo za takvog QB,mada nisu bili losi ove sezone dok se Campbell i McFadden nisu povredili,sad kazu da ce opet da menjaju odbranu sa 4-3 na 3-4 sta ce da bude sa Raiders-ima ni oni sami ne znaju

                      Comment


                      • Hue je dobio otkaz zato sto novi GM zeli trenera iz organizacije Packersa. U principu se pominju svi sem McCartya. Raidersi imaju talenta i mislili su sa ovim nesrecnikom da dodju do PO jer je stvarno AFC West kriminalan. Nisu uspeli i najuren je GM. Meni je zao sto imaju jako talentovanog QB Pryora na klupi (da, znam, volim trkace QB, sta mogu). On bi mogao da bude dobar i do ovog skora su potpisujem mogli i sa njim, nije im Carson sma dobio nijedan mec bar da se ja secam.
                        Mada opet, za ovo sto si rekao za pika prve runde, nece ovo biti tako dubok draft. Ne verujem da ce se mnogo kajati.
                        Last edited by Nebojsa; 12-01-12, 13:04.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Predpostavljam da i sam znas koliko su tanki na sledecem draftu sa pikovima,a da su pobedili u PO neku utakimcu morali bi Bengals-ima da daju jos nekog pika nisam siguran iz koje runde sto je suludo,vec su dali pika 3 runde za Pryor-a sto je po meni bio dobar potez jer on ima odlicne predispozicije da bude dobar QB.Ja mislim da nisu trebali da dovode Palmer-a,Campbell nije los QB a narucito u njihovom run-first sistemu i sa vertical passing game gde se ne trazi mnogo od QB a za sta Campbell ima jaku ruku,a i sam Pryor moze vise da nauci od Campbell-a nego od Palmer-a.
                          Jeste da ovaj draft ko sto kazes nije toliko dubok ali oni imaju toliko pozicija u ekipi gde bi mogli da ga iskoriste.

                          Comment


                          • Lepo je to sto su u modi runQB-ovi ali da Karson nije imao povredu koju je imao on bi danas bio premierQB, Sinsijev napad sa njim i osamdesetpeticom je bio jedan od najatraktivnijih bar za mene. Ako mu se dovede na neki nacin pristojan WR uz filozofiju run first Rejdersi mogu biti jedan od najraznovrsnijih napada NFL-a uz Nju Orleans.

                            Comment


                            • Stvarno je Palmer bio pre povrede u Cincy dobar ali mi se cini ta je izgubio snagu u rucu u odnosu na te godine sa Bengals-ima.

                              Comment


                              • Ima je i ove godine Palmer tekme od 400+ jari,ali nije to to

                                Inace Bengalsi imaju dva pika u prvoj rundi. Tim sa nenormalnim potencijalom. Ako Trent nekim cudom padne do njih,verujem da nece mnogo razmisljati.

                                Uz Karolinu su najperspektivniji tim u ligi.

                                Comment

                                Working...
                                X