Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BogdanB View Post
    Nedelja
    Atlanta - GB 21:05h
    Patriote - Stilersi 00:40h

    Stavio sam nase vreme. Obe tekme da se isprate,dabome

    Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
    E ovo je super termin. Defintivno će se obe ispratiti. Prošli put jedva izdržah do poluvremena druge tekme. Tačno me do tad držao onaj adrenalin posle Dalasa i GB-a...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Znaci ni kod tebe nema spavanja kao i kod mene,jednostavno mora da se isprati,dobri termini i plus finala konferencija sa odlicnim timovima

      Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Ovo mi je sasvim podnošljivo. Više od sat ipo ranije od onog noćnog termina. Zaspim negde oko pola 4, ustanem u 7. Dovoljno da se pregura na poslu...

        Brzo prolazi ovaj PO. Još 3 utakmice do kraja!?
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Najjaci su termini u 19h i 22

          Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Green Bay-u 5 igraca GTD. Nadam se da na kraju jedino najteze povredjeni Nelson nece igrati..

            Comment


            • Igrace Nelson veceras

              Comment


              • Šta li je sa Adamsom? I on je vrlo bitan...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Packers WR Geronimo Allison (hamstring, questionable) is expected to play in Sunday's NFC Championship Game against the Falcons,Davante Adams (ankle, questionable) is expected to play in Sunday's NFC Championship Game against the Falcons.
                  Last edited by najob; 22-01-17, 15:35.

                  Comment


                  • Adamsu je igrac Dalasa pao na nogu i okrenula se na suprotnu stranu ali posle toga je mogao da igra,ali videcemo veceras

                    Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Sećam se toga, ali se ne sećam da je igrao posle toga. Ako je stvarno ipak uspeo posle toga da igra, nema brige. Ja sam mislio da je odmah poslat u svlačionicu.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Не могу дочекати финала конференција, на првој утакмици очекујем доста поена и победу Атланте, на другој мало мање поена него на првој и победу Стилерса.

                        Comment


                        • Pittsburgh Steelers woken up at 3 a.m. by false fire alarm in Boston hotel

                          Comment


                          • Izgleda da ce Nelson igrati. Dres mu je u svlacionici

                            Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Kazu da ce nositi nesto kao pancir, Romo je imao slicnu situaciju pre neku godinu kada je igrao pored povrede rebara..Iskreno ja se toga ne secam

                              Comment


                              • Ma igrace svi, a sad da li su spremni je vec druga prica. Cesto se u ovakvim situacijama desava da su ti igraci samo distrakcija za protivnike, jos jedna stvar o kojoj treba da brinu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X