Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko volim Bena. Ajde da se razbije KC

    Comment


    • Ubijaju Ben i Antonio Brown! Uživanje za gledati.

      Comment


      • Odgledao sam opet meč Bengalsa i Delfina i moram reći da nisam video onakvu dominaciju defanzivne linije nad ofanzivnom jako, jako dugo. Etkins, Peko i resto što su Bengale poslali na teren su apsolutno pregazile mrčene linijaše Delfina, a najveću porciju batina je dobio baš ruki Tunzil. Kasnije su Tunzilu pridružili i tajt enda, ali su samo onako u duetu dobili batina. Da stvar bude gora, to je Tanehilova "slepa" strana.
        sigpic

        Comment


        • Jedva cekam Kaubojsi protiv Bengalsa. Ako Dalas odigra dobro, moze da bude neizvestan i dobar mec.

          Comment


          • Za Kardinalse večeras crveni alarm i najbolji mogući protivnik da sezonu sačuvaju od propasti. To što nema Palmera ne bi trebao biti izgovor ne pobediti Fortinajnerse. Ne ove Fortinajnerse.
            sigpic

            Comment


            • Katastrofalan kvalitet komentara utakmica

              Pisao sam i prošle godine o katastrofalnim komentatorima NFL utakmica na SK. Neki od vas su se složili sa mnom, neki su rekli da im treba dati šansu do sledeće sezone. Evo je sledeća sezona, a oni i dalje prave iste greške kao i prošle godine - dakle (kao što sam i očekivao), napredovali nisu NIMALO!
              Molim za podršku ljubitelja NFL-a, da zajednički uputimo inicijativu prema SK, da nam se omogući gledanje prenosa u originalu, tj. uz komentar na engleskom (kao što je u USA moguće birati između engleskog i španskog jezika)!
              Molim i administratora ovog foruma da mi odgovori da li postoji ovakva mogućnost!
              Radovao sam se gledanju NFL na SK, a sad sam prinuđen da skidam utakmice sa neta da ih gledam nakon što su odigrane, jer zaista ne želim da mi zadovoljstvo gledanja NFL-a kvare totalni amateri!

              Comment


              • "Vuk"

                Bilo bi lepo kad bi ovom momku po imenu Vuk neko rekao da ne vrišti u mikrofon, jer ima prilično iritantan glas, naročito na višim decibelima (da ne govorim da je s takvim glasom promašio profesiju - postoje i sportski novinari u štampanim medijima, ako baš toliko voli sport)...

                Comment


                • Preskot i Eliot stvarno igraju izvanredno.


                  Eliot je ŽIVOTINJA!

                  Comment


                  • @Djordje

                    Smatras li Baltimor i dalje ozbiljnom ekipom?

                    Comment


                    • Uništavanje. Ovako lako samo Pitsburg i još par timova igraju.

                      Comment


                      • Smatras li Baltimor i dalje ozbiljnom ekipom?
                        Rano je još za otpisati ih. Nisam nikada ni rekao da su kalibar konferencijskog finala. Ali, svaka ekipa koja ima 3-2 u ovom trenutku je ekipa koja se može smatrati ozbiljnim pretedentom za plej-of. Rejvensi imaju problem sa Flakom, pošto on neće baciti prave pasove u pravo vreme. Ali odbrana im može biti od pomoći, zato ih ne bih otpisao, bar ne još. Kada završe sa Džajantsima i Džetsima, onda ću biti načisto sa njihovim mogućnosti, ovako ću im dati još malo vremena. Ja i Redskinse smatram ozbiljnom ekipom, tako da ovo večeras i nije iznenađenje za mene.

                        Imaju sreće što Kaubojsi asfaltiraju Bengalse i što je Bengalama težak raspored, te procenjujem da mogu i sa 9-7 u plej-of. Samo da ih ne košta prošlonedeljni poraz, Rajdersi će biti još jedan legitiman kandidat za plej-of.
                        Last edited by Crni Đorđe; 09-10-16, 22:30.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kako gaze Kaubojsi

                          Ne znam da li je neko ocekivao posle povrede Roma da se ode na 4:1, a vrlo lako je moglo biti i 5:0. Zameralo se da su bili laksi protivnici, ali kada ovako izdominiras Bengalse..

                          Comment


                          • Koja cirkus od tima su ovi Čardžersi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Baja View Post
                              Pisao sam i prošle godine o katastrofalnim komentatorima NFL utakmica na SK. Neki od vas su se složili sa mnom, neki su rekli da im treba dati šansu do sledeće sezone. Evo je sledeća sezona, a oni i dalje prave iste greške kao i prošle godine - dakle (kao što sam i očekivao), napredovali nisu NIMALO!
                              Molim za podršku ljubitelja NFL-a, da zajednički uputimo inicijativu prema SK, da nam se omogući gledanje prenosa u originalu, tj. uz komentar na engleskom (kao što je u USA moguće birati između engleskog i španskog jezika)!
                              Molim i administratora ovog foruma da mi odgovori da li postoji ovakva mogućnost!
                              Radovao sam se gledanju NFL na SK, a sad sam prinuđen da skidam utakmice sa neta da ih gledam nakon što su odigrane, jer zaista ne želim da mi zadovoljstvo gledanja NFL-a kvare totalni amateri!
                              Ova 2 lika koji su prenosili Kaubojse i Bengalse, glavni komentatori za NFL, prenosili SB i sve "bitnije" utakmice, su odlicni po meni, iako previse smaraju za Kema, ostali su ispodprosecni.

                              Comment


                              • Jedan od te dvojice komentatora nije toliko los, ali onaj drugi, valjda Vuk, kada krene kao tinejdzer kada mutira, stvarno treba da smanji dozivljaj..
                                Last edited by Mark0; 10-10-16, 10:39.

                                Comment

                                Working...
                                X