Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav brainfart od tekme
    sigpic

    Comment


    • Uhhh, jedva cekam tekmu veceras

      Pokusacu da odgledam i Kanzas i Stilerse veceras. Ustaje se rano ujutru, ali realno ostalo je jos samo par tekmi... isplatice se sutra biti nikakav na poslu.

      Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Očekujem najbolje veče u sezoni, teško da se mogu sklopiti dva bolja match-upa od ovih.

        Comment


        • Svaka tekma do sad je otisla u blowout, mislim da smo veceras zasluzili dve epopeje
          sigpic

          Comment


          • Ova prva nek bude dobra za drugu ne garantujem da cu ostati budan ,moze 1/4 da bude vrh ,taman meni
            Veceras ako Pakersi zaustave Eliota,mogu se nadati,al treba ga zaustaviti,svakako veci pritisak na Kaubojima...
            sigpic

            Comment


            • Ja razmisljam taktike za ostati budan. Najbolja mozda odgledati Dalas i GB i ospavati sat vremena i naviti sat u pola 3

              Samo Rodzers da ostane raspolozen. Sto se tice Dalasa... treb videti kako ce rukiji reagovati na PO. Ipak, nema tu mnogo iskustva za ivakve meceve.

              Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
              Last edited by z0La; 15-01-17, 19:39.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Ja razmisljam taktike za ostati budan. Najbolja mozda odgledati Dalas i GB i ospavati sat vremena i naviti sat u pola 3
                Probao već u par navrata, jako je mala šansa da ćeš uspjeti ustati nako jednog sata. Kad odspavaš dva pa i nekako može, ali sat je baš tanko. Moja preporuka je karton Red Bulla ili sličnog dopinga

                Ako ništa, ako i legneš nećeš moći od aritmije da zaspiš

                Comment


                • Најсигурније и најбоље да не спаваш између утакмица, а што каже Бастиа 1 сат је премало.

                  Comment


                  • Haha, nakupovao sam dosta skatkisa, valjda ce me secer ostaviti u zivotu...

                    Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Zola stavi 5 iljada na Kanzas, neces oka sklopiti celu noc garantujem
                      sigpic

                      Comment


                      • Adrenalin jeste uvek bio najbolji lik protiv spavanja, samo sto bi mozda pre na Stilerse stavio..

                        Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by Rondo9 View Post
                          Zola stavi 5 iljada na Kanzas, neces oka sklopiti celu noc garantujem
                          Najbolje ostati budan. Kakva energetska pica,jeste da ih obozavam ali mene to budnim ne drzi

                          Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Kad Green Bay i Dallas odigraju utakmicu za sva vremena malo tko će moć zaspat

                            Comment


                            • Magija,idemo!

                              Comment


                              • Mirise na bombu od utakmice

                                Savrsen prvi drajv Pejkersa. Rodzers raspolozen... jeste vala lisica :o

                                Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X