Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by trigger View Post
    Pisalo se da iglsi nagovaraju moss-a da se vrati iz penzije.I ovako su napravili strasan tim i jos im nije dosta.
    E pa on bi ih ubio totalno. I ovako su tu Young, Asamugah (nadam se da sam dobro napisao ) i Vick, sve primerni momci. Randy jedino u Patriotsima nije vodio ustanak protiv trenera (i to zato sto je Bill gori probisvet od njega, ne bi imalo svrhe), mislim ako zele samounistenje, neka ga dovedu ja nemam nista protiv.
    Last edited by Nebojsa; 13-08-11, 12:51.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #77
      Originally posted by NebojsaNS View Post
      Dobrodosao, Edine, neko malo strucniji je uvek dobrodosao. Bice i ovde vise kad pocne sezona, nadam se da ce se ljudi prikljuciti. Jednostavno nije sport zbog kojeg ljudi dolaze na ovaj forum.
      Pretpostavljam i ja da ce biti dobre diskusije, veliki rivali, Payton protiv Toma. Mada su mi Koltsi medju drazim timovima, pogotovo za gledanje, volim napadacke ekipe. Ponovo ce Pejton biti nespreman na pocetku sezone, prosli put kada se to desilo poceli ste 7 - 5, ako se dobro secam, bez njega je jako tesko.
      Mac, izgleda da su Giantsi sve bacili na mladjeg Manninga, samo ne znam kome ce on da baca. Kakva je situacija sa Osijem, da li jos zeli da ide. I NE se pominjao kao zainteresovan.
      Curtis Painter starter za week 1, bitno je da se Peyton vrati do week 3 i meca sa Steelersima!

      @T-MAC, kad vidis kako je Indianapolis trgovao mozes biti sretan stanjem Giantsa, realno gledajuci, Phili ne mogu nista, Eaglesi su prvi favoriti za SB, no wc je neminovnost. Prosle sezone, samo je jedan razlog sto nisu dobili wc - DeShawn Jackson i punt return.

      @necro - prije ce biti Los Angeles Rams ;)

      Comment


      • #78
        Originally posted by EdinTM87 View Post

        @T-MAC, kad vidis kako je Indianapolis trgovao mozes biti sretan stanjem Giantsa, realno gledajuci, Phili ne mogu nista, Eaglesi su prvi favoriti za SB, no wc je neminovnost. Prosle sezone, samo je jedan razlog sto nisu dobili wc - DeShawn Jackson i punt return.


        Secam se, veruj mi...
        Mislim da ni 5 dana nakon onoga nisam bio svestan sta smo uradili.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • #79
          Mozda se ja prikljucim u pracenju NFL-a...nekada mi je to bio omiljeni sport i bas sam pratio i onda se nesto desilo,ne znam ni sam sta i odustao skroz od njega

          Samo mi je mozda glupo sad da se vracam kad znam mozda 50% igraca

          Comment


          • #80
            Ja ne znam ni 20% igraca.
            Dok je u nba lock out mnogo ce nas poceti da prati nfl.

            Comment


            • #81
              Uvek ste svi dobrodosli, pomoci cemo vam da se uhodate. Stvarno bi onda trebao da postoji pdf Ja cu sutra okaciti tekst o Patsima i videcu da uradim o Eaglsima i mozda malo o novim igracima sa draftu, da malo preglabam o mom novom omiljenom NFL igracu Camu Newtonu.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #82
                Sta vam je ljudi? Pa ja koji pratim vec dugo znam 20/25% igraca, jer u jednom timu igra prosjecno 89 igraca (Coltsi)

                A ako mislite ne startere i tu ne znam neke igrace, al' vecinu znam

                Comment


                • #83
                  ja znam po nekog igraca. gledao sam ih na reklamama.
                  Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                  madden balkanska liga

                  Comment


                  • #84
                    Znam ih sve,pre svega zahvaljujuci dugogodisnjoj zavisnosti od igrice
                    Go Falcons!!!!!!!!!!!

                    p.s. Dule ,ne sprdaj se

                    Comment


                    • #85
                      Jeste li spremni za pocetak nove sezone?
                      Za jedan dan(za nekog jedna noc) sezonu ce otvoriti dva prethodna sampiona Grin Bej Pekersi i Nju Orleans Sejntsi u pola tri po nasem vremenu.
                      Last edited by Ricma; 07-09-11, 23:52. Reason: Losa racunica...mislio sam da je danas sreda

                      Comment


                      • #86

                        NFL season opener





                        New Orleans Saints @ GreenBay Packers

                        Cetvrtak 8. septembar 2011
                        2:30 CET
                        Lambeau field



                        Lokacija: Green Bay, Wisconsin
                        Izgradjen: 1957, obnovljen 2003.
                        Kapacitet: 73. 128




                        Samo jedna rec - konacno Posle svih peripetija da li ce sezone biti ili nece, igraca u odelima, sabijenog vremena za free agency i tradeove, skracenih kampova, zanimljive predsezone, ludilo pocinje. I to kako - okrsajem titana, dva poslednja osvajaca trofeja Vincea Lombardija. Ne moze mnogo bolje od ovoga, i to jos pocinje na mesta gde je slavni Vince udario temelje modernom americkom fudbalu. Spremite kokice i kafu, jer ako zaspite na momenat u ovakvim duelima, mozete propustiti istoriju.
                        Posle ovog poetskog uvoda kojim sam vam se svima verovatno ogadio (sta cu, mnogo sam srecan sto sezona krece ), da predjemo na malo materijalnije stvari. Gledacemo duel dva sjajna napada sa fenomenalnim QBovima (Brees vs Rodgers), dva uspesna trenera srednje generacije (Payton vs McCarthy) i dve cvrstee odbrane. Bice sigurno veoma neizvesno i tesko je predvideti pobednika, mada Pack jeste blagi favorit.



                        Packers - da li je dinastija na pomolu?



                        Mike McCarthy je pre pocetka prosle sezone odveo kompletan tim u trofejnu salu cheeseheada i doveo ih do zida sa slikama sampionskih generacija iz Green Baya. Na kraju je stojao prazan ram na kojem je pisalo ``2011``. Ram je popunjen u februaru novom slikom sa prethodnog SBa. Sada pored stoji ram za 2012. Nije nemoguce da ce i on biti vrlo brzo popunjen. Evo i zasto.
                        Nijedan vrhunski NFL tim nije imao toliko problema sa povredama kao Green Bay prosle sezone. Opet oni su uspeli kroz sve da prodju i da tako oslabljeni vrate trofej kuci. Najbitnija je bila odbrana i spona McCarthy - Rodgers. Za sada nemaju problema sa povredama i sigurno ih treba svrstavati medju najvece favorite za titulu pre nego sto je sezona i pocela. Kompletan tim, mnogi misle da je tu Rodgers glavni, medjutim, odbrana im je mozda i najbolja u NFLu, dobri su i protiv trcanja i protiv pasa, prave malo gresaka. Nema nekih spektakuranih akcija, interceptiona za touchdown i slicno. Jednostavno obavljaju posao. Primili su najmanje poena u postsezoni i dokazali staru poslovicu: Offense wins games, defence wins titles. Glavni razlozi za to se zovu Clay Matthews (OLB, mozda i najbolji defanzivni igrac u NFLu, bela verzija Raya Lewisa), Charles Woodson (CB, najbolji defanzivac godine 2009) i koordinator Dom Capers. U napadu se zna, daj Aaronu loptu i pusti ga da vodi. Sjajan u pocketu, jos bolji pregled igre, malo gresaka, najblize Favreu sto su mogli naci. Ako im jos krene trcanje kao u PO 2010, malo timova ce uopste moci da im parira, kamoli da ih pobedi.



                        Saints - gde je greska



                        Posle 2009. malo ko je video Saintse kako ispadaju od Seattlea u WC rundi. Ali eto, i to se desilo. Onaj cuveni prodor Lyncha, koji je najbolji potez koji sam u zivotu video na fudbalskom terenu bio je previse, nisu se od toga oporavili. Medjutim, to je bila samo kulminacija. Saintsi 2010. nisu odigrali sampionski. Mnogo gresaka, tim koji je prethodne godine imao najbolji secondary u NFLu je zavrsio na dnu NFCa po broju presecenih lopti, to nije uobicajeno... Najbitnije akcije prethodne godine jesu bile presecenu lopte Favreu i Manningu koje su vracene za touchdown. Napad je i funkcionisao, mada losije nego prethodne godine, ipak je 2009. nivo bio gotovo neverovatan.
                        Vreme je da se nesto menja i to je i uradjeno, otisao je Reggie Bush u Miami za pickove na draftu i relativno nepoznatog Jeremy Amayu. Draftovan je Mark Ingram, jedan od najboljih RBova sa koledza, koji bi mogao da postane jedan od najboljih RBova svoje generacije. Videcemo kako ce napad funkcionisati bez Reggieja. Tu je jos uvek Thomas koji ce dobiti vise slobode u igri. Doveden je Olin Kreutz kojeg su se Bearsi neverovatno lako odrekli, iako je medju najboljim centrima i u ovim poznim godinama, ojacace pomalo nestabilnu ofanzivnu liniju Saintsa. Sada ce biti jos veci teret na Breesu da vadi keceve iz rukava. Ima dobru ekipu risivera, ako uspe da ovu ekipu dovede do jos nekog Superbowla moze se reci da je Hall of Fame materijal. Sto se tice odbrane ona ce se i dalje svoditi na pass rush. Saintsi su tim sa procentualno najvise ovakvih akcija u celom NFLu prethodnih 3 godine. To bi trebalo da protivnike natera u greske. Ako im uspe bice na dobrom putu do uspeha. Ako se protivnicki QBovi snadju pod pritiskom, verovatno im se smesi jos jedna sezona kao prosla,WC ili eventualno polufinale konferencije. Sean Payton ce imati posla ove godine.



                        Predvidjanje



                        Utakmicu ce odluciti sledeci faktori:
                        - Kada napada GB: uspesnost pass rusha Saintsa, snalazenje Aarona Rodgersa u pocketu, trcanje GBa
                        - Kada napada NO: igra lajnbekera GBa (pogotovo Mathewsa), brojke Thomasa i Ingrama, Brees ne sme da pravi greske

                        Moje predvidjanje je pobeda Packa ispod jednog TD, ispod 45 poena.
                        Last edited by Nebojsa; 08-09-11, 12:53.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #87
                          Evo analize za ovu sezonu.
                          Imate u tekstu i link za najosnovnija pravlia za one koji jos ne razumeju igru.
                          http://sport.blic.rs/Ostali-Sportovi...d-uzbudljiviji

                          Comment


                          • #88
                            Ima nekih gresaka, recimo za Ingrama prvo pise da je u Miamiju, pa da ce igrati u Saintsima Sproles takodje sigurno nece biti ispred Thomasa, bice u formaciji sa dvojicom iza QBa verovatno. Vracace puntove i kick offove. Ali je zanimliv tekst.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #89
                              Ljudi se ipak za ovaj deo sporta trude, pa mogu neke greske da im se progledaju kroz prste.
                              Vidi se da pokusavaju da nas sto vise priblize americkom fudbalu.;)
                              Treba ceniti ovakav trud.

                              Comment


                              • #90
                                Ma logicno, ne kazem nista lose, ljudski je gresiti. I b92 se lepo bavi NFLom kad pocne, imaju klipove sa pregledima svih meceva i kratke analize.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X