Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo sporije krenuli Ben i ofanzivna linija, ali se posle sve posložilo na mesto. Bel da se vrati i uhvatiti se u koštac sa rasporedom koji je težak, jaako težak.
    sigpic

    Comment


    • Meni vas raspored uopste nije tezak, KC je od svih ovih jacih ekipa na AFC-u prosao najgore.Pitzburg po meni ima i laksi raspored od Sinsinatija.Sve ispod 12:4 je neuspeh pod uslovom da igrate sa Benom, Braunom i Vilijamsom/Belom.Jedine ekipe koje vam mogu ugroziti kuci su Sinsinati, Baltimor i NE. a verujem da cete tu barem jednu pobedu da ostvarite.Van divizije nemate teskih gostovanja, zapravo Vasington je na papiru trebao da predstalja najteze.Stavise siguran sam da uzimate Indijanapolis, mada meni je cela ta divizija ujednacena i nema ozbiljnog takmaca za AFC finale.Jedino sami sebi mozete da zakuvate corbu.

      Comment


      • Mislim da ni Majami ni Indijana neće biti šetnja, Majami može da odigra vrhunski meč ako je naštimovan (protiv Sijetla je umalo moglo biti iznenađenje), dok Koltsi kao Koltsi. Dobra stvar sa njima je što ako se budu ubedačili u prvih par mečeva, verujem da će im sezona otići do vraga i da će biti mekši za Dan zahvalnosti. Nadam se da će Ben ostati spreman, prošle godine su ga načele povrede, ali je i ofanzivna linija sada moćnija pošto se vratio Pounsi, te će ostati bezbedan. Doduše, nema Milera.

        Druga stvar je zbog same divizije. Znamo koliko je žestoko na severu AFC-a, Rejvensi imaju vrlo dobar raspored i solidnu ekipicu; Bengalsi možda ne dobar raspored, ali jaku ekipu, te zbog toga mislim da će i ovakav raspored biti nezgodan. Dobro je što se zatvara protiv Braunsa i ako bude pobeda pod moranjem, na to se može računati.
        sigpic

        Comment




        • Kako ubitacno.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Crni Đorđe View Post
            Mislim da ni Majami ni Indijana neće biti šetnja, Majami može da odigra vrhunski meč ako je naštimovan (protiv Sijetla je umalo moglo biti iznenađenje), dok Koltsi kao Koltsi. Dobra stvar sa njima je što ako se budu ubedačili u prvih par mečeva, verujem da će im sezona otići do vraga i da će biti mekši za Dan zahvalnosti. Nadam se da će Ben ostati spreman, prošle godine su ga načele povrede, ali je i ofanzivna linija sada moćnija pošto se vratio Pounsi, te će ostati bezbedan. Doduše, nema Milera.

            Druga stvar je zbog same divizije. Znamo koliko je žestoko na severu AFC-a, Rejvensi imaju vrlo dobar raspored i solidnu ekipicu; Bengalsi možda ne dobar raspored, ali jaku ekipu, te zbog toga mislim da će i ovakav raspored biti nezgodan. Dobro je što se zatvara protiv Braunsa i ako bude pobeda pod moranjem, na to se može računati.
            Sijetl ima dva razlicita lica.Jedno je na pocetku sezone, a prebace u visu brzinu tamo od devete nedelje i melju do kraja.Uposlednje dve sezone imaju slab start a i napad im je mnogo tanak sto je i razumno kada su ostali bez Linca.Obe ekipe ne smatram da su bolje od Vasingtona, a ako cemo iskreno mislio sam da ce oni da vas dobiju.Ponavljam se, ne biste trebali da imate slabiji skor od12:4.Okliznucete se negde sigurno, samo mislim da vam je raspored dobar i da to treba da iskoristite kako ne biste igrali WC.

            Meni je sadasnji Baltimor bezveze ekipe, malo sam ih gledao i mozda im moze da se pohvali odbrana, ali napad bas ocajan.Ne polazem velike nade u ''elitnog'' Flaka, a i Forset je slabo usao u sezonu.Ne vidim ja njih u ozbiljnoj prici za WC, moguce da gresim.Ouklend ima lagan raspored, ocekujem za njih da budu blizu WC.Mislim da ce AFC W i N da daju po jednog predstavnika u WC.Ne vidim uopste da je njihov raspored laksi od Pitzburga, pre bih rekao da je obrnuto.Tesko da ce da slave u NE, Dalasu, Dzajantsima a i ne mogu bas da se nadaju pobedi u Dzeksonvilu.Koliko Baltimor moze, najbolje ce da se vidi u trecoj i cetvrtoj nedelji.

            Editvaj mec u nedelju moze bas da utice na vas tok sezone, bice Sinsinati u maloj prednosti ako vas dobije.Uvek su tu povrede i ko zna sta ce se sve desavati do kraja regularne sezone.
            Last edited by Ricma; 13-09-16, 15:08.

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Sijetl ima dva razlicita lica.Jedno je na pocetku sezone, a prebace u visu brzinu tamo od devete nedelje i melju do kraja.Uposlednje dve sezone imaju slab start a i napad im je mnogo tanak sto je i razumno kada su ostali bez Linca.Obe ekipe ne smatram da su bolje od Vasingtona, a ako cemo iskreno mislio sam da ce oni da vas dobiju.Ponavljam se, ne biste trebali da imate slabiji skor od12:4.Okliznucete se negde sigurno, samo mislim da vam je raspored dobar i da to treba da iskoristite kako ne biste igrali WC.

              Meni je sadasnji Baltimor bezveze ekipe, malo sam ih gledao i mozda im moze da se pohvali odbrana, ali napad bas ocajan.Ne polazem velike nade u ''elitnog'' Flaka, a i Forset je slabo usao u sezonu.Ne vidim ja njih u ozbiljnoj prici za WC, moguce da gresim.Ouklend ima lagan raspored, ocekujem za njih da budu blizu WC.Mislim da ce AFC W i N da daju po jednog predstavnika u WC.Ne vidim uopste da je njihov raspored laksi od Pitzburga, pre bih rekao da je obrnuto.Tesko da ce da slave u NE, Dalasu, Dzajantsima a i ne mogu bas da se nadaju pobedi u Dzeksonvilu.Koliko Baltimor moze, najbolje ce da se vidi u trecoj i cetvrtoj nedelji.

              Editvaj mec u nedelju moze bas da utice na vas tok sezone, bice Sinsinati u maloj prednosti ako vas dobije.Uvek su tu povrede i ko zna sta ce se sve desavati do kraja regularne sezone.
              Mislim da će uslediti poraz od Bengalsa, ovi sigurno gore od želje da osvete januarsko uriniranje čiji su objekat bili, dok Stilersi imaju nešto limitiranije opcije na risiverima bez Brajanta, a ne verujem da će Vilijams opet moći kao kroz sir "bušnu odbranu protiv trčanja" Redskinsa. Ostaje mi nada u ofanzivnu liniju i vezu Rotlsberger - Braun. Sa Rejvensima se treba nadigravati, mislim da će mečevi sa njima biti šlager AFC-a ove godine, kakav god bio Flako. Ako Flako bude spreman, može ih odvući do vajld karda, u tom slučaju vidim da Bengalsi vise. Njemu trebaju mečevi gde mu se "džep" neće sužavati brzinom svetlosti i onda je on na svom polju. Mislim da će Rejvensi i Bengalsi uzeti po jedan meč sa Stilersima.

              Rano je za prognozu, jebiga, ali delim mišljenje da će vajld karta na Sever i Zapad AFC-a, tipujem u Sinsinati i Ouklend, Jaguarsi konačno uzimaju diviziju , dok se Redskinsi opet unose u facu svim "velikim" klubovima svoje divizije.

              Inače, Sejntsi otpustili Si Džej Spilera, na moje razočaranje.
              sigpic

              Comment


              • https://www.instagram.com/p/BKTDKT-A...angelowilliams

                sigpic

                Comment


                • Steta sto je utakmica GB-Minesota posle 02h u nedelju na ponedeljak.

                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                  Comment


                  • Tek mi je sada došlo do svesti da će Džoš Norman i Odel Bekam biti jedan naspram drugog dva puta ove sezone i već mi se javio blaženi osmeh.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by BogdanB View Post
                      Steta sto je utakmica GB-Minesota posle 02h u nedelju na ponedeljak.

                      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                      Da igra Mostovoda bilo bi mi krivo, ovako ne uzdam se puno u sakatog Bredforda i Hila.Ljudi se mucili protiv Titana.Mirise mi na 2, cist osecaj.

                      Vec igraju u trecoj nedelji Dzajantsi i Vasington, mada taj termin ima u najavi nekoliko dobrih meceva(Sin-Den i Karolina-Minesota), nisu bas velike sanse da cu pored tih meceva da gledam mec u Njujorku.

                      Comment


                      • Што су искључили овог батицу из Џетса?
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Neće Bilsi videti plej-ofa ni ove sezone. Imaće 0-4 već 2. oktobra.
                          Last edited by Crni Đorđe; 16-09-16, 13:00.
                          sigpic

                          Comment




                          • Moguća je i kiša tokom meča. Sve nagoveštava dobar derbi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sreća pa SK ne prenosi Dallas-Redskins, svršili bi komentatori na Prescotta.

                              Comment


                              • Treci QB za NE a ja ubacio odbranu Majamija,ovaj ce da doda jos 2,3 TD
                                Dzajantsi i N Orleans tavore bas sa TD ,ovaj jedini pao od specijalnog tima(prosle god.bilo 101 poena na mecu,tako nesto ),Nista posebno mec u Pitsburgu
                                Last edited by Jack; 18-09-16, 19:23.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X