Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ključ za Green Bay da se nađu u playoffu jeste da napad što duže bude na terenu kako obrana ne bi mogla puno puta zeznuti stvari.
    P.S. Očekuju se temperature oko nule u Green Bayu i lagani snijeg. To će malko otežati stvari za goste iz Texasa

    Comment


    • Bice tesno

      28:0 ili 28:3

      Comment


      • S obzirom da su svi lajnbekeri Pekersa pod znakom pitanja, možda vidimo drugačiju odbranu - kvalitetniju.
        sigpic

        Comment


        • Ko ne zna, na YT ima zvaničan kanal NFLa. Izbacuju cele stare utakmice ..

          https://www.youtube.com/user/NFL

          Comment


          • Uhhh, Falkonsi vs Čifsi, očekujem dobru tekmu. Odlični komentatori...Žule klasika i ovaj dečko što je skoro počeo da komentariše.

            U pola 11 na SK3 Stilersi i Gajantsi. Prava tekma za pred spavanje..
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Fila se raspada

              Comment


              • Raspada se danas nekoliko timova
                Kanzas odlican danas,kao i Benglsi i Ravensi
                sigpic

                Comment


                • Svaka cast Atlanti kako je izgubila.

                  GB pobedio,ali meni veci utisak ostavlja da je bilo 77000 ljudi po snegu.

                  Comment


                  • Ispada dobro po GB kada ih ne prenose

                    Comment


                    • Poprilicno losi Gajantsi za sad. Imali su dobar drajv u ovoj drugoj cetvrtini, i taman pomislih da ce smanjiti prednost, ali Mening baci ocajan pas koji je presekao Timons.

                      Morace dobro da zapnu u drugom pol. ako hoce nesto iz ove tekme.

                      Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Kakav raspad Pantersa. Kakav je ovo sunovrat ekipe koja je bila vicešampion. Nikakvo samopouzdanje, totalna bezidejnost. Mislim da je sa ovom tekmom i definitivno sezona gotova za njih.

                        Loše vesti za Sijetl. Sezona gotova za Earla Thomasa. Prilikom sudara sa saigračem došlo do preloma noge...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Seahawksi su najčudnija ekipa ove sezone. Neriješen susret protiv Arizone, dadnu samo 3 poena Ramsima i 5 Tampa bayu. I onda sinoć razvale Carolinu.

                          Comment


                          • Slazem se, to je I meni palo na pamet. Izgleda, mogu svakog da pobede lagano a I od svakog da izgube.

                            Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Odgledah malopre prvo poluvreme Jetsa i Koltsa i izgubih pola sata života. Dzetsi razbijena banda, izašli čisto bezv na teren. Prva 2 napada three and out, i za 5 minuta primaju 2 lagana TD-a. Ne znam kako sam izdržao da odgledam celo poluvreme.

                              Žao mi Forte-a, jedina svetla tačka tamo.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Njuton nije počeo protiv Sihoksa zbog toga što mu je Rivera dva dana pred meč rekao da ako se još jednom pojavi na konferenciji pred meč bez kravate, leteće na klupu.

                                Kameron se pojavio bez kravate.

                                Nije započeo meč.




                                Pantersi u full meltdown režimu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X