Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zeka usao u Katler mode, daleko je ispod svog standarda.Nevezano za ovaj mec, tako je od pocetka sezone.

    Comment


    • http://www.nfl.com/videos/nfl-game-h...ne-for-no-gain

      Kada naletiš na radove na putu
      sigpic

      Comment


      • Ali ovaj Eliot što je životinja, ne mogu mu ništa. GB je mislim bio 4 ili 5 puta na 20 jardi ili bliže od protivničkog gola, i da nijedan TD nisu mogli da izvuku jbte...
        Last edited by z0La; 17-10-16, 00:03.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Rano je pricati o nekim velikim stvarima, ali zaista impresivno izgleda napad Kauboja.

          Preskot je odusevio, od Eliota se nesto slicno ocekivalo, i vise nego dobri WR i odlican TE i mozda najbolja OL lige..

          Mnogo ce zavisiti od odbrane..
          Last edited by Победа; 17-10-16, 00:12.

          Comment


          • Bas veliku razliku u odnosu na proslu godinu prave Preskot i Eliot, bez njih dvojice imali bi slicnu sezonu poput prosle posto su opet brzo ostali bez Roma i Deza.

            Comment


            • Preskot i Eliot kapa dole. Evo ga treći tim koji ću pratiti. Svaka čast ovoj dvojici, ali i odbrani Dalasa.

              Što se tiče GB, ja bih promenio i HC i ostale kordinatore. Lejsi koliko god da je nešto odigrao, ne mogu očima da ga gledam.

              Comment


              • Atlanta pokradena u Sijetlu.

                Cist DPI ko suza.

                Comment


                • Klasično domaćinsko suđenje kada se igra u Sijetlu.
                  sigpic

                  Comment




                  • Nema predaje dok se utakmica ne zavrsi Tek smo naceli bocu

                    A jada od Steelers-a dje mi izbijaju pare iz dzepa.

                    Cowboys-i su lagano mogli biti na 6-0 sad, no ajde. Visjecemo sta ce J.J. uraditi po pitanju QB sad kad je Romo ozdravio... Najbolje po tim bi bilo da se Romo vrati na teren i da se povrijedi u prvom drive-u da se ne dijeli svlacionica bez potrebe.

                    Sent from my Samsung GALAXY S5.

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post

                      Cowboys-i su lagano mogli biti na 6-0 sad, no ajde. Visjecemo sta ce J.J. uraditi po pitanju QB sad kad je Romo ozdravio... Najbolje po tim bi bilo da se Romo vrati na teren i da se povrijedi u prvom drive-u da se ne dijeli svlacionica bez potrebe.

                      Sent from my Samsung GALAXY S5.
                      Postoji jedna klasična izreka kada je sport u pitanju: Don't fix it if ain't broken. Romo ne treba ovom timu Kauboja, u ovom trenutku.
                      sigpic

                      Comment


                      • To je to. Nema potrebe da se ista tu mijenja, koliko god to smetalo nekome.

                        Sent from my Samsung GALAXY S5.

                        Comment



                        • Možda je prerano za neke veće zaključke, ali uz Braunse, rekao bih da su otpisani Bersi, Džetsi, Fortinajnersi, dok ću Panterima ostaviti još jedan meč da preokrenu sudbinu - ipak su bili finalisti ne tako davno. Posle šest nedelja, od ovakve tabele podilaze žmarci - kakav će samo to fudbal biti do kraja godine. Očekujem žestoke žurke na Istoku NFC-a i Zapadu AFC-a.
                          Last edited by Crni Đorđe; 18-10-16, 18:49.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                            dok ću Panterima ostaviti još jedan meč da preokrenu sudbinu - ipak su bili finalisti ne tako davno.
                            A i divizija im nije nista posebno realno, jeste da Atlanta igra odlicno opet mi ne ulivaju poverenje. Nije jos kasno za Karolinu ali kao sto kazes, najverovatnije im je sledeca utakmica odlucujuca.

                            Comment


                            • A i divizija im nije nista posebno realno, jeste da Atlanta igra odlicno opet mi ne ulivaju poverenje. Nije jos kasno za Karolinu ali kao sto kazes, najverovatnije im je sledeca utakmica odlucujuca.
                              Falkonsi su i protekle sezone delovali dobro prvih sedam kola i pošto su im Baksi(!) skinuli gaće krenuo je raspad na svim poljima. Sada im stižu Čardžersi i Pekersi koji će biti u poterama za pobedama i tu vidim potencijalne banane. Panteri imaju dve nedelje da se saberu i zveknu Kardinalse koji su u nešto boljoj situaciji, ali kod njih takođe škripi, a još jače im škripi kada napuste Arizonu. Imaju i sreće što Sejntsi i odbrana ne idu zajedno, te ne mogu u potpunosti iskoristiti preimućstvo posedovanja jednog Brisa. Da im je odbrana iole uigranija, Sejntsi bi ređali divizijske titule godinama unazad.
                              Ovako je i dalje otvoreno.

                              Nego, ja ostajem pri bold prediction-u sa početka sezone - Jaguarsi uzimaju diviziju ispred nosa Teksašana
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne znam kako se raspala odbrana Karoline ove godine. Jeste otisao Norman koji po meni malo precenjen, ali opet..

                                Comment

                                Working...
                                X