Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kanzas siti vs Tenesi, komentatori Vlada i jos jedan, morao sam da skroz utisam ton, MUTE, komentatori SK su atak na bubne opne i tako to !! ko razume, shvatice.
    Last edited by zorant; 21-12-16, 00:30.

    Comment


    • Ovo postaje običaj da Philadelphia gnjavi Giantse jednom u sezoni.

      Comment


      • Rojters magija

        Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Smesan kraj utakmice u GB, domacini su otisli u Detroit pri rezultatu 38:13

          Comment


          • Odlicna utakmica GB-a. Rodzers 4 pasa za TD i on postigao jedan

            Comment


            • Već bolja utakmica od one prije dva mjeseca, nema šta Arizona da izgubi pa ide da pokvari Božić ovim kamenjarima

              Jaooo ode noga, trnci mi kroz koljena prolaze, odvratno
              Last edited by Bastia33; 24-12-16, 22:40.

              Comment


              • Spoiler

                It's chilly Christmas day at The Steel city. Time to bang up some Ravens.
                sigpic

                Comment


                • Fenomenalna utakmica. Uzbudjenja do zadnje sekunde

                  Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Meč svih mečeva.
                    sigpic

                    Comment


                    • Koliko mi krivo za Oukland,ne mogu da verujem sta ih je snaslo.

                      Ju ju ju
                      http://sportklub.rs/Video/Ostali-spo...kilograma.html

                      Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Cekao sam da neko napise novu poruku ali nema nikog

                        Da li se slazete sa mnom da je jedno pravilo preglupo. Sinoc na utakmici,Bel je samo ispruzio ruke da lopta predje liniju end zone i to je prihvaceno kao tac daun. Kada recimo neko uhvati loptu u end zoni,jednom nogom bude u njoj a drugu kada spusta ne spusti je u end zonu nego u aut i to sudije karakterisu kao aut. Po meni,vise je TD to nego da samo na trenutak ispruzi ruku da lopta predje,a on ostane na 1-2 jarda od linije i pritom ruka mu se vrati.
                        Nije to nista novo ali nikako da napisem.

                        Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Nisam ni razmisljao o tome, ali sad kad si postavio ovu tezu moram reći da se slažem...

                          Mozda je ta neka razlika u tome što je ovo TD postignut trčanje, a ovaj pas za TD. Ne znam, nemam neku ideju što je to tako.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Sve to stoji samo nije Bell ispružio ruku

                            Comment


                            • Valjda se takve situacije racunaju kao TD zato sto je pre toga imao punu kontrolu nad loptom, pre tog prelaska linije, al valjalo bi da neko strucniji pojasni i mene zanima sad

                              Comment


                              • Stvar je u onoj famoznoj "kontroli lopte". Ako bi se prihvatilo pravilo kao kod td-a ostvarenih trčanjem, za hvatače bi bilo dovoljno da na trenutak ostvare kontakt sa loptom u vazduhu (dok su u odrazu), otpuste je i izlete van terena bez dodira stopala sa terenom.
                                Dovoljno je uporediti sa situacijom hvatanja lopte bilo gde u terenu - ako po uspostavljanju kontrole ne "čekiraš" teren sa oba stopala i izađeš u aut, nema hvatanja. To je samo preslikano za end zonu. S druge strane, prilikom trkačkog td-a, igrač je već bio u terenu u trenutku pre prenosa lopte (kao i u trenutku prenosa u end zonu).

                                S praktične strane, ukoliko bi se prihvatio "air ball" za hvatački td, za odbrane bi bilo gotovo nemoguće da brane end zonu kroz vazduh.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X