Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Ljubo, veceras opet navijamo za Cama

    Edit: Ako Lionsi danas puknu od Saintsa (a hoce), Suha treba osuriti. Svaka cast za talenat, ali brate ne mozes biti tako nestabilan. Kakav je idiot ubice nekoga.
    Cini mi se da je Harrison i Pit-a rekao da kada te jednom kazne sa zabranom utakmica,moras da se promenis. Videcemo kako ce ovaj psihopata da se ponasa kada se vrati na teren.

    A Cam je da pokida

    Comment


    • Pa dobro, ako ce neko znati, znace taj ludak. On je bio gori od Suha, mozda ima nade

      Danas je i ,,derbi`` NEP@IND. Ako se izvuku sa manje od 35 treba da su presrecni. Brady, Gronk i Wes ce izgaziti taj secondary.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Pa zato te reci i imaju znacaj. Harrison je isto psiho

        Murray ce 150+ da istrci danas

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Pa dobro, ako ce neko znati, znace taj ludak. On je bio gori od Suha, mozda ima nade

          Danas je i ,,derbi`` NEP@IND. Ako se izvuku sa manje od 35 treba da su presrecni. Brady, Gronk i Wes ce izgaziti taj secondary.
          Da je majstor zdrav ne smem ni da pomislim sta bi se desilo ovoj odvratnoj odbrani Patriotsa.

          Comment


          • @MVP

            U toj utakmici bi bilo garant preko 80 poena, mozda i celih 100. Bez zezanja. I jedni i drugi su strasni u napadu kroz vazduh, i jedni i drugi su odvratni u odbrani.

            @Ljuba

            Murray ce vrlo brzo biti top RB celog NFLa. Kako su ga dobro uzeli Cowboysi, bio je 71 pick
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ubi me ako kapiram kako je tako nisko pao na draftu....

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Ubi me ako kapiram kako je tako nisko pao na draftu....
                Imao je nekih povreda tokom koledz karijere, mnogi su ga smatrali rizicnom investicijom. Po meni je jedini RB u njegovom rangu na ovom draftu Mark Ingram.

                Umeju GMovi lose da procene, Tom Brady je bio 199. Joe Montana 82, ima ih jos mnogo, ovi su mi prvi pali napamet.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Kec za singl. Ako ce negde da puknu u Njujorku ce.
                  Takodje, u singlu, zavaliti se u fotelju i uzivanje! Izgubismo 3 utakmice zaredom, majku mu red bi bio da se i to prekine.




                  Ne znam zasto, ali imam osecaj da ce Zona dobiti Cowgirls-e.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Takodje, u singlu, zavaliti se u fotelju i uzivanje! Izgubismo 3 utakmice zaredom, majku mu red bi bio da se i to prekine.




                    Ne znam zasto, ali imam osecaj da ce Zona dobiti Cowgirls-e.
                    Prvo moguce, drugo potpuno nemoguce. Postoji samo jedan QB usr****i od Homoa, a zove se Kevin Kolb. Tu ni Larry ne pomaze.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Kolb valjda ne igra

                      a inace znam za Tomu i poziciju na draftu

                      Comment


                      • Svejedno, onda ce igrati Skelton. I on je genijalan...
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Svejedno, onda ce igrati Skelton. I on je genijalan...
                          Ma Arizona nema sta da trazi...Pasuljko nece pretrcati kao protiv pateticnih Ramsa,a Fica ce ovaj pogoditi 3 puta uvr' glave...

                          Kakvi idioti sto uzese Kolba...sad i da hoce da se cupaju na draftu,ne mogu.

                          Comment


                          • Mogu bice dobrih QBeva na draftu. Coltsi ce uzeti Lucka, ali tu su Keenam, Robert Griffin III, Collin Klein, Jordan Jefferson... Svi bi mogli da budu dobri.

                            Edit: Zaboravio sam Denarda Robinsona, mada prepostavljam da on nece nista uraditi u profesionalcima, suvise je mali i mekan.
                            Last edited by Nebojsa; 04-12-11, 18:05.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • A Barkley,Landry Jones?

                              Comment


                              • Barkley mi se ne svidja, a Jones je igrao u veoma jakom sistemu sa odlicnim WR kao i Weeden, tesko da ce doci u takvu ekipu NFLu. Da me ne razumes pogresno, WR su u NFL bolji ali su i CB i SS, pa je prednost manja. Zato je tesko reci da li ce Jones i Weeden nesto uraditi. Lako je kada na koledz nivou imas Broylesa, odnosno Blackmona.

                                No na aktuelne stvari, Bengalsi propustili dobru sansu. Panthersi, Redskinsi postigli po TD, Minnesota napravila safety.

                                Carolina dala jos jedan, sprema se los dan u Tampa Bay izgleda.
                                Last edited by Nebojsa; 04-12-11, 18:27.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X